Способи нанесення тонального крему: поради визажістов

Основні способи нанесення тонального крему

Як професійні візажисти вибирають, який спосіб нанесення більше підходить для конкретної тональної основи?

  • Якщо ви хочете добитися легкого покриття, використовуйте пальці для нанесення тонального крему. Для більшого покриття використовуйте спонж: він залишає третій особі саме ту кількість тонального крему, який потрібен.
  • Щоб створити легке покриття, нанесіть тональну основу на ніс, на зону навколо носа, зони почервоніння, підборіддя і рухайтеся далі по обличчю, використовуючи кисть. Краще застосовувати напівсинтетичні кисть або кисть з натуральною щетиною: вони вбирають надлишки кошти. На другому етапі пріштампуйте засіб пальцями, щоб формула тонального крему заробила.
  • Для середнього покриття використовуйте спонж або спонж-яйце. Змочіть його в воді, вичавте, щоб видалити надлишки води, і промокніть паперовим рушником. Нанесіть кілька крапель тональної основи і круговими рухами злегка вбивайте її в шкіру: це допоможе перекрити пори.
  • Якщо ви хочете, щоб на фото ваше обличчя виглядало ідеально, наносите тональну основу синтетичної пензликом, починаючи від центру особи і поширюючи засіб далі.Після нанесіть прозору пудру, щоб закріпити тональну основу на обличчі.
  • Яким чином наносити різні види тонального крему? Тональний засіб на кремовій основі найкраще наносити пальцями. Розподіляйте тональний крем на все обличчя за допомогою подушечок пальців.
  • Тональний засіб на спиртовій основі непросто наносити звичайними способами. Краще використовувати ватяні кульки або диски і наносити по «секціях», так як засіб швидко застигає і погано розтушовують. Не забудьте як слід струсити його перед застосуванням.
  • Спонж можна використовувати для тональних засобів на водній основі або кремовою. Спонж слід спершу трохи змочити водою, віджати і занурити в засіб, після чого наносити «підмітають» рухами.
  • Нанесення рідких тональних засобів за допомогою машинки Airbrush дає дуже красивий і природний ефект. Будь-який засіб лягає тонким невидимим шаром, але результат виходить дуже ефектним. Якщо ви бачите тональний засіб, значить, ви переборщили з кількістю шарів.
  • За допомогою великими і круглими м'якої натуральної пензлика наноситься тон-пудра або мінеральна тон-пудра.Опустіть пензлик в пудру, струсіть надлишки і наносите круговими рухами на обличчя.

Різні тональні основи і різні способи їх нанесення ведуть до різного ступеня покриття:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: