Вся правда про манікюрних салонах

Що від вас приховують манікюрні салони?

Широка усмішка адміністратора і пропозиція випити кави не повинні позбавити вас пильності. Як зрозуміти, що з манікюрним салоном щось не те?

брудні інструменти

Манікюр – дріб'язкова процедура? Зовсім ні. На жаль, похід в салон може закінчитися не дуже приємно, якщо майстри не дезінфікують робочі інструменти. Через таку безвідповідальність ви можете залишити салон в компанії небезпечного вірусу. І навіть якщо кусачки були запечатані в спеціальний паперовий пакет, який майстер розкрив при вас, немає гарантії, що їх дійсно продезінфікували за правилами. Який вихід із ситуації? Вибирати тільки відомі, перевірені салони, які не принесуть в жертву якість послуг.

погана дезінфекція

Окреме питання – якість дезінфекції. Далеко не всі розчини вбивають 100% мікробів. Кращий результат гарантує тільки такий апарат, як автоклав. Це камера, в якій дезінфекція відбувається під впливом високих температур. Чи використовують її в вашому салоні? За інформацією зверніться до свого майстра.

одноразові інструменти

Під час манікюру в хід йдуть не тільки металеві інструменти, а й пилки, бафи (бруски для полірування нігтів), пемза ( «камені» для відлущування грубої шкіри). Але їх не можна продезінфікувати рідиною або в автоклаві.Якщо одноразових пилок і апельсинових паличок у майстра немає (хоча в хороших салонах це – обов'язкова умова), беріть в манікюрний салон свої особисті інструменти.

Обман під кришкою

Якщо на столі у майстри стоїть гарна брендовий упаковка крему для рук, це ще не означає, що заповнена вона високоякісним засобом того ж виробника. Банки і тюбики, які виглядають «дорого», нерідко наповнюють більш дешевими засобами з поганим складом. Чи варто говорити про те, як часто старі загусла лаки для нігтів в салонах розбавляють розчинником, що не дає свіжому манікюру жодного шансу протриматися більше кількох днів.

Все включено?

У манікюрних салонах можуть до останнього не розкривати, скільки в результаті буде коштувати манікюр. Зняття лікувального лаку, апаратна обробка нігтів, ванночка для рук, нанесення крему – все це може виявитися додатковими платними послугами, які не входять в основну ціну за манікюр. Щоб не заплатити за процедуру більше, ніж ви планували, завжди уточнюйте, що робить майстер і чи позначиться це на вартості.

Знаєте інші хитрощі, які використовують в салонах? Розкажіть в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: