Прозора пудра: що це таке?

Прозора пудра

Завершальний етап при створенні будь-якого образу

Прозора пудра – прозора фінішна пудра, яка наноситься поверх макіяжу і є останнім штрихом в його створенні. Пудра вирівнює тон шкіри, матує, візуально прибирає дрібні дефекти і закріплює макіяж (тональну основу, рум'яна, консилер, тіні для повік). В упаковці пудра виглядає білою, проте на ділі виявляється прозорою і підходить для будь-якого відтінку шкіри.

Розсипчаста транспарентная пудра – легка, майже не відчувається на шкірі, а ось компактна лягає більш щільним шаром і утворює матове покриття. Склад у них, як правило, однаковий. Головні складові – кварц і слюда – добре вбирають надлишки шкірного жиру і усувають блиск. Наносять пудру широкої круглої пензлем (синтетичної або натуральної), щоб забезпечити непомітне покриття. Перед використанням слід струсити надлишки кошти і нанести круговими рухами.

Власницям жирної шкіри радять накладати пудру тонким шаром перед використанням тонального засобу або спонжем тільки на проблемні зони. Розсипчаста транспарентная пудра абсорбує жир краще, ніж компактна.За рахунок свого кольору засіб не змінює відтінок шкіри, лягає легким шаром, маскуючи дрібні недоліки, проте не впорається з почервоніння, запаленнями або акне.

З транспарентной пудрою потрібно бути обережним: при звичайному освітленні вона майже непомітна на обличчі, але під фотоспалахом іноді «проявляється»: на фотографії шкіра виглядає так, ніби присипана борошном. Як зробити, щоб цього не сталося, читайте в окремому матеріалі.

Якщо ви спробували, напишіть відгук.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: