Зимовий дизайн нігтів за допомогою стемпінга

Новорічна плитка для стемпінга BornPrettyStore

Як найпростіше зробити гарний і акуратний новорічний дизайн нігтів? Звичайно ж, використовувати плитки для стемпінга. І сьогодні я хочу показати таку тематичність плитку з інтернет-магазину BornPrettyStore. Якщо ви ще не знаєте цей магазин, то дуже раджу! Тут можна знайти дешеві аксесуари для дизайну нігтів, всі необхідні матеріали для стемпінга, трафарети і багато чого іншого! Хоч інтерфейс його англійською мовою (є автоматичний перекладач на російську), замовити товар не складає труднощів, а доставка в моєму випадку (в Білорусь) зайняла близько місяця.

Я не так давно отримала посилочку з цього інтернет-магазину, тому скоро буде багато оглядів на їх продукцію. А перше, що мені захотілося показати, це новорічну плитка для стемпінга, так як до свят залишилося зовсім трохи!

Отже, це плитка номер BP-L032. На ній викарбувано 5 новорічних малюнків на весь ніготь, 12 тематичних окремих малюнків і одна велика композиція з сніжинок. Така різноманітність варіантів дозволяє придумати найрізноманітніші дизайни з їх участю. Перше, що мені захотілося зробити – це сніжинки. В результаті вийшла ось така композиція:

В якості підкладки тут використаний лак для нігтів Golden Rose One Step номер 42 ніжно фіолетового кольору з дрібним сріблястим шіммери, а стемпинг виконаний білим лаком Konad.

Дуже сподобалося, що плитка прийшла в спеціальному фірмовому картонному чохлі Born Pretty, це дозволить зберегти її без випадкових подряпин. На плитку спочатку нанесена прозоро-блакитна захисна плівка, яку необхідно видалити. Насправді дуже корисно те, що вона має колір, так як відразу видно, що її потрібно зняти, на відміну від прозорих плівок на інших плитках або дисках.

Пластина в процесі роботи не дряпається, головне не використовувати на ній металеві шкрапери. Я призвичаїлася прибирати зайвий лак звичайної пластиковою карткою, у якій вже закінчився термін придатності.

Гравірування малюнків якісна і чітка, хоча мені трохи довелося попрактикуватися, щоб підібрати лак і штампик, які добре передруковують візерунок. Але видно тут позначився мій невеликий досвід в цілому в роботі зі стемпинг. Зате тепер у мене є привід поліпшити свої вміння, адже такою красою просто гріх не скористатися, тим більше що все, що потрібно, вже є.

P.S.Обіцяю доповнити статтю новими фото у міру використання малюнків на цій плиточки.

P.P.S. Читачі мого блогу по промокодомMIIQ10 можуть отримати знижку 10% при замовленні товарів через сайт www.bornprettystore.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: