Основні сучасні види педикюру: особливості та відмінності педикюру

Педикюр: 7 основних видів

Впевнені, що знаєте, чим класичний відрізняється від європейського? Давайте перевіримо, яким буває педикюр

класичний педикюр

Це найпопулярніший вид педикюру, назвемо його old-fashioned. Класичний педикюр (як і класичний манікюр) ще називають обрізним. Зробіть ванночку з теплою водою і розведіть в ній сіль, щоб розм'якшити кутикули і шкіру п'ят. Кутикулу майстер видаляє за допомогою кусачок, а зайву шкіру з п'ят, дрібні натоптиші і мозолі – спеціальною пилкою для шліфування.

Європейський педикюр

Ще один вид сучасного педикюру. Від класичного він відрізняється тим, що не передбачає обрізання кутикули, тому часто його називають «необрізної педикюр». Техніка такого педикюру полягає в наступному: майстер наносить на кутикули спеціальний склад, який сприяє розчиненню кутикули, не пошкоджуючи при цьому тонку шкіру. А потім зрушує кутикулу до основи апельсинової паличкою.

апаратний педикюр

На відміну від класичного і європейського, апаратний педикюр увазі шліфування стопи і нігтів за допомогою спеціальних полірувальних насадок на апараті. Насадки, ковпачки, фрези майстер підбирає індивідуально під будову стопи і форму нігтів.Такий вид педикюру не припускав замочування стоп в воді – майстер обробляє їх спеціальним гелем або розчином. У разі, якщо ви страждаєте від мозолів, натоптишів або врослих нігтів, вам варто записуватися виключно на апаратний лікувальний педикюр.

комбінований педикюр

Має на увазі під собою поєднання двох технік – класичного і апаратного педикюру. Стопи майстер обробляє апаратом, а нігті і кутикули – звичайними інструментами.

Експрес-педикюр

Якщо ви бачите в меню пункт «експрес-педикюр», швидше за все, це означає тільки роботу з нігтями, тобто зняття покриття, швидку обробку нігтів і покриття лаком. Ніяких ванночок з сіллю – такий педикюр підійде або заклопотаним бізнес-леді, або тим, хто змінює колір лаку щотижня.

Спа-педикюр

Пілінги, скраби, маски, носочки, масаж і неодмінно ароматерапія – після спа-педикюру ви виходите не тільки з новим педикюром, але і з відчуттям, ніби ви побували на узбережжі Індійського або Атлантичного океану. Дивлячись які кошти використав майстер під час процедури. Під спа-педикюром розуміється і бразильський педикюр (замість ванночки майстер надягає на вас шкарпетки зіспеціальним лосьйоном, який пом'якшує натоптиші і кутикулу), і так званий детокс-педикюр – з частинками чорного вугілля, а також бананово-кокосовий. За часом така процедура педикюру триває трохи довше звичайного.

кислотний педикюр

Ще такий вид педикюру називають Kart або ADN – за назвою марок, які виробляють спеціальні розчини для педикюру з кислотами. Суть техніки полягає в тому, що розчин «роз'їдає» ороговілі частинки шкіри і часом навіть не включає обробку шкіри пилою. Те, що потрібно для власників тонкої і чутливої ​​шкіри.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: