Нитки для дизайну нігтів!

Нитки для дизайну нігтів.

Продовжуємо розмову про красивих і корисних матеріалах для дизайну нігтів. Якщо Ви хочете прикрасити свої нігтики чим-небудь специфічним крім звичайного лаку для нігтів, страз або блискіток, то варто, напевно, знати, які ще матеріали для цього існують, як не помилитися при виборі якісного товару і як правильно ними користуватися. Саме з цим ми зараз і будемо розбиратися. І на черзі у нас сьогодні нитки для дизайну нігтів – ще один цікавеньке аксесуар для прикраси нагідок.

Нитки для дизайну – це один з численних матеріалів декору нігтів в сучасній індустрії нейл-арту. За допомогою цих елементів можна створювати на нігтях неймовірні шедеври. Особливо добре з ниток виходять об'ємні композиції.

Нитки для дизайну нігтій можна легко знайти в спеціалізованих магазинах. Вони відрізняються між собою по товщині, кольором, матеріалом і кручення. Вони можуть бути як матовими, так і голографічні або мати гліттерное напилення. Такі нитки мають незвичайний блиск, який не тьмяніє під захисним покриттям. Але не обов'язково робити дизайн з таких ниток, для цього можуть згодитися і нитки для вишивання золотом або сріблом.

Техніка нанесення ниток на нігті при дизайні.

При дизайні нігтів нитки використовуються як додатковий декоруючий матеріал, тому спочатку ніготь покривається шаром лаку обраного кольору. Далі виконується малюнок голкою або акриловими Краків, якщо такий запланований в візерунку. Після висихання малюнка в місця майбутнього перебування ниток наноситься клей або прозорий лак, а потім на ньому розташовують нитки. Їх можна викладати прямими лініями, робити сітку, закручувати, згинати, перетворювати їх в різні геометричні фігури і так далі, на що тільки вистачить фантазії. Однак при цьому слід дотримуватися наступних двох простих правил:

1. Нитка не в якому разі не повинна стикатися з кутикулою

2. Нитка, розташовуючись на нігті, повинна трохи не доходити до вільного краю нігтя

Ці правила не дозволять нитки обірватися або чіплятися за будь-які предмети. Далі слід закріпити нитку на поверхні нігтя за допомогою прозорого лаку або спеціального закріплювача.

Ось так нескладно можна зробити з простого манікюру з одного лаку дуже оригінальний дизайн:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: