Дизайн нарощених нігтів "Рідкі камені"

Рідкі камені: 2 техніки дизайну

Технологія дизайну на нарощених нігтях під назвою "Рідкі камені" з'явилася не так давно, буквально рік тому, проте отримало велику популярність у дівчат. Це авторська методика була задумкою Катерини Мірошниченко – багаторазової чемпіонки конкурсів нігтьової індустрії і розробника власного бренду матеріалів для нарощування та дизайну E.MI, а також школи з навчання майстрів манікюру. Саме на майстер класі цієї школи рік тому я і познайомилася з технікою виконання дизайну на нарощених нігтях "Рідкі камені" і тут хочу поділитися нею з вами.

Що являє собою дизайн нігтів "Рідкі камені"

У стандартному дизайні "Рідкі камені" камінь являє собою опуклу імітацію якого-небудь відомого дорогоцінного каменю, обрамленого обідком і візерунками, найчастіше виконаними за технологією лиття із золотою фольгою. Обрамлення має бути присутнім, щоб гель, який формує камінь і його висоту (опуклість), не розтікався і залишався опуклим.

Камені, які можна імітувати за даною техніці на нігтях, це:

 • смарагд
 • сапфір
 • Рубін
 • малахіт
 • перли
 • Топаз
 • Бурштин
 • опал
 • Аметист
 • Бірюза і інші.

Щоб професійно виконати даний дизайн саме за авторською технологією, будуть потрібні матеріали торгової марки E.MI, які так і називаються – набір "рідкі камені". Однак з'явилися деякі альтернативи даної техніки, які вже можна знайти в мережі, в тому числі і відео уроки, тому тут я приведу обидві техніки: все ж матеріали E.MI не всім можуть бути доступні за ціною.

Рідкі камені: техніка перша

Знадобляться матеріали:

 1. Кисті для дизайну на нарощених нігтях
 2. Кольорові гелі або гель-фарби
 3. вітражні гелі
 4. скульптурні гель
 5. Гель-фарба для лиття
 6. Золота відривна фольга
 7. Фініш-гель без липкого шару

1. Для початку проводиться моделювання нігтів за технологією, Використовуючи акрил або гель. Дуже красиво виглядає дизайн нігтів "Рідкі камені" в комбінації з френчем, як білим, так і кольоровим. Саме такі роботи можна побачити найчастіше в якості прикладів дизайну з рідкими камінням.

2. Далі приступаємо до промальовуванні. Для цього використовується чорна гель-фарба для лиття з липким шаром. Я користувалася продукцією марки Nogtika (до речі, фотоурок з лиття на нарощених нігтях можна подивитися тут), в майстер-класі спостерігала за роботою з фарбами E.MI, тому можу рекомендувати для лиття ці марки.Фарбою робиться промальовування окантовки для майбутнього каменю і додаткових візерунків, наприклад, завитків. Для промальовування зручно користуватися пензлем для дизайну "Волосок". Бажано, щоб камінь знаходився в центрі нігтя – так гель не буде розтікатися і опуклість буде рівна, а не скошена. З боків також можна буде розмістити дрібні камені без огранки. Зробивши промальовування, відправляємо гель-фарбу сушиться в лампу.

3. Далі друкується відривну фольгу на липкий шар гель фарби. Дуже красиво виглядає фольга золотого і срібного кольору – вони універсальні для будь-якого дорогоцінного каменю. Інші варіанти складно зустріти, так як виникають проблеми з підбором поєднання кольорів.

4. Тепер приступаємо до самого каменю. У цій техніці для додання натуральності каменю буде використовуватися гель-фарби двох кольорів, наприклад золотий і срібний. Ними забарвлюється серединка виділеного під камінь місця в співвідношенні 50 на 50 по косій лінії стику, щоб отримати гармонійний перехід. Вони сушаться в лампі до повної полімеризації.

5. Далі використовується вітражний гель густої консистенції, який наноситься всередину окантовки, формуючи камінь.Тут теж є варіанти: замість вітражного гелю можна використовувати скульптурний і фарбу або пігмент для додання йому потрібного кольору. Також можна виключити перший шар з гель-фарбою, проте вона надає додатковий блиск і глибину каменю. Даний шар сушиться в УФ лампі дві хвилини.

6. Якщо вам мало висоти каменю (хоча не варто намагатися зробити щось величезне), можна наверх нанести ще краплю скульптурного гелю і висушити його в ультрафіолетовій лампі. Ну і завершальним етапом наноситься фініш-гель – обов'язково без липкого шару.


Рідкі камені: техніка друга

Для дизайну знадобиться:

 1. Кисті для дизайну на нарощених нігтях
 2. Гель-фарба для лиття
 3. Золота відривна фольга
 4. Полімер E.Mi "Рідкі камені"
 5. Кольорова гелева фарба для створення потрібного кольору каменю
 6. Фініш з липким шаром

Всі перші кроки аналогічні попередньому способу, відмінності тут в формуванні самого каменю. Для цього використовується комбінація фарби і полімеру E.MI. Його особливість в тому, що він дозволяє формувати висоту каменю аж до 7 міліметрів, при цьому він сохне в ультрафіолетовій лампі всього 10-15 секунд!

Для формування потрібного кольору в полімер додається фарба,причому можна змішувати кілька кольорів, наприклад в зелений смарагд додати крапельку синього і чорного, тоді камінь придбає додаткову глибину і реалістичність. У камінчики можна додавати слюду, гліттер для додання особливого ефекту і блиску.

Сам камінчик виходить гумовим, трохи гнучким, тому його обов'язково закріпити зверху щільним шаром фінішного гелю з липким шаром і також висушити його в лампі.

Ось такий цікавий і шикарний дизайн нігтів виходить з техніки "Рідкі камені".

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: