Подіумний макіяж: що це таке і його особливості

Подіумний макіяж

Що таке подіумний макіяж і 3 причини повторити його в звичайному житті

Макіяж для подіуму як правило, асоціюється з авангардними і фантазійними рішеннями, які мало застосовні в життя. Однак найчастіше це не так. Часом шалені поєднання сусідять з ніжним макіяжем в стилі нюд, рожевої лялькової помадою або класичними чорними стрілками і червоною помадою.

Подіумний макіяж багатогранний, в ньому немає стереотипів і саме тому він заслуговує на увагу дівчат, навіть ніяк не пов'язаних з модним бізнесом.

Подіумний макіяж, в першу чергу, відображає настрій колекції бачення дизайнера, втілює в собі все наймодніші тенденції. Але крім рішення концептуальної завдання, до фешн-макіяжу пред'являються і цілком практичні вимоги:

Бути швидким у виконанні

Візажисти на показах діють за заздалегідь узгодженим фейсчартам, ключовим принципом розробки яких є швидкість і можливість виконання макіяжу в непростих умовах модних показів.

Бути помітним здалеку

Модель виходить на подіум, де на неї прямують сотні очей. І всі вони хочуть розглянути найдрібніші деталі образу.Ключовими акцентними зонами, як правило, стають очі або губи.

Акуратно виглядати поблизу

У прагненні створити помітний макіяж, візажисти не повинні забувати про його придатність для фотозйомки. Ніяких незапланованих відблисків, неохайною розтушовування, жирного блиску або світловідбиваючої пудри під очима.

Витримувати перепади температур

На показах підвищується не тільки загострення пристрастей, але і температура повітря. Яскраві софіти, техніка, величезна кількість людей не повинні стати на заваді макіяжу. Відповідно, для подиумного макіяжу вибирається тільки стійка косметика, перевірена часом.

Мати можливість швидкої трансформації

Найчастіше модель повинна зайти за куліси і через мить вийти в новому образі. Макіяж повинен бути готовий до змін. Для цього, наприклад, на початку створюється базовий варіант, на який в подальшому нашаровуються деталі і додаються нові акценти.Яким же чином принципи подиумного макіяжу можуть бути застосовні в життя?

В першу чергу, для фотосесії

При створенні макіяжу для фотосесії варто враховувати буквально всі вищеописані пункти.Макіяж не повинен займати багато часу, його варто продумати заздалегідь і далі за списком.

  • В обов'язковому порядку нанесіть праймер на все обличчя. Він не тільки поліпшити рельєф шкіри, але і запобіжить окислення тонального засобу, а значить, воно збереже свій первісний відтінок.
  • Використовуйте тональну основу з матовим фінішем. Навіть якщо ви плануєте створити ефект вологої шкіри, краще домагатися цього хайлайтер. Так ви зможете повністю контролювати фінальний результат.
  • Не забувайте, що камера з'їдає половину інтенсивності кольору, тому не бійтеся виглядати в дзеркалі надто яскравою. На знімках все буде в порядку. Для більшої інтенсивності звичних тіней наносите їх на білу базу або вологою пензлем.


для трансформацій

Візьміть на озброєння принцип швидкої зміни макіяжу, якщо ви часто відправляєтеся з «корабля на бал». Розробіть кілька стійких базових образів, в яких ви будете комфортно відчувати себе вдень і продумайте, які акценти можна до них додати.

для експериментів

Озбройтеся фейсчартом. Відчуйте себе професійним візажистом і дизайнером! Надихайтеся модними показами і придумуйте власні образи.Такий спосіб експериментів не тільки розвине творчі здібності, але і вбереже ваше обличчя від невдалих дослідів.

А ви пробували подіумний макіяж? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: