Розпис нігтів - акварель гель лаками та іншими фарбами

Розпис нігтів – акварель гель лаками та іншими фарбами

Нігті, як і очі можна назвати – "дзеркалом душі". Що нанесено на нігті: однотонне покриття, стрази, візерунки і малюнки – все дає привід для роздумів. Для панянки ж нігті – це настрій, самовираження і данина трендам. А акварельний розпис зараз на самому піку.

Малюнки на нігтях в техніці акварель не обмежені рамками і дозволяють вписуватися в різноманітні стилі від мінімалізму до мальовничих малюнків.

Отже, розберемося по порядку, що і як можна малювати в акварельного техніці.

Акварельний розпис виконується акварельними або розведеними акриловими фарбами (не дитячі), акварельними олівцями, а також гель лаком або гелевою фарбою (розбавляється клінсером або топом).

Залежно від обраного матеріалу, схема нанесення буде трохи змінюватися.

Малюнки наносяться переважно на білий гель лак – це пов'язано з прозорістю акварельного розпису.

На кольоровому покритті колірна передача малюнка буде спотворюватися. Однак сучасний підхід до акварелі на нігтях пропонує цікаву монохромну або діхромную (двобарвне) розпис темним кольором по світлій кольоровій підкладці або білим по-чорному гель лаку.

при малюванні акварельними фарбами на гель лаку є два способи нанесення:

 • З гель лаку знімається липкість і глянець видаляється бафом;
 • Матове топове покриття.

При нанесенні на глянцеву поверхню акварель буде скочуватися і малюнок не вийде. З гель лаком або фарбою така проблема відпадає. Знімаємо липкість з кольору і малюємо розведеними гелем або фарбою.

Акварель на нігтях акварельними фарбами Акварель гель лаком

Малюнки можна виконувати по-мокрому – створюємо обрис зображення мокрими квітами (фарба повинна бути досить рідкою).

Працюючи по-сирому важливо дотримуватися маленьке правило, кожен мазок злегка зачіпає сусідній, створюючи переходи кольору.

Образ формуємо трохи більше сухим кінчиком пензля з менш розведеною фарбою проводячи поверх основного зображення – колір буде зовсім небагато розпливатися. У такій техніці особливо легко малювати квіти і листочки.

Прийом "витягування фарби" дозволяє створювати прозорі, дуже ніжні малюнки. Витягування виглядає дуже стильно і підійде навіть для стриманих осіб.

Вимивання акварелі часто використовується в дизайні нігтів аквареллю, при надмірній інтенсивності мазка.Напівсухий пензлем вимиваються надлишки залишаючи різну інтенсивність кольору.

Також в акварелі на нігтях можна працювати відмиванням – коли фарба одного кольору розлучається до напівпрозорого стану і накладається шарами з просушуванням по парі секунд в лампі кожного шару кольору. Такий прийом допоможе створити тіні і різну інтенсивність малюнка.

Нейл-майстри постійно вдосконалюють прийоми і техніки акварелі на нігтях.

Так, створивши мазками пляму і просушити її в лампі можна намалювати квітку, провівши тонкими лініями обриси пелюсток і тичинок.

Також дуже полюбилися малюнки аквареллю у вигляді скетчів: десерти, дівчата, рослини і багато іншого. Звичайним олівцем робиться начерк малюнка – потім зафарбовується фарбами і обводиться суцільною або переривчастою лінією найтоншої пензлем чорним кольором (деякі майстри роблять обведення декількома квітами: спочатку нерозбавленим кольором, який використовувався в малюнку, а поверх чорним – зовсім небагато).

Розпис нігтів – акварель гель лаками


Від слів до справи. Розпис нігтів в акварельного техніці дозволяє використовувати досить різноманітні прийоми і змішання технік навіть новачками.

Розглянемо найпростіший прийом – акварель гель лаком по-мокрому.

Ця техніка проста у виконанні і економна за часом. Тому оволодіти їй можна, навіть якщо ви вперше вирішили щось намалювати.

Що необхідно підготувати для роботи:

 1. УФ або ЛІД лампа;
 2. Гель лаки 2-3 кольору;
 3. База і топ для гель лаку;
 4. Тонкі круглі кисті №1,5 та 0 для акварельного розпису нігтів;
 5. Серветка для витирання кистей.

Новачкам, щоб "набити" руку краще спочатку потренуватися на типсах.

При нанесенні акварелі виділяються основні елементи: мазки, крапки, фігурні, розмиті і чіткі. Вони поєднуються і виходить малюнок. У нашому прикладі ми будемо робити квітка.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ

Починаємо працювати:

 1. Спочатку необхідно зробити манікюр за всіма правилами для гель лаку (прибираємо кутикулу, задаємо форму нігтям, прибираємо глянець з пластини).
 2. Наносимо праймер – чекаємо коли він висохне. Приступаємо до бази – наносимо тонкий шар – сушимо в лампі.
 3. Потім на ніготь, на якому буде малюнок, наносимо гель лак білого кольору в два шари, кожен сушимо в лампі. Знімаємо липкість.
 4. На палітру наносимо по краплині гель лаку різних кольорів, додаємо в кожну краплю топ – по краплині або більше в залежності від бажаної інтенсивності кольору.Також капає топ окремо – він знадобиться для розведення і розмивання кольору в акварелі.
 5. Беремо кисть №1,5 змочуємо в першому кольорі і малюємо короткі мазки (як якщо б ми малювали ромашку), робимо кілька мазків поруч витираємо кисть про серветку, приступаємо до іншого кольору. Так по черзі змінюючи кольору (послідовність може бути будь-яка) створюємо заготовку квітки.
 6. Витираємо кисть від кольору, змочуємо в топі і проводимо поверх нашого квітки нові лінії трохи растушевивая і витягаючи пелюстки. В даному прикладі можна імпровізувати – зіпсувати таку квітку практично неможливо. Головне не переборщити з топом.
 7. Коли заготовка квітки готова, беремо не розведенийводою гель лак (одного з використовуваних квітів) і тонким пензлем – №0 ставимо крапку – центр нашого квітки. Потім тонкими лініями створюємо обриси пелюсток, витягаючи з центральної точки фарбу. Якщо кольори не вистачить можна трохи додати фарби в центр.
 8. Закінчивши з кольором можна додати на все ще сирий гель лак прикраси: паєтки, слюду або блискітки, що більше подобається.
 9. Тепер можна сушити в лампі 0,5-1 хвилину.
 10. Тепер покриваємо нігті тонким шаром топа і сушимо під лампою.

Знімаємо липкість і милуємося результатом.

Починаючи з простих акварелек на нігтях можна вдосконалюватися і переходити все більше до складних робіт. Успіхів!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: