Скільки коштує манікюр: вдома і в салоні

Скільки коштує манікюр: вдома і в салоні

Під класикою ми будемо мати на увазі звичайний обрізний манікюр з покриттям лаком. Такий манікюр робиться дуже давно, він актуальний і необхідний в усі часи. А обрізним він називається тому, що в процесі роботи майстер використовує ножиці і кусачки, видаляючи огрубілу шкіру. Розглянемо два варіанти: ви робите класичний манікюр самостійно або йдете в салон. У салоні все зрозуміло, там ціна обрізного манікюру варіюється: від 450 рублів і вище, залежно від "класу" майстра і престижності студії краси. Можливі ще додаткові витрати, пов'язані з покриттям, так, наприклад, покриття лікувальним лаком – це ще 100 – 150 рублів. Французький манікюр обійдеться вам в 800 – 1000 рублів. Незаперечний плюс в тому, що манікюр вам робить професіонал.

Якщо ми говоримо про домашнє варіанті класичного манікюру, то пам'ятайте, що, наприклад, одні тільки ножиці для кутикул можуть обійтися вам в досить пристойну суму: від 1000 рублів і вище. Середня ж вартість набору для манікюру складе десь 2000 – 3000 рублів. При бажанні, можна знайти набір і за 350 рублів, але яке там буде якість інструментів? За це ніхто не поручиться. Є дуже цікаві набори Mertz або Zinger, але за них будьте готові викласти від 4000 до 7000 рублів.У скільки вам обійдуться лаки? Важко сказати, тому що занадто великий розкид цін, все залежить від ваших можливостей і бажань. Яскраву пляшечку можна придбати і за 150 рублів і за 250 тисяч доларів, саме стільки коштує шедевр компанії Azature, в лаку міститься 267 карат чорних алмазів. Ну, хоча б помріємо!

Shellac і гель

Тепер поговоримо про те, скільки коштує манікюр з використанням гелевого покриття і лаку Shellac. Така техніка манікюру користується великою популярністю серед представниць жіночої статі через те, що манікюр тримається від 14 днів (Shellac) до місяця (гель). Раніше зробити цю процедуру можна було виключно в салонах, але тепер ви можете оволодіти цим мистецтвом самі. Для цього вам знадобляться як мінімум відео – курси, а як максимум, навчання в нігтьової студії. Крім цього набір гелів або пляшечки з Shellac. Так, наприклад, базове покриття (основа) Shellac CND коштує майже 700 рублів, рівно стільки ж – верхнє покриття (закріплювач), на 100 рублів дешевше – пляшечка Shellac з кольором. Вам потрібні всі три!

З гелями ситуація приблизно так: гель міцніше, ніж м'яке покриття Shellac. За допомогою гелю можна наростити довжину у нігтів, оскільки при гелевом манікюрі використовується також скульптурний шар, який дозволяє "тримати" нігтьову пластину.Однією баночкою вам, природно, не обійтися. Будьте готові до того, що доведеться купити гель для базового шару, скульптурний гель, ґрунтовку, кольорові гелі та закріплювач. Набір з таких баночок об'ємом 100 грам обійдеться вам приблизно в 10 000 рублів, але п'ять ж, багато залежить від фірми – виробника. Не забудьте про так звані "форми", за допомогою яких нарощується довжина нігтя. Рулон може коштувати до півтори тисячі рублів, є форми і по 200 рублів, але спеціалісти стверджують, що тут краще не економити. Дешеві форми незручні, лягають нерівно, відповідно ви отримуєте кривої ніготь. І найголовніше: у вас навряд чи щось вийде без УФ – лампи. Вона необхідна для полімеризації кожного шару покриття. За неї доведеться викласти від 1800 до 5500 рублів. Ми не перерахували ще пилки, щіточки, які вам так само знадобляться. Можна укластися в суму від 1500 до 3000 рублів. Вирішувати вам: чи будете ви освоювати премудрості такого манікюру вдома або підете до професіоналів.

Якщо ж ми все-таки йдемо в салон краси до майстра, то платимо за нарощування нігтів приблизно от 2000 до 3500 тисяч, корекція гелевого манікюру обійдеться вам в 1500 2000 рублів.За покривання нігтів лаком Shellac доведеться віддати приблизно 1000 рублів. І не забудьте, перед цими процедурами вам, швидше за все, запропонують зробити обрізний класичний манікюр.

Розслабляємося і лікуємо

Наші руки щодня відчувають стрес від безлічі агресивних чинників: холодний або сухий вітер, пил, жорстка вода і навіть луг, адже частенько ми забуваємо одягати рукавички, коли миємо посуд. Як результат – шаруються, ламкі нігті і швидко старіюча шкіра рук. Тому спа – манікюр будемо вважати точно такою ж необхідною процедурою, як і класичний догляд за нігтями. У салоні вам запропонують використовувати для спа – манікюру різні скраби, ванночки з ароматними оліями, морською сіллю і лікувальними травами. Процедура не тільки дуже корисна, але і приємна, вона чудово піднімає настрій. Коштувати це буде від 1200 до 2000 рублів. Ще ми б порадили зробити так званий "гарячий" манікюр, він теж має лікувальний ефект. Ця процедура трохи дешевше: від 400 до 1000 рублів, але результат вас захопить.

Який би вид манікюру ви не вибрали, де б ви його не робили, скільки б грошей не витратили, пам'ятайте, що ви – жінка! Думайте не про те, що ви витрачаєте гроші, а про те, що ви робите себе красивою! А бути красивою – одна з основних задач представниць прекрасної статі!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: