Чим капають на спонж при макіяжі: поради візажистів

Що капають на спонж для макіяжу професійні візажисти?

Косметичний спонж сам по собі відмінно розподіляє тональний засіб по шкірі. Але всього пара крапель додаткових коштів допоможе зробити цей процес ще більш ефективним

Напевно ви бачили, як б'юті-гуру капають щось чарівне на спонж під час макіяжу. Насправді, це все ті ж кошти, які раніше розподілялися по шкірі пензлем або розпорошувалися з флакона. Але спонж дозволяє нанести їх дуже тонким і рівним шаром, що сприяє кращій розтушовуванні і, що не маловажно, економії самого засобу. Варіантів того, що можна капати на спонж для макіяжу, відразу кілька:

  • Зволожуюча масляна сироватка

Найпоширеніший варіант використання такої сироватки – для розтушовування кольорових коректорів і при контурирования в стилі Кім Кардашьян. Переходи між різними відтінками виходять максимально природними, а шкіра отримує додаткове зволоження.

  • сяюча база

Кілька крапель сяючою бази дозволяють домогтися природного і делікатного світіння шкіри навіть при використанні самого звичайного тонального крему. На вологий спонж додають пару крапель сироватки і розподіляють її по обличчю.Потім цим же спонжем із залишками кошти наноситься тональна основа, що дозволяє домогтися ефекту «фотошопа» за рахунок вирівнювання текстури шкіри і згладжування всіх недоліків.

  • фіксуючий спрей

Фіксуючі засоби дозволяють створити стійкий макіяж, але при цьому часто сприяють сухості шкіри і відчуття стягнутості. Тому не варто розпорошувати фіксатор відразу на обличчя, краще скропити їм спонж і вже цим спонжем розподілити тональну основу. Фіксуючий засіб відразу змішається з тоном, відповідно, розподілиться більш рівномірно, а мінімальна кількість фіксуючий засіб не викличе сухості.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: