Фотодізайн для незвичайного манікюру

Оригінальний фотодізайн для нігтів

Найоригінальнішим і незвичайним дизайном для нігтів вважається фотодізайн. З його допомогою ви можете втілити свої будь-які фантазії і намалювати на нігтях, навіть дуже малюнок.

Володіти цією технікою може кожен, оскільки фотодізайн не вимагає від новачка або професіонала будь-яких художніх навичок. Подібний манікюр не виконується за допомогою пензлика. Для цього будуть потрібні спеціальні водні наклейки, а також звичайний лак.

І хоча в відео уроці показано детально, як робити дизайн, все ж необхідно зробити пару акцентів на процесі виконання даного манікюру. По-перше, нанесіть шар прозорого лаку на ніготь. Потім варто нанести білий лак, але тільки на ті нігті, де буде розміщуватися фотодізайн.

Чекайте, коли висохне повністю білий лак. Для цього використовуйте спеціальну сушку. Далі візьміть наклейку і відріжте її таким чином, щоб по ширині вона збігалася з нігтем, а по довжині була трохи більше. Для того щоб було зручніше, можна зробити круглим кут наклейки, повторюючи при цьому форму кутикули.

Наступним етапом опустіть наклейку в воду, тримайте її там приблизно секунд 15, потім витягніть її, приберіть плівку і потім прикладіть малюнок до нігтьової пластини. По завершенню можна взяти фен і просушити нігті. Потім нанести закріплювач.

Такі водні наклейки здатні творити справжні чудеса і в результаті зробити ваш манікюр незвичайним і привабливим.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: