Малюнки гелевою ручкою на нігтях: фото і відео урок

Нейл-арт за допомогою гелевою ручки

Сьогодні манікюр – це не просто естетична складова жіночого образу. Гарний нейл-арт став схожий на мистецтво: для його створення використовуються всілякі інструменти та фарби. Професіонал легким помахом руки віртуозно виписує на нігтях різні візерунки і малюнки. Але як бути дівчатам, які не володіють спеціальними навичками? Щоб зробити прекрасний манікюр, зовсім не обов'язково бігти в салон до майстра. Є просте і доступне рішення поставленого завдання. Малюнки гелевою ручкою на ваших нігтях не поступляться в красі і витонченості салонному нейл-арту.

Величезний асортимент кольорової палітри дозволяє створювати найнеймовірніші композиції. На нігтях подібні малюнки виглядають дуже акуратно і гармонійно. Проте, слід зауважити, що гелева ручка – не панацея. Як і будь-який інший інструмент для манікюру, вона має низку певних переваг і недоліків. Далі ми розглянемо всі плюси і мінуси використання кольорових стрижнів в нейл-арте.

Гелеві ручки в манікюрі: всі "за" і "проти"

Безсумнівно, дизайн, виконаний гелевою ручкою, має низку вагомих переваг.

  • За рахунок тонкощі стрижня візерунки виходять філігранними і дуже витонченими. При правильній опорі робочої руки лінії в композиції лягають ідеально рівно.
  • Гелева ручка зручна у використанні. Вона не тече, не вимагає додаткових пристосувань, а сама фарба дуже легко наноситься.
  • Яскраві стрижні доступні за ціною і продаються практично в будь-якому канцелярському відділі.

Незважаючи на всі переваги гелевою ручки, вона має один істотний недолік. Кольорові стрижні не є професійним продуктом і, відповідно, вони не мають потрібних сертифікатами якості та безпеки. Навіть завдаючи малюнки на щільні шари бази, ви не можете бути впевнені в нешкідливості процедури для вашого здоров'я. Як не крути, гелева ручка – продукт нафтової галузі, тому не варто виключати певний ступінь негативного впливу фарби на нігті і шкіру.

Технологія створення малюнка


Перш ніж приступити до манікюру, необхідно підготувати ручки до процедури. Прибравши зайву шкірку на нігтях в області кутикули, а також підпилявши кінчики, ви додасте пальчикам охайний зовнішній вигляд. Після підготовчих заходів можна переходити безпосередньо до створення нейл-арту. Всього кілька кроків, і гарний дизайн стане прикрасою на ваших нігтях.

  1. Насамперед необхідно двічі нанести базове покриття. Посилений каркас послужить відмінним захистом від яскравого пігменту.
  2. Потім слід нафарбувати нігті кольоровим лаком в 1-2 шари.
  3. Коли покриття підсохне, можна наносити гелевою ручкою бажані малюнки. Щоб візерунки на змазувалися, дуже важливо почекати мінімум 10-15 хвилин для закріплення фарби.
  4. Заключний штрих – топове покриття.

Якщо в процесі малюнки не виходять з першого разу, можна прибрати їх з нігтів звичайної серветкою. Майбутній дизайн бажано заздалегідь продумати, а ще краще – зобразити його на аркуші паперу. Як бачите, нейл-арт з гелевою ручкою дуже простий у виконанні і під силу навіть недосвідченим дівчатам. Ідеї ​​для манікюру можна придумати самостійно або почерпнути з нашої колекції фото.

Фотогалерея барвистих малюнків

Малюючи на нігтях гелевою ручкою, ви легко здійсніть свої фантазії в життя. Простота виконання манікюру дозволяє в повній мірі насолодитися процесом і при цьому легко отримати бажаний результат. За допомогою гелевою ручки на нігтях можна створювати м'які ніжні композиції, а також більш чіткі геометричні лінії.Вибір на користь того чи іншого дизайну буде залежати тільки від вашого бажання і стилістичної складової образу в цілому. Кілька фото допоможуть вам визначитися з майбутнім малюнком і надихнуть вас на нові експерименти.


На завершення хочемо ще раз підкреслити, що гелева ручка з самого початку не створювалася для розпису нігтів, а значить, немає ніякої гарантії в безпеці її застосування. Ми рекомендуємо вдаватися до подібного дизайну лише у виняткових випадках. Обов'язково слід використовувати кілька щільних шарів базового покриття, яке на нігтях буде служити певним щитом. Якщо винятковий випадок настав, і ви бажаєте зробити манікюр, використовуючи гелеві ручки, пропонуємо вам подивитися невеликий відео урок. У ролику продемонстровано майстер-клас зі створення простого, але дуже ефектного нейл-арту. Приємного перегляду, дорогі читачки!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: