Макіяж для мигдалеподібних очей з фото: макіяж для мигдалеподібної форми очей

Правила макіяжу для мигдалеподібних очей

У макіяжі форма очей диктує свої правила. Використовуйте їх, щоб макіяж підходив під ваші риси обличчя

Що в першу чергу важливо враховувати, роблячи макіяж очей? По-перше, їх колір. По-друге, форму. Мигдалевидна форма вважається найпоширенішою. Очі при такій формі – витягнуті, з «загостренням» по краях і піднесеним вгору зовнішнім куточком. Це дуже витончена форма очей, в чому можна переконатися, поглянувши на дівчат зі східною зовнішністю: саме у них очі найчастіше – мигдалеподібні, з загадковим і привабливим поглядом.

На відміну від інших форм очей, мигдалеподібні мало до чого зобов'язують в макіяжі – їм підходить практично всі варіанти і техніки макіяжу. Однак деякі правила все ж варто обумовити.

  • стрілки

Головне достоїнство мигдалеподібних очей – їх витончений вигин. Саме тому стрілки – найвдаліший варіант макіяжу при такій формі: намальовані вздовж війкового контуру, вони допоможуть зробити акцент на виразному вигині. У такому макіяжі потрібні чіткі лінії, сувора графіка. Виводячи підведенням «хвостики», намагайтеся зробити їх довгими (в межах розумного) – короткі, «оброблення» візуально звужують очі.Детальніше про те, як вибрати форму стрілки в залежності від форми очей, дивіться в нашій інструкції.

  • Двухцветіе

Якщо не стрілки, то що? Smoky eyes – другий універсальний варіант. Для цього макіяжу використовуйте не більше двох відтінків: той, що світлішими, – на середину і у внутрішній куточок ока, а той, що потаємні, – в складку століття у зовнішнього краю. «Розтягуйте» колір у напрямку до скронь, щоб погляд мигдалеподібних очей став ще пронизливіше.

  • тільки наверх

Що стосується протипоказань, то у випадку з очима форми мигдалю це – макіяж на нижньому столітті. Не варто підводити його олівцем або рідким лайнером, наносити на цю зону тіні. Навіть нижні вії фарбувати не рекомендується: все через «спрямованості» зовнішнього куточка мигдалеподібних очей наверх.

  • питання посадки

Деякі «але» можуть з'явитися в тому випадку, якщо очі посаджені або далеко один від одного, або, навпаки, близько і глибоко. У першому випадку віддавайте перевагу димчастого мейкапу; темні тіні при цьому наносите ближче до середини століття. У другому ж допоможуть тіні з мерехтливої ​​текстурою і стрілки з довгим «хвостиком».

  • на вістрі

Формі очей повинен відповідати і вигин брів.Чи не вищипуйте їх так, щоб виходила пряма лінія. У них повинен бути злам – такий же елегатнтий, як і вигин самого контуру очей.

  • «Укладання» вій

Підкреслити мигдалеподібні очі можна ще й за допомогою макіяжу вій. Як діяти? Наносите туш, намагаючись як би нахилити вії набік, убік зовнішнього куточка очей. Така своєрідна «укладання» волосків буде відмінно поєднуватися з вигнутими стрілками або макіяжем cat eye з акцентом на складку.

Один із прикладів вдалого макіяжу для мигдалеподібних очей – в нашому відео:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: