Види педикюру і їх основні відмінності. Який буває педикюр

Педикюр: його види та особливості

Які техніки педикюру користуються популярністю і які ключові відмінності існують між його видами?

У цій статті ми розбираємося в основних видах педикюру і їх основні відмінності. Читайте, щоб залишатися в курсі.

  • класичний педикюр

Техніка класичного педикюру передбачає обробку нігтів і шкіри кусачками після її розм'якшення водою. Такий спосіб підходить більшості дівчат, так як з його допомогою можна впоратися навіть з самої грубої і сухий кутикулою і заусенцами.

Покрокове виконання класичного педикюру:

  • Підпиляєте нігті;
  • Опустіть ноги в пом'якшувальну ванночку для ніг;
  • Обробіть шкіру ніг пемзою;
  • Видаліть кутикулу і шкіру навколо нігтів кусачками або ножицями;
  • Нанесіть декоративний лак;
  • Пом'якшити шкіру живильним маслом або кремом.

Незважаючи на широке поширення і універсальність процедури, у неї є ряд небезпечних моментів: необережне поводження з інструментом може призвести до порізів і навіть інфекційного захворювання. Тому вкрай важливо вибирати перевіреного майстра, чиє робоче місце завжди буде чистим і охайним, а інструменти – стерилізованими.

  • Європейський педикюр

Ключове відмінність європейського і класичного манікюрів полягає у відмові від розм'якшення шкіри водою і від використання ріжучих інструментів. Шкіра розм'якшується спеціальними засобами для видалення кутикули і натоптишів, після чого видаляється паличкою або скребком. А вже після обробки шкіри можна відразу приступати до нанесення лаку.

Даний вид манікюру зарекомендував себе як самий щадний і безпечний. При регулярному проведення процедури кутикула починає рости повільніше.

  • сухий педикюр

Даний вид педикюру схожий з європейським. При цьому особлива увага приділяється обробці шкіри «на суху». Тобто все натоптиші, тріщини, кутикули спилюють ще до розм'якшення спеціальними засобами.

В рамках даної техніки, як правило, використовуються керамічні або лазерні пилочки нового покоління, які дозволяють спилювати тільки сухі ділянки, не пошкоджуючи саму шкіру. Далі виконуються розм'якшення і остаточне видалення кутикули і птеригия Ремувер (що таке румувер?).

Такий спосіб примітний тим, що кутикула зростає повільніше. А якщо виконувати «суху обробку» між повноцінними процедурами, то необхідність в них з кожним разом буде все менше.

  • апаратний педикюр

Апаратний вид педикюру передбачає використання ні розм'якшуються ванночок, ні Ремувер, ні пилок. Вся процедура виконується за допомогою спеціального апарату. Різними насадками-фрезами майстер акуратно спилює ороговілі ділянки, надає нігтям потрібну форму і навіть знімає гель-лак. Мінус цієї техніки – в складності для самостійного повторення вдома.

Сподобався матеріал? Розкажіть!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: