Нанесення лаку на нігті: правила нанесення лаку

Правила нанесення лаку на нігті: основні поради

Манікюр в домашніх умовах – справа тонка. Кому-то цей процес не подобається, а хтось отримує від нього задоволення, але базові навички непогано б мати всім

Основні 6 правил обережного нанесення лаку на нігті:

Птеригій – бій!

Недостатньо обробити тільки кутикулу, адже її частина (птеригий) приростає до нігтьової пластини, заважає акуратному нанесення лаку і знижує його стійкість. Тому обов'язково нанесіть Ремувер по краях нігтьової пластини і пройдіться по ним апельсинової паличкою.

ніякої жирності

Після використання Ремувер вимийте руки з милом. Це не тільки змиє залишки агресивного кошти, а й знежирити нігтьову пластину. При цьому контакт з водою повинен бути максимально коротким. Для кращого ефекту можна додатково скористатися спеціальним знежирювачем (клінсером або дегідратором). Однак небажано використовувати рідину для зняття лаку: вона може сприяти пожовтіння нігтьової пластини, а що містяться в складі масла негативно позначаться на стійкості манікюру.

базове поняття

При правильному нанесення лаку на нігті, не варто нехтувати базою, особливо працюючи з яскравими лаками.Але найчастіше лак на базу наноситься не так, як на чисту нігтьову пластину: база розчиняється при нанесенні кольорового покриття, перешкоджає його рівномірному розподілу і акуратною промальовуванні лінії кутикули. Щоб уникнути таких труднощів, базу можна нанести з невеликим відступом від кутикули.

Роби – раз!

Перший кольоровий шар наноситься в 4 руху. Поставте краплю трохи вище центру нігтя, потім підштовхніть до кутикули і розподіліть по краях. Щоб шар ліг рівно і максимально акуратно, не поспішайте і злегка натисніть на кисть, щоб вона розкрилася віялом. Зачекайте 3 хвилини перед тим, як нанести наступний шар.

Роби – два!

Другий шар наноситься без «підштовхування». Інакше може утворюватися ямка на поверхні лаку. Поставте кисть біля кутикули, не натискаючи на неї, і розподіліть краплю по краях, а потім проведіть лінію по центру.

Головне, терпіння

Зачекайте мінімум 20 хвилин і не вірте обіцянкам лаку висохнути протягом хвилини! Щоб не зіпсувати свіжий лак, заздалегідь подбайте про те, чим зайняти себе на цей час: дістаньте з сумочки телефон або планшет / відкрийте книгу на потрібній сторінці / включите фільм ще до того, як почнете фарбувати нігті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: