Щипчики для кутикул: для чого призначаються, як ними користуватися при видаленні кутикули

Щипчики для кутикули: особливості застосування

Салонний манікюр – це ідеальний спосіб підтримувати руки в бездоганному стані, але, на жаль, не завжди є можливість це зробити. Тому так важливо в разі необхідності вміти самостійно привести нігті в порядок, а це неможливо без розуміння того, який інструментарій буде потрібно на всіх етапах процедури. Найважливішим в догляді за руками по праву вважається видалення шкірки. І тут прихильникам класичного манікюру знадобляться щипчики для кутикули.

Щоб купити якісні щипчики для кутикули, потрібно віддати перевагу виробу з міцної медичної сталі. Цей матеріал поєднує високу міцність і достатню м'якість, щоб запобігти травмуванню м'яких тканин. Крім цього, такий інструмент можна дезінфікувати будь-яким способом (стерилізувати, обробляти спеціальним розчином).

Головною умовою для покупки щипців для кутикули має бути зручність у використанні та індивідуальні переваги і вміння майстра. Адже навіть самий багатофункціональний і бездоганний інструмент не тільки не принесе користі в невмілих руках, але і може привести до порізів і більш серйозних пошкоджень тканин.Ідеальні щипчики повинні добре лежати в долоні.

Серед відомих виробників щипців для кутикули можна виділити Кайзер і Зінгер, але покупка відмінного інструменту не може скасувати необхідність правильного його використання, з дотриманням послідовності і технічності відсунення птеригия, яка полягає в наступному:

 1. В першу чергу, за допомогою топірця пушера проводиться видалення забруднення з-під нігтя, після його підпилювання до необхідної довжини.
 2. Потім на кутикулу потрібно нанести кератолітікі, щоб підготувати її для безболісного видалення, на кілька хвилин, згідно з інструкцією. Альтернативою "сухого" обрізання шкірки після використання спеціального розм'якшує кошти є традиційна тепла ванночка, в яку слід опустити пальчики на 15 – 20 хвилин.
 3. Після того як околоногтевой валик правильно підготовлений, зрушення кутикули являє собою простий і безболісний процес. Плоским краєм пушера, направивши його під кутом 45 ° до нігтьової пластини, виробляють відділення шкірки від нігтя і її максимально можливе підняття вгору. При цьому не можна дряпати або насильно зрушувати епітелій.
 4. Наступним етапом можна проводити вирізання кутикули щипчиками. Якщо на пальчику присутні ділянки огрубілою тканини або задирки, їх теж слід видалити.

Після процедури щипчики для кутикули потрібно відразу ж обробити, будь-яким доступним способом. У домашніх умовах їх можна просто протерти 80% етиловим спиртом або прокип'ятити.

Особливості використання щипчиків для видалення кутикули

Щипчики для видалення кутикули допоможуть також і в видаленні задирок. Внутрішня поверхня щипців гостро заточена, тому поводитися з інструментом слід з обережністю. Якщо досвід поводження з приладом відсутня, можна пошкодити живу тканину околоногтевого валика, що найчастіше призводить до подальшого запалення пальця, нагноєння і панарицію.

Купуючи інструмент, варто звернути увагу на його ціну, якісний виріб не може коштувати надто дешево.

 • Виготовлені не з медичної сталі щипчики для видалення кутикули швидко починають тупіться і не підлягають заточування, гнуться і коррозируют, тому доведеться купувати заміну.
 • Вибираючи прилад, який призначений для індивідуального використання, зверніть увагу на розмір його робочої поверхні.
 • Довжина і товщина інструмента повинна підходити до типу кутикули і розміром нігтьової пластини, а також повинна бути зручна в роботі.

важливо.

За відгуками, яке трапляється на форумах фахівців салонів краси, можна зробити висновки, що ідеальні щипчики для видалення кутикули мають металеву робочу поверхню і ручку. Якісні інструменти випускають компанії зі світовим ім'ям essence, zinger, kaizer.

Від того, наскільки вміло і правильно використовуються щипчики для видалення кутикули, залежить якість всього манікюру, а також відсутність надривів і пошкоджень шкіри навколо нігтя. Існує певний порядок роботи, який слід дотримуватися:

 1. Перш, ніж приступити до процедури, потрібно переконатися, що ножі щипців досить гострі, а при необхідності їх необхідно заточити. Потім інструмент дезінфікують спиртом.
 2. Приступати до вирізання кутикули можна тільки після її розм'якшення і попередньої підготовки за допомогою пушера (відділення від нігтьової пластини). Лезо щипців має ковзати біля основи нігтя, рухи повинні бути плавні та обережні. Не допускається торкання робочої поверхні інструменту до живої тканини околоногтевого валика (епоніхія).
 3. Послідовно шкірка видаляється з усіх нагідок, після чого на місце зрізу слід обов'язково нанести масло або жирний крем. Таким чином компенсується бар'єрна функція кутикули і попереджується втрата вологи з неї.
 4. Якщо під час процедури утворився поріз, впоратися з проблемою допоможе антисептик (наприклад, перекис водню) і бактерицидний пластир.
 5. Не можна проводити класичний манікюр при наявності запального процесу в області навколо нігтя. Не рекомендується видаляти кутикулу частіше 2-х разів на місяць.
 6. Догляд за шкірою в області нігтьового ложа повинен бути постійним. Потрібно регулярно наносити на шкірку зволожуючий крем, а також періодично балувати ручки вітамінними і поживними масками.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: