Манікюрні ножиці для кутикули: як вибрати і користуватися?

Правила вибору та використання ножиць для кутикули

Для того щоб якісно провести обрізний манікюр, необхідні правильно підібрані і добре заточені інструменти. Хтось вважає за краще користуватися щипцями або кусачками, а іншим здаються більш зручними ножиці для кутикули. Саме про цей манікюрний інструмент ми і хочемо вам сьогодні розповісти. З нашої статті ви дізнаєтеся, як правильно вибрати ножиці і обрізати ними суху кутикулу.

Інструкція з обрізання кутикули ножицями

Обрізати кутикулу правильно досить складно. Для цього потрібно володіти деякими знаннями і навичками, мати під рукою якісні манікюрні інструменти. Хороший майстер видаляє кутикулу однієї тонкою смужкою, не залишаючи задирок. У покрокової інструкції ми розглянемо, як працювати ножицями для кутикули, щоб домогтися такого ефекту.

 1. Спочатку потрібно очистити і відсунути кутикулу від нігтя. Робиться це за допомогою пушера. Тримаючи його практично паралельно нігтя, акуратними рухами починайте опрацьовувати область кутикули від вільного краю нігтя до центру. Без цього етапу ви не зможете обрізати її рівно.
 2. Далі сокиркою видаліть птеригий, починаючи від центру і закінчуючи вільним краєм нігтя.Добре опрацьовуйте все зони кутикули та бокових валиків, ставлячи топірець перпендикулярно їм.
 3. Для повного видалення птеригия скористайтеся Ремувер. Нанесіть його, залиште на вказаний час, потримайте руки у ванні з теплою водою і акуратно видаліть сокиркою залишки розм'якшених тканин. Після цього відсуньте кутикулу і перевірте якість очищення.
 4. Тепер починаємо обрізати кутикулу. Ножиці приставляє перпендикулярно оброблюваної поверхні, заводимо нижнє полотно під кутикулу і дрібним кроком, що не перевищує 2 мм, починаємо обрізати всі надлишки. Такий спосіб видалення кутикули при правильному виконанні гарантує, що ви зможете зістригти її однією ідеально рівною смужкою.

Якщо у вас є хороші манікюрні інструменти, і ви уважно поставитеся до всіх тонкощів техніки видалення кутикули, то незабаром освоїте цю техніку. Звичайно, теоретичних знань недостатньо, тому пропонуємо вам подивитися дуже докладний відео від майстра нігтьового сервісу Наталії Голох. У ньому ви знайдете не тільки наочний посібник, а й безліч корисних порад.

Тонкощі вибору ножиць для кутикули

Вибрати якісні манікюрні ножиці не так складно. Просто потрібно знати критерії, на які варто звертати увагу при виборі. Звичайно, придбайте їх тільки в спеціалізованих магазинах або в центрах заточки.

 • Кращий матеріал – медична сталь. Але не всі сплави підходять для виготовлення манікюрного приладдя. Звертайте увагу в першу чергу на твердість сплаву. Такі показники, як 40х13 або 30х13 скажуть вам про те, що ножиці прослужать вам довго і не будуть швидко тупіться.
 • Купуйте одиничні предмети, а не набори. Як правило, в наборах якість інструментів трохи нижче.
 • Орієнтуйтеся на те, якими ножицями вам буде зручніше обрізати кутикулу. Якщо вона у вас не груба і не товста, то вибирайте манікюрні ножиці з найтоншим полотном. Для видалення грубої кутикули більше підійде модель з широким лезом.
 • Зверніть увагу, як інструмент лежить у вас в руці. М'який хід гарантує вам, що працювати ними буде зручно.
 • Робоча частина у таких ножиць займає всього третину полотна. Стискатися леза повинні щільно без видимих ​​просвітів і зазорів.
 • Ножички з регульованим гвинтом дадуть вам можливість підтягти леза в разі разбалтиванія. Тільки робити це краще не самостійно, а у фахівця.Тільки добре налаштовані, що не розхитані і не дуже тугі ножиці дозволять вам швидко провести таку тонку процедуру, не пошкодивши живих тканин.
 • Обов'язково потрібно приділити увагу заточування. Перевірити її можна на звичайному поліетиленовому пакеті. Якщо ножиці прорізають його без зусиль, то модель гідна вашої уваги. Але навіть в цьому випадку не рідше одного разу на рік інструмент потрібно віддавати фахівцям для заточки.

Ці прості правила допоможуть вам вибрати якісний інструмент. Також відразу варто засвоїти правила догляду за ним. Обов'язково обробляйте інструмент антисептичними засобами до і після роботи, але вибирайте неагресивні склади. Використовуйте ножиці по призначенню, тобто обрізайте ними тільки кутикулу. Спроби стригти ножицями нігті приведуть до того, що вони розбовтаються і стануть непридатні для виконання манікюру. Те ж саме стосується спроб самостійно наточити їх за допомогою голки або інших підручних засобів. Точити манікюрні інструменти повинен тільки професійний майстер!

У цій статті ми привели основні відомості, які необхідні для оволодіння технікою класичного обрізання кутикули з використанням манікюрних ножиць.Дотримуйтеся цих правил вибору і обрізання кутикули і не забувайте про своєчасний догляд за інструментом. На завершення ми пропонуємо вам подивитися ще одне відео від чарівної Наталі Голох, в якому вона в черговий раз детально продемонструє процедуру виконання обрізного манікюру за допомогою ножиць.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: