Пиляємо і поліруємо: пилки для манікюру гель-лаком

Пиляємо і поліруємо: пилки для манікюру гель-лаком

За туалетами французької королеви Марії-Антуанетти стежили всі. Вона була законодавицею мод – і не тільки на наряди. В ті часи запахом немитого тіла пахли самі високопоставлені особи. Однак від своїх придворних Марія-Антуанетта вимагала бездоганною гігієни.

Вимогливою французька королева була і до манікюру. Саме вона популяризувала техніку підпилювання, використовуючи для цього звичайну пемзу.

Різноманітність сучасних пилок призвело б Марію-Антуанетту в захват.

Скляні, кришталеві, алмазні – королівський асортимент! А говорити сьогодні будемо про пилка, використовуваних при роботі з гель-лаками – як на етапі їх нанесення, так і під час процедури зняття.

До: підготовка нігтів пилками до манікюру гель-лаком


Що таке ідеальний манікюр?

Бездоганне виконання техніки, якісні матеріали та всі необхідні "аксесуари" під рукою. Жодне з доданків виключити неможливо, якщо тільки наведення манікюру – не розвага. Тоді і з техніками можна звертатися вільно, і з лаками no name експериментувати, і замість пилки для нігтів використовувати пемзу.

Але частіше до манікюру відносяться більш відповідально.Тим більше, якщо для його створення використовуються далеко не бюджетні гель-лаки.

З праймером, базою і топом все більш-менш розібралися. Різноманітність пилок і бафов багатьох бентежить.

Спробуємо розібратися в асортименті і почнемо з пилок, які використовують для підготовки нігтів до нанесення гель-лакового покриття.

пиляємо


Вільний край нігтя повинен бути оформленим, тобто підтятим і підпиляних. Для підпилювання натуральних нігтів використовують пилки з абразивністю 180-240 грит.

Грит – розмір абразивного зерна. Чим більше грит, тим дрібніше абразивний напилення і, відповідно, м'якше пилка. Застосування пилок з абразивністю нижче 180 грит при роботі з натуральними нігтями небезпечно.

Пилки для додання нігтям форми розрізняються матеріалами.

    Скло – дбайливий, але крихкий матеріал.Кераміка міцніше і має здатність "запаювати" зріз нігтя. Про бюджетних металевих пилка, які розшаровують ніжні натуральні нігтики, варто забути – їх вік пройшов.Безпечна і бюджетна альтернатива металу – пилки з наждачним крихтою на поліуретановій основі.

шліфуємо


Підпиляли?

Знімайте верхній кератиновий шар нігтя.Гель-лак повинен сісти як влитий, а глянцева поверхня не забезпечує необхідні умови зчіпки. Безжально позбавляємося від зрадницького лиску, використовуючи для шліфування баф або пилку з абразивністю в діапазоні 240-500 грит.

Не тисніть на шліфуючий інструмент. Постарайтеся прикладати його до нігтьової пластини так, щоб обробити її за мінімальну кількість рухів. Не захоплюйтеся "запив". Процедура хоч і обов'язкова при роботі з гель-лаками, її статус – "травматична".

питання, який пилою готують нігті до гель-лаку, Насправді виявився не таким проблемним. Звертайте увагу на грит.

Матеріал вибирайте відповідно до можливостей гаманця, пам'ятаючи про пропорційне підвищення якості з ростом ціни. Форма і колір принципового значення не мають – леопардовий принт і неонова фуксія однієї абразивності в експлуатації однакові.

Після: пилки для зняття гель-лаків


Гель-лаки, відомо, "розмочуються" в компреси зі спеціальною рідиною, після чого знімаються апельсинової паличкою.

Здавалося б, пилки тут не місце. Однак до "компрессирования" нігтів топовий шар манікюру запиливают,забезпечуючи Ремувер (засобу для зняття гелевого лаку) оптимальні умови для проникнення.

На питання, скільки грит пилка для спилювання гель-лаку повинна мати, різні нейл-майстри відповідають по-різному. Головне – порушити цілісність топа. Чим – принципового значення не має.

З точки зору безпеки вибирати слід пилку з абразивністю 180-240 грит. Ризики "допив" до нігтьової пластини і травмувати її в цьому випадку будуть мінімальні.

Кераміка, скло і кришталь – невідповідні для спилювання гель-лаку матеріали. Майстри рекомендують для цієї мети наждачний пилку на пенополиуретановой основі.

Дешево і ефективно. У ТОП-5 пилок для зняття гель-лаку, які не підведуть і прослужать довго, ми включили саме наждакові пилки від професійних брендів. Абразивність кожної пилки з п'ятірки лідерів – зразкові 180 грит.

ТОП-5 пилок для зняття гель-лаку


    CND Boomerang Buffer – миється пилка на гнучкій пінної основі, яка витримує будь-який вид дезінфекції.ORLY Black Board – компактна, елегантна і міцна наждачний пилка на дерев'яній основі.ZINGER Вигнута зебра – пластикова абразивний пилка від німецького бренду з бездоганною репутацією.HAIRWAY Стандарт – недорога абразивний пилка, довговічність якої непорівнянна з ціною.Ru Nail Бумеранг – бюджетний мастхев для спилювання гель-лаку, своєю зносостійкістю удівшій навіть профі.

Запив, відмочивши і "сошкрябав" апельсинової паличкою гель-лак, зачищаємо залишки шліфувальної пилою (180-240 грит). Останній штрих – полірування шорсткою поверхні бафом (від 1000 грит і вище) і нанесення живильного масла.

Деталі вирішують все. Така дрібниця, ці Грито на пилка, а яке важливе значення мають!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: