Чому шаруються нігті після гель-лаку і що робити

Що робити, якщо шаруються нігті після гель-лаку?

Розбираємося, чому шаруються нігті після гель-лак і що з цим робити

Багато дівчат скаржаться на те, що при регулярному використанні гель-лаку нігті починають розшаровуватися. При цьому більшість впевнені, що проблема в використовуваному гель-лаку. Щоб впоратися з проблемою, дівчата купують дорожчі засоби, але безрезультатно. Не дивно, адже нігті після гель-лаку шаруються через процес зняття покриття.

Гель-лак створює додатковий шар поверх вашої нігтьової пластини, але при цьому він «вкраплюються» і «вплавляется» в її верхній шар. А при знятті, ми «позбавляємося» не тільки від гель-лаку, але і пошкоджує нігтьову пластину. Розповідаємо, як боротися з проблемою.

  • укоротите нігті

Так буде легше піклуватися про їхнє здоров'я. Якщо ваші нігті почали розшаровуватися, це означає, що нігтьова пластина дуже слабка і ламка. На період її відновлення, довгі нігті будуть постійно ламатися.

  • Використовуйте спеціальні відновлюючі засоби

Інтенсивне відновлює покриття для нігтів створить захисний шар на нігтьової пластини, врятує від ламкості і розшарування. А якщо нігті через розшарування придбали нерівну поверхню і пожовкли, то спробуйте зволожуючий компенсаційна базове покриття Doctor Rescue CC від Maybelline: засіб швидко додасть нігтям доглянутий вигляд.

  • Доглядайте не тільки за нігтьової пластиною, а й за кутикулою

Щодня використовуйте абрикосове масло для кутикули від Essie: цей приємний ритуал допоможе швидше повернути міцність вашим нігтям.

  • Зробіть перерву

Якщо ваші нігті почали розшаровуватися після гель-лак, то варто зробити перерву до повного відновлення нігтів – інакше ризикуєте погіршити проблему. Використовуйте звичайні лаки для нігтів, не забуваючи попередньо наносити базу: в період відновлення вам ідеально підійде зміцнюючий базове покриття Grow Stronger від Essie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: