Скільки тримається Шелак на нігтях і інші особливості цього декоративного нігтьового покриття

Скільки тримається Шелак на нігтях і інші особливості цього декоративного нігтьового покриття

Декоративне покриття нігтьових пластин є невід'ємною частиною жіночого манікюру, який, в свою чергу, підкреслює красу і доглянутість рук. Але, на жаль, покриття нігтів лаком недовговічне і, звичайно, через пару днів манікюр вже потрібно оновлювати, а популярне в наші дні нарощування – серйозно псує нігті. У нашій статті мова піде про більш стійкому і щадному ногтевом покритті – Шелак, який представляє собою гібрид гелю і лаку. Ми обговоримо всі його плюси і мінуси, а також поговоримо про особливості його нанесення і догляду за ним.

Історія створення шелаку

Авторські права на створення цієї революційної технології декоративного нігтьового покриття належать американській компанії CND, основною діяльністю якої є виробництво косметики для нігтів. Розробникам цієї компанії належать, в тому числі і такі новинки засобів для манікюру, як безкислотній акрилове покриття для моделювання нігтів, що моделюють нігтьову пластину кошти з серії Solar Nail, гель для догляду за нігтями і кутикулою Brisa і багато іншого.

Розроблений цією компанією Шелак був узятий на озброєння світовими майстрами манікюру ще в 2010 році.

При його створенні, розробники керувалися, перш за все, побажаннями жінок.В результаті цього у них з'явилося нове інноваційний засіб декоративного покриття нігтів, яке відповідає таким вимогам:

 • Легкість нанесення;
 • Суперстійкі;
 • Простота зняття з нігтьових пластин.

З'явившись в нашій країні, технологія декоративного покриття Шелак відразу стала популярною і затребуваною в манікюрних салонах. Шелак вибирають, і шанувальниці класичного оформлення нігтів, і модниці, які вибирають сміливі варіанти нігтьового декору.

Плюси і мінуси покриття нігтів Шелак

Незаперечним плюсом гель-лаку Шелак, безсумнівно, вважається його довговічність. Згідно з інструкцією виробники, а також відгуків майстрів манікюру і самих жінок, декоративне покриття Шелак на нігтях, без втрати своїх первісних якостей, буде триматися, як мінімум 2 тижні. Після чого, нігтьова пластина відростає і між його краєм і гелевим покриттям утворюється неестетичного вигляду простір. Саме з цієї причини рекомендується робити корекцію такого манікюру кожні 2 тижні. Але якщо цей дефект декоративного покриття нігтів незручності у жінки не викликає, до корекцію манікюру можна робити один раз на місяць.

До інших достоїнств Шелак можна віднести:

 • Зміцнення нігтів – під таким покриттям можна відростити довгі нігті;
 • Стійкість до засобів побутової хімії і воді;
 • Чудовий глянсовий блиск;
 • Великий вибір кольорів і відтінків;
 • Відсутність шкідливих речовин в його складі;
 • Можливість самостійного зняття покриття в домашніх умовах.

Що стосується мінусів цього декоративного покриття для нігтів, то до них можна віднести досить високу вартість процедури і ризик розвитку грибкової інфекції через що утворилися мікротріщин нігтя під покриттям.

Процедура покриття нігтів шелаком

Майже всі сучасні манікюрні салони надають послугу декоративного покриття нігтів Шелак. Але, при бажанні, цією технологією можна опанувати будь-якій жінці. Для цього знадобляться особливі матеріали та спеціальне обладнання, а саме:

 • Професійний манікюрний набір;
 • УФ лампа;
 • Засіб для видалення кутикули;
 • знежирювачах;
 • Базове, тонує і фінішне покриття Шелак;
 • Гель для видалення липкості з покриття;
 • Рідина для зняття покриття Шелак.

Необхідність у великій кількості матеріалу і дорого професійного інструментупояснюють високу вартість цієї послуги в салонах краси і у індивідуальних підприємців – майстрів манікюру.

Отже, перш ніж приступити до декоративного покриття шелаком, необхідно зробити базовий сухий манікюр, що включає в себе обробку та полірування нігтів, видалення кутикули, знежирення нігтьової пластини і її сушку без лампи. Після цього, на підготовлені нігті накладається базове шар Шелак з обов'язковим запечатуванням кінчиків і проходить сушку під лампою протягом півтора хвилин. Потім, тонким шаром наноситься обраний основний тон майбутнього декоративного покриття, які теж проходить сушку під лампою тривалістю в півтори хвилини. Далі, наноситься ще один основний шар, тепер уже більш товстий, яким запечатуються кінчики нігтів. Сушка під лампою цього шару повинна займати не менше 2 хвилин. І, нарешті, нігті покриваються фінішним шаром Шелак і останній раз 2 хвилини сушаться під лампою. Залишається лише зняти липкий шар і декоративний манікюр з використанням гель-лаку Шелак готовий.

Зняти це декоративне покриття теж не складає труднощів. Достатньо лише нанести на кожен ніготь спеціальну рідину для зняття гелю Шелак, обернути їх ватяними дисками і залишити на 10 хвилин.Після чого, за допомогою спеціальної дерев'яної палички, акуратно зняти розм'якшити покриття і влаштувати нігтям лікувальну ванну.

Шелак – нове прогресивне засіб для створення бездоганного декоративного манікюру, яке, до того ж, довго тримається на нігтях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: