Об'ємний дизайн топом на гель-лаку котяче око

Об'ємний малюнок топом на гель-лаку

Гель-лак з ефектом котячого ока став вже настільки звичним, що на нігтях його в чистому вигляді вже практично не побачиш. Зате скільки цікавих дизайнів нігтів на кішці придумано за цей час, в тому числі і оригінальних технік і просто малюнків. Саме тому в своєму блозі я навіть зробила окрему рубрику, де публікую майстер-класи з використанням тільки гель-лаку котяче око різних виробників. І в цій статті я пропоную зробити об'ємний дизайн з використанням тільки топа ось такого плану:

Тут я використовувала гель-лак котяче око Premiere Глибокий космос з колекції Зоряна серія – це темний мідно-коричневий колір із золотистим переливом і великою кількістю золотих мікроблесток, що трохи робить відблиск котячого ока розсіяним, проте саме покриття космічно прекрасно, унікально і заворожуюче. Гель-лак дуже густий і буквально парою рухів перекриває всю поверхню нігтя тонким і щільним шаром. Ось його фото на нігтях без дизайну:

Щоб колір гель-лаку не відволікав від дизайну, я приглушило його сяйво, зробивши покриття кішечкою тільки на двох нігтях, завдавши на інші ванільний колір Premiere Пташине молоко (ось його огляд).Щоб виконати прозорий об'ємний дизайн на гель-лаку, досить мати хороший густий топ, наявність липкості тут не грає ролі. Якщо топ середньої густини, то можна виконати промальовування в два шари – це теж буде виглядати як 3D-малюнок.

Виконання запропонованого мною дизайну ви можете подивитися в цьому короткому відео уроці:

Техніка тут наступна:

  1. Нігті попередньо слід підготувати до тривалого покриттю: видалити старий гель-лак, обробити кутикулу, вирівняти форму нігтів, зняти з нігтів глянець і знежирити їх.
  2. Після підготовчих процедур починаємо роботу з нанесення бази під гель-лак. Сушимо її в лампі необхідний час (залежить від вашої лампи та марки гель-лаку).
  3. Наносимо кольорове покриття в два шари, кожен і яких полімеризуючись в лампі. Гель-лак котяче око промагнічіваем протягом 5-10 секунд на кожному шарі в одному і тому ж напрямку (в даному випадку це діагональ). Якщо колір кішки світлий, то можна першим шаром нанести чорну підкладку.
  4. Перекриваємо нігті шаром топового покриття і сушимо в лампі.
  5. Дизайн будемо виконувати за допомогою топа на топі. Для цього ставимо краплю на палітру і тонким пензлем робимо промальовування – в даному випадку це геометричний малюнок з кривих, що звужуються і сходяться в одну точку. Сушимо.Якщо обсяг вам здається занадто маленьким, то повторюємо ще один шар по контурах першого.
  6. На інших нігтях я додала контурне обведення чорного кольору (без обведення кінчика нігтя) і посадила на краплю топа по маленькій стразінке – нічого зайвого, відволікаючого увагу, лише штрих, який створює закінченість ідеї дизайну. Сушимо.

Таким же чином можна малювати топом і інші об'ємні малюнки і не тільки на котячому оці, хоча тут завжди буде своя родзинка, яку можна абсолютно по-різному, але дуже цікаво обігравати. Якщо вам сподобався дизайн, поділіться цією ідеєю в соціальних мережах на кнопках нижче або залиште смайлик в коментарях. Дякую за увагу, з вами була Танюша, поки!

Гель-лаки надані інтернет-магазином vselaki.ru

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: