Самостійне нарощування нігтів в домашніх умовах.

Самостійне нарощування нігтів в домашніх умовах.

Привіт, шановні читачки блогу "Манікюр в домашніх увлосіях від Танюши"! Сьогодні черговий своєю статтею я почну нову рубрику на блозі "Нарощування нігтів". Досвіду в даній тематиці у мене набагато менше, ніж в дизайні нігтів, але як то кажуть "вік живи – вік учись", почну спільно з вами вивчати даний аспект манікюру :). Ну що ж, поїхали.

Щоб дізнатися якомога більше про жінку, досить поглянути на її руки. Стан її рук і нігтів може багато розповісти не тільки про жіноче здоров'я, але і про спроможність.

Кожна жінка хоче мати красиві і доглянуті нігті, але, не всі цим можуть похвалитися. Ламкі нігті можуть доставити багато проблем своєї власниці. Але сьогодні, на щастя, за допомогою активного розвитку різних нових технологій в сфері здоров'я та краси, всі жінки можуть зробити свої нігті міцними і красивими. Це можна досягти завдяки такій процедурі, як нарощування нігтів. За допомогою даної процедури також можна виправити або приховати їх різні дефекти. Крім того, нарощені нігті є міцнішими, ніж натуральні.

Нарощування нігтів – це дуже популярна послуга всіх салонів краси без винятку.Але, чи можливо зробити наращивание ногтей в домашніх умовах? Адже, на жаль, через нестабільну фінансову ситуацію в країні не всі представниці слабкої статі можуть дозволити собі відвідування салонів. Звичайно можна. Адже дана процедура є не дуже складною, і вона цілком може стати альтернативою тій процедурі, яку роблять в салонах. Тільки за умови, що техніка нарощування буде строго дотримуватися. Найпоширенішим методом нарощування нігтів в межах будинку є метод нарощування за допомогою гелю.

Основна перевага у використанні гелю є те, що гель не пропускає вологу і повітря, тому він зовсім не впливає на природне зростання нігтів. До того ж нігті, нарощені за допомогою гелю, виглядають дуже натурально і красиво. Однак застосування гелю має один істотний недолік. Він є дуже чутливим до зміни температури.

Самостійне нарощування нігтів вимагає наявність наступних матеріалів та інструментів: моделюючого гелю, спеціальної ультрафіолетової лампи, пензлики для гелю, тіпсів, клею для тіпсів, Тіпсорізи, пилочки для нігтів, знежирювачах і набору інструментів для манікюру.

Всім бажаючим виконати наращивание ногтей в домашніх умовах гелем слід пам'ятати про те, що перед початком процедури не можна використовувати крем для рук, так як крем сприяє відшарування гелю.

Перш за все, необхідно обпиляти і очистити від кутикули нігті, а також підстригти їх під форму тіпсів. Верхній шар нігтя потрібно акуратно спиляти для того, щоб матеріал краще зчепився з нігтем. Далі слід крапнути трохи клею на внутрішню поверхню тіпсів і прикласти його до приготовленого нігтя, при цьому типс необхідно на пару секунд щільно притиснути до нігтя для того, щоб клей добре висох. Після наклейки тіпса його слід обрізати за допомогою Тіпсорізи до потрібної довжини і пилкою обробити краї штучного нігтя. Далі переходимо безпосередньо до процедурі нарощування. Спочатку потрібно відкрити гель і перемішати ту частину, яка буде використовуватися. Потім пензликом потрібно рівномірно розподілити гель на весь ніготь і типс, після чого для затвердіння гелю руку потрібно помістити під УФ лампу. Гель на ніготь рекомендується наносити шарами, і кожен новий шар необхідно обов'язково сушити під лампою.Міцність нігтів залежить від кількості шарів. Після нанесення гелю потрібно знежирити нігті. Якщо при нарощуванні ніготь вийшов не зовсім рівним, то дефекти можна вирівняти за допомогою пилочки. Після застосування пилочки ніготь слід ще раз покрити гелем і знежирити. Тільки після цього нігті можна покрити лаком або нанести на них будь-якої оригінальний малюнок.

Скориставшись наведеними описом техніки нарощування нігтів гелем в домашніх умовах, Ви може легко стати власницею найкрасивіших нігтів в світі.

P.S. Як Вам мій дебют в новій рубриці блогу? Попереду нас чекає безліч цікавих і корисних статей по нарощуванню нігтів в домашніх умовах, щоб їх не пропустити – підписуйтесь на оновлення блогу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: