Плацентарно-колагеновий крем для рук Skin Therapy від Patrisa-Nail

Плацентарно-колагеновий крем для рук Skin Therapy

Мати гарну і оксамитову шкіру рук неможливо без постійного догляду за нею. Головним засіб для цього є крем для рук. У продажу можна знайти найрізноманітніші крему від виробників косметики з вмістом різних корисних мікроелементів. При цьому всі вони націлені на різні проблеми шкіри рук від сухості до вирівнювання кольору.

Впевнена, що кожна дівчина перепробувала не один крем для рук, перш ніж підібрати те, що подобається найбільше. У мене немає одного ідеального засобу, який підходить на всі випадки життя, тому я тримаю кілька кремів, які використовую в залежності від потреб. Наприклад, навколо нігтів для манікюру, в якому брудниться шкіра рук, потрібен жирний крем, при цьому для рук мені його використовувати не зручно.

Тут я хочу розглянути крем для рук Intensive Skin Therapy Hand Spa Series виробництва Patrisa-Nail. Я ним користуюся вже досить довго, щоб оцінити його дієвість.

Від виробника. В основі крему Skin Therapy Active лежить плацентарно-колагенова формула, яка містить кератин, протеїни шовку і колаген. Він сприяє зволоженню і живленню шкіри рук, який можна порівняти з ефектом парафінотерапії. До складу крему також входять амінокислоти, які розгладжують дрібні зморшки і активізують регенерацію шкіри.Постійне використання крему покращує рельєфність шкірного покриву, відновлює його природний колір, насичує шкіру киснем і робить її пружною і гладенькою.

Крем також сприятливо діє на нігтьову пластину, живлячи її вітамінами і мікроелементами.

склад: вода, очищений гліцерин, морський колаген, протеїни шовку, пропіленгліколь, екстракт плаценти вітаміни РР і D-пантенол, ліпоєва кислота, діметіламіноетанол.

Від себе. Крем має напівпрозорий білий колір, який перетворюється в прозорий при розподілі на шкірі рук. Обсяг флакона достатньо великий – 250 гр, при цьому витрата крему на одне використання зовсім малий, що забезпечує можливість його тривалого використання, тим більше, що термін придатності крему дозволяє – його можна зберігати 2 роки.

Крем не має різкого запаху, лише невелику косметичну отдушку, яка ледь помітна при використанні. Консистенція крему трохи слабенько, що забезпечує його економічна витрата.

Текстура крему Skin Therapy нежирна, тому вбирається він швидко і не залишає відчуття липкості і жирності. Невелика кількість крему розподіляється на шкірі рук тонкому шаром і вбираєтьсяменш ніж за хвилину, при цьому відчуття залишкової липкості виникає на пару секунд в кінці всього процесу.

Після нанесення крему на шкірі утворюється тонка плівка, яка порівнянна з ефектом від парафінотерапії: руки стають ніжними і приємними на дотик, а шкіра зволоженою. Cохраняющим плівка до першого миття рук. Втім, напевно, ще не винайшли такого засобу, яке не змивається водою :) Адже навіть парафінотерапія дає тимчасовий, хоч і більш тривалий, ефект.

Вплив крему на нігті складно оцінити, коли постійно користуєшся лаком, але ось мінеральна паста Patrisa-Nail для запечатування нігтів виявилася дуже дієвою!

Висновки. Сам крем і його ефект мені дуже сподобався. У мене поки немає великих проблем зі шкірою рук, тому для постійного догляду і захисту він ідеальний. Наношу я його після робіт по дому і на ніч. У першому випадку він допомагає швидко привести руки в порядок, а в другому зручний тим, що забезпечує тривалий вплив і при цьому не вимагає довгих тимчасових витрат на вбирання.

Вартість такого крему зараз становить 960 руб – зовсім невелика ціна за домашню процедуру парафінотерапії в спрощеному вигляді :).

Крем надано на огляд компанією Patrisa-Nail.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: