Як зменшити підборіддя в домашніх умовах: як зробити підборіддя менше за допомогою макіяжу?

Правила макіяжу для дівчат з «важкою» щелепою

Як зменшити підборіддя за допомогою макіяжу? Допоможе наша інструкція

Наталя Огінський
візажист

Дівчатам з «важкою» щелепою в макіяжі не обійтися без деяких хитрощів. Ваше завдання, по-перше, відволікти увагу від нижньої частини обличчя і зробити акцент на інші – наприклад, брови або губи. По-друге, правильно скорегувати овал обличчя – для цього все-таки доведеться освоїти техніку контурінга. З його допомогою нижню частину обличчя можна зробити більш овальної, пом'якшити таким чином «кути», і в результаті отримати більш м'який спосіб. Як зробити це в домашніх умовах? Дотримуйтесь нашої інструкції.

Зробіть корекцію особи

  • Для контурінга вам знадобиться тональний засіб двох відтінків – на півтону світліше і на тон темніше власного кольору шкіри (у другому випадку альтернативою може стати звичайний бронзер).
  • Тональний крем темного відтінку нанесіть на бічні частини щелепи і розтушуйте в сторону скронь. Світлим відтінком зробіть акцент на центр підборіддя і розтушуйте крем в сторону, у напрямку до вух, і вгору – до губ. Цей же відтінок нанесіть на середину лоба, центральну частину обличчя і вилиці – таким чином ви відволічете увагу від підборіддя.

оформіть брови

Форма брів повинна бути округлої – це допоможе пом'якшити «кути» і зробити овал обличчя більш м'яким.

нанесіть рум'яна

Не забудьте про рум'яна. На виступаючі частини скул щедро нанесіть яскравий відтінок (головне – не переборщити), під вилиці – менш насичений.

Скажіть «так» яскравою помаді

Зробіть акцент на губи: накрасьте їх будь яскравою помадою, яка вам підходить (щоб зробити це правильно, дотримуйтесь нашої фотоінструкцію). Це також допоможе відвернути увагу від «важкого» підборіддя.

Чи є у вас свої прийоми в макіяжі, за допомогою яких можна зменшити підборіддя? Залиште коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: