Ремонт нігтя гель-лаком

Ремонт нігтя під гель-лак

Така ситуація, як зламаний ніготь, знайома кожній дівчині. Особливо прикро, якщо нігті довгі, і зламався один з них. А самий неприємний випадок – це тріщина у самого початку вільного краю (зона стресу), яка може бути навіть дуже болючою. І якщо раніше перше, що приходило в голову – це зрізати довжину до полома (або під корінь в другому випадку) і зрівняти інші нігтики під неї, то зараз є варіанти краще: сучасні матеріали творять чудеса і дозволяють відновлювати навіть найскладніші випадки.

Тут я пропоную вашій увазі кілька варіантів ремонту натуральної нігтьової пластини під гель-лак в залежності від характеру тріщини або полома.

Відразу зазначу, що якщо ви хочете такий результат, який проноситься разом з гель-лаковим покриття не менше трьох тижнів, то в домашніх умовах таке складно здійснимо, і краще відразу йти до майстра, який володіє знаннями і технікою по ремонту нігтів. До того ж, тут будуть потрібні матеріали, які є далеко не у кожної дівчини в косметичці.

І ще один нюанс: багато хто називає це "ремонт гель-лаком", інші "ремонт під гель-лак".Я буду вважати це ідентичним, так як в процесі використовується гель-лак і виконується подальше покриття.

Розглядати ми будемо поломку тільки натуральних нігтів. Це може статися з нанесеним гель-лаком або без покриття. У першому випадку його необхідно повністю зняти і далі слідувати за інструкцією.

Характер полома – тріщина

1 спосіб лікування – за допомогою акрилової пудри

необхідні матеріали: Каучукова база і акрилова пудра.

Етап 1. Проводимо підготовку нігтьової пластини під гель-лак, ретельно дотримуючись технологію:

  • Виконуємо обробку кутикули і вільного краю нігтя звичним вам способом.
  • Знімаємо глянець з натуральної нігтьової пластини пилою або бафом, особливу увагу приділяючи місця тріщини: вона повинна стати гладкою з усіх боків.
  • Знежирюємо нігтики. Краще скористатися на несправному нігтики кислотним праймером.

Етап 2. Перекриваємо нігтик базою (краще, якщо вона буде каучукова). Підніміть нігтик в місці тріщини, так, щоб база трішки залила її, тобто потрапила всередину тріщини. Тонким пензлем нанесіть базу і зі зворотного боку нігтя в проблемному місці. Чи не просушуючи, насипаємо сюди ж акрилову пудру, зовсім трохи. Сушимо.

Етап 3. Струшуємо зайву пудру. Підпилюємо ніготь, вирівнюючи його зверху і збоку. Наносимо ще один шар бази і сушимо.

Далі виконується стандартне покриття нігтів гель-лаком. Це не самий довговічний спосіб, але він працює – особисто я користуюся саме їм.

Якщо покриття гель-лаком не припускав, то можна використовувати замість бази клей для нігтів, проте це врятує ситуацію зовсім ненадовго. Колись давно я писала про ремонт нігтів з його використанням.

2 спосіб лікування – з використанням шовку

Необхідні матеріали: шовк або файбергласс (армована стрічка).

Крок 1. Підготовка нігтьової пластини за всіма правилами (за подробицями в попередній розділ).

Крок 2. Вирізаємо шматочок шовку, трохи більший, ніж розмір тріщини. Наносимо базу і, не просушуючи, кладемо на неї файбергласс і просочуємо його базою. Сушимо в лампі.

Крок 3. Перекриваємо ніготь ще одним шаром бази. Для більшої надійності можна використовувати, наприклад, біогель.

Крок 4. Підпилюємо, якщо шовк або матеріал трохи виступає за краї нігтьової пластини.

Далі можна робити звичайне покриття гель-лаком.

Альтернативний варіант ремонту тріщини

Деякі фахівці вважають, що максимально надійно можна "знешкодити" тріщину тільки якщо вирізати її. Як це? – запитаєте ви.Для цього манікюрними ножицями робиться надріз, перпендикулярно тріщині так, щоб її слідів в глибину нігтя взагалі не залишилося. Виходить у вільному краї збоку така трикутна пустку, яку далі потрібно заповнити.

Однак попередньо потрібно її підпиляти, щоб не було нерівностей, і нанести праймер.

Заповнювати можна різними варіантами:

  1. Як при нарощуванні, підставивши форму і заповнивши її гелем або сумішшю каучукової бази і акрилу. Після просушування підкоригувати форму.
  2. Якщо трикутник не сильно великий, а база густа, то можна робити і без підстановки форми, але найімовірніше доведеться наносити в кілька шарів, а потім випилювати, в тому числі і знизу, а тут не обійтися без фрез.
  3. Використовуючи файбергласс: зміцнити його спочатку зверху базою, просушити, а потім знизу, також просушити і скорегувати форму.

Як я і казала, таке в домашніх умовах виконати вже складно, якщо ви самі, звичайно, не майстер!

Лайфхак

Ну і тут не можу не згадати про те, чим можна замінити файбергласс, адже він також є далеко не завжди під рукою. А ось, наприклад, пакетик чаю знайдеться, думаю, майже у кожній.Тоді виріжте латку потрібного розміру з нього – бюджетно і досить практично. Ну і другий варіант – використовувати для цих цілей можна також безворсову серветку або вату.

Характер полома – скол

Тепер розглянемо варіант, коли куточок нігтя зламаний. Тут нічого не залишається, як донаращівать зламаний ніготь, проте плюс в тому, що для невеликих сколів (до 3 міліметрів), зробити це можна і базою, хоча не скажу, що це буде сильно надійно, але естетику на деякий час врятує.

1 спосіб лікування – нарощування базою

необхідні матеріали: Густа каучукова база і форми для нарощування.

Етап 1. Підготовка нігтьової пластини за технологією.

Етап 2. Підстановка форми для нарощування. Корегуйте її так, щоб добре встановити під скол.

Етап 3. Нанесення бази на всю поверхню нігтя і на скол, настільки, щоб вирівняти форму нігтя. Полімеризуючись в лампі.

Етап 4. Нанесення бази тільки на місце відколу, щоб ущільнити його, зрівняти з нігтем і зробити більш міцним. Сушимо.

етап 5. Коригуємо форму пилою і наносимо ще один шар, що вирівнює бази з просушуванням в лампі.

Далі можна зробити покриття гель-лаком.Тут також для додаткового посилення конструкції можна використовувати файбергласс.

2 спосіб лікування – гелевий манікюр

Необхідні матеріали: базовий гель, файбергласс.

Крок 1. Підготовка нігтьової пластини зі зняттям блиску і видаленням птеригия, знежиренням і нанесенням шару грунтовки.

Крок 2. Наноситься базовий гель на всю поверхню нігтя. Чи не просушуючи, на скол накладається вирізаний під розмір шматочок файбергласс. Далі він як би просочується цим гелем, надлишки шовку відрізаються, а тепер в лампу.

Крок 3. Наноситься другий шар бази, з особливим акцентом на місце відколу і стику нігтя з файбергласс. В лампу.

Крок 4. Коригуємо пилою форму.

Далі можна виконувати стандартне покриття. Але якщо ви хочете максимальної надійності, то краще нанести ще шар скульптурного гелю, і тільки після цього коригувати пилою форму. Базу під гель-лак в такому випадку наносити вже не потрібно.

Для майстрів раджу подивитися, як це робить Лариса Ільїна (тренер компанії Nano Proffesional):

Залишилися лічені години до закінчення акції #nanoweek на гель Help. Це паличка -виручалочка і незамінний продукт в гелевою системі.# Наноурок допоможе Вам навчитися відновлювати форму вільного краю. Процедура називається "Гелевий манікюр": 1. Виконуємо підготовку нігтьової пластини – пилою 180 грідд усуваємо блиск, вичищаємо птеригий. Птеригій зручно зачищати фрезою полум'я або оливка. 2. Знежирюємо нігтьову пластину і наносимо тонким шаром покриття грунтовки Ultra Bond. Раніше в циклі про помилки підготовки # опит_ільіной я детально розповіла про необхідність повного просушування знежирювачах і правильного нанесення грунтувальних коштів в безкислотній системах. Тут так само ґрунтовку слід нанести максимально тонким шаром і сушити на повітрі не менше 1 хвилини. 3. Наносимо базовий гель Basic тонким шаром, втираючи рухами, вирізаємо файбергласс, спочатку примірявши ширину смужки. Просочуємо файбергласс базовим гелем, відрізаємо надлишки, вибудовуємо форму. І відправляємо на просушку на 1 хвилину в лампу. Файбергласс ні в якому разі не можна чіпати руками, жир в моделюванні – причина відшарування. 4. Наносимо другий шар бази, обов'язково приділяю увагу стику натурального нігтя і файбергласс, образно кажучи, трохи заливаю це місце базовим гелем. Сушимо так само 1 хвилину. 5.Далі зміцнюємо гелем Help файбергласс, потрібно нанести рівний не гладкий шар, обов'язково приділяємо увагу ребрах жорсткості. Полімеризуючись в лампі 1 хв. 6. Перекриваємо скульптурним гелем Pink Classic Gel. Я люблю його класичний колір і консистенцію. Кому то буде зручний гель-суфле Souffle Classic Gel. Це не принципово. Полімеризуючись не менше 1 хвилини. 7. Закінчуємо моделювання пилою і бафом. І переходимо до декоративного покриття. Хочу приділити увагу і покриттю. Часто задають питання чи потрібна в цьому випадку база під гель-лак, якщо ми перекриваємо гелеві нігті гель-лаком. Ні, не потрібна, можна виконати покриття гель-лаком і зверху перекрити захисним гелем Luminous. Відкрити Детальніше опис продуктів стало простіше: натисніть активне посилання в описі моєї сторінки і виберіть публікацію🤗 Ставте "+" якщо пост виявився корисним. Це дає мені зрозуміти який контент Вам цікавий.

Публікація від Лариса Ільїна Nanoprof (@ larisa_ilina80) Сен 17 2017 о 9:28 PDT

Сподіваюся, що цей об'ємний матеріал не заплутав вас ще більше, а дав відповіді на питання, як ремонтувати зламаний ніготь під гель-лак. Також хочеться вірити, що ця інформація стане в нагоді як дівчатам для ремонту нігтів в домашніх умовах, так і для майстрів, до яких приходять з такими проблемами. А зараз точно все, до побачення!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: