Об'ємний манікюр гель лаком - розкриваємо секрети

Об'ємний манікюр гель лаком – розкриваємо секрети

Об'ємний манікюр – це модний тренд останніх декількох сезонів. Виступаючі над поверхнею нігтя елементи надають манікюру особливу родзинку.

Зробити об'ємними можна різні малюнки – квіти, орнаменти, фігури тварин, абстрактні візерунки, написи.

При цьому "хітами" залишаються: в'язаний манікюр, дизайн під шкіру рептилії, а також об'ємні троянди гель лаком.

Такий дизайн на гель лаку цілком під силу виконати самостійно без відвідування майстра манікюру і доповнити його різними елементами, наприклад, стразами, стрічкою або сіточкою.

Об'ємні малюнки гель лаком

Як зробити об'ємні малюнки на нігтях гель лаком


Для виконання об'ємного манікюру гель лаком будуть потрібні:

 • однофазний гель лак або ж звичайний в поєднанні з топом і базою,
 • обезжириватель,
 • пензлик,
 • баф,
 • УФ лампа.

Розглянемо кілька варіантів об'ємного дизайну гель лаком.

Незалежно від того, який варіант ви виберете, підготовка нігтів буде наступною:

 1. Знімаємо бафом глянець з нагідок, запилюють торець.
 2. Знежирюємо нігтьові пластини і наносимо перший шар гель лаку на один або кілька нагідок (там де буде малюнок), запечатуючи торець.У нашому прикладі лак однофазний, тобто базове і топове покриття не потрібні.
 3. Лак іншого кольору наносимо на інші нігтики в три шари. Для того, щоб отримати матове покриття без використання топа, шліфувальником натираємо верхній шар акуратними рухами без сильного тиску.

Тепер можна приступати до нанесення візерунків.

ажурна рамка

 1. За допомогою Дотса – спеціального пензлика ставимо на нігтики точки з такого ж лаку, що вже було завдано, так, щоб вийшов круг або овал. Точки можуть бути різного розміру, наприклад, через кожні дві маленькі ставимо більшу точку. Просушуємо вийшов коло в лампі.
 2. Малюємо вензель близько вільного краю нігтя, а також під колом ближче до зони кутикули і знову сушимо під лампою.
 3. Починаємо тонким пензлем з гель лаком обводити вензелі, а також точки в колі. Робимо це так, щоб гель тягнувся за пензликом. Сильно не тиснемо, адже нам потрібен об'ємний малюнок. Доповнюємо рамку штрихами по краях кола. Чорним гель лаком робимо тонкі штрихи – тіні, що додають візуального обсягу.
 4. У центрі іншим лаком малюємо овал, що імітує камінь, ставимо також точки в центрі вензелів. Можна додати блискіток, щоб промальовувати прожилки.Не забуваємо всі верстви ретельно сушити під лампою.

Об'ємна ажурна рамка, ліпні квіти, вензелі

Мушля

 1. Шліфуємо основний колір, потім пензлем середньої довжини наносимо гель лінією від кінчика нігтя до кутикули. Спочатку натискаємо на кисть, а потім поступово послаблюємо, щоб лінія стала тоншою. Робимо ще кілька таких ліній по всій ширині нігтя. Виходить візерунок, що імітує фактуру черепашки. Сушимо в лампі.
 2. Додаємо обсяг – для цього наносимо ще один шар гель лаку поверх одержані ліній, при цьому верхні лінії повинні бути трохи тонше, ніж попередні. Сушимо в лампі. Можна доповнити узор золотистим гель лаком – проставляємо їм точки по лінії місячного манікюру.

ліплення

 1. Наносимо гель лаком контрастного кольору легкі штрихи так, щоб вийшло щось схоже на пелюстки квітки. Поруч малюємо два листочка. Наносимо лінії в два шари, просушуючи кожен під лампою.
 2. Перекриваємо тонким шаром того ж гель лаку намальований контур. Робимо це дуже тонко і акуратно, так, щоб лак трохи "смуги" – це допоможе створити додатковий обсяг. Просушуємо квітка під лампою.
 3. Акуратно шліфуємо глянець куточком Бафа (щоб не стерти малюнок) – це необхідно для того, щоб отримати матове покриття.
 4. Доповнюємо манікюр золотистими точками в центрі квітки і по краях.Малюнок виглядає так, ніби була використана гель фарба і акрилова пудра.

кришталева троянда

 1. Шліфуємо глянець і наносимо візерунок у вигляді троянди (добре виглядає малюнок темним гель лаком з блискітками по темному же кольором).
 2. Додаємо обсяг, завдавши другий шар ліній за допомогою того ж гель лаку – обводимо їм контури квітки. Сушимо в лампі.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ

Секрети об'ємного дизайну гель лаком


 • Для створення об'ємних малюнків можна використовувати гель-пластилін. Його випускають Lady Victory, Vogue Nails, Arnelle. Також зручні в роботі "рідкі камені".
 • Ідей для створення дизайну неймовірно багато. Для весільного манікюру як не можна до речі підійдуть об'ємні квіти, для літнього періоду – рослинні орнаменти, черепашки, а для зими – в'язані візерунки.
 • Підкреслити обсяг малюнка допоможе оксамитовий пісок – його посипають поверх готового візерунка.
 • Якщо ви вперше пробуєте об'ємний манікюр, починайте з нескладних малюнків.
 • Пам'ятайте про почуття міри – яскравого візерунка буде досить на одному, максимум на двох нігтях.
 • Рельєфні малюнки більш помітні на пастельних лаках.
 • Кожен штрих або смужку краще сушити по-окремо. Так візерунок вийде більш об'ємним.
 • Якщо ви хочете одержати не глянсове, а матове покриття, можна не тільки шліфувати ніготь бафом, але і нанести матовий закріплювач. Це швидше і простіше.
 • Прекрасним доповненням до об'ємного манікюру для особливого випадку стануть бісер, стрази та фольга.
 • Для створення об'ємного манікюру на кожен день найкраще підійдуть світлі і нейтральні кольори гель лаків, наприклад, бежевий, світло-рожевий, білий, кавовий.

ВІДЕО

Трохи тренування, і ви навчитеся робити незвичайний і яскравий, об'ємний дизайн гелем на кожен день і для урочистих випадків.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: