Стійкий макіяж для навислої століття: ТОП 7 б'юті-Лайфхак

Нависло повіку: 7 трюків, які виправлять ситуацію

Чим можуть допомогти праймер для повік, тіні з шіммери і хайлайтер?

Праймер для повік – головний must have

Дівчатам з навислим століттям не можна відмовлятися від праймера під тіні. Справа в тому, що нависання верхньої повіки, його близькість до рухомого – причина, по якій косметика вже в середині дня може розпливатися, розтектися, забитися в складку. Словом, виглядати макіяж буде вже не кращим чином. Так що забезпечити макіяжу стійкість – завдання першорядної важливості. Наносите праймер і, для надійності, збризкуйте повіки фіксуючим спреєм, коли макіяж вже готовий.

Акцент на складку

Техніка cut crease, яка полягає в акцентуванні складки, для дівчат з навислим століттям – справжній порятунок. Це відповідний вихід із ситуації тому, що саму складку і знаходиться над нею верхнє нерухоме повіку затемнюють за допомогою тіней. Всім відомо, що темні кольори зменшують обсяги, а світлі, навпаки, їх збільшують. Якраз цей принцип тут і є ключовим. Те, що віко нависає, потрібно приховати, і темна імла з цим завданням, як правило, відмінно справляється.

ефект сяйва

Роблячи smoky eyes з затемненням навислої століття, відмовтеся від тіней з матовою текстурою.Вони роблять проблему помітніше, а ще – весь макіяж «плоским» і, як наслідок, не дуже виразним. Користуйтеся тінями з ефектом металік – вони, на відміну від матових, візуально збільшують очі, а не зменшують їх.

гліттер

Замість тіней з мерехтливими частинками в хід може йти і гліттер. Smoky eyes з великими блискітками зараз якраз в моді. Але можна використовувати їх і самостійно, а не в якості доповнення до тіней. Так що баночка Гліттера знадобиться – для відволікаючих маневрів, коли нависання століття потрібно зробити непомітним.

Smoky eyes «наборот»

Можна знати, як приховати нависло повіку, в теорії, але на практиці з рятівними smoky eyes не справляється. Не біда: можна зробити димчастий макіяж «навпаки», з акцентом на нижню повіку. Наносите тіні середніх тонів на верхню повіку, а більш темними виділяйте нижнє; додатково очерчивайте контур очей кайалом – таким, наприклад, як Expression Kajal від Maybelline New York.

трохи хайлайтера

Сяючий хайлайтер – ще один засіб для боротьби з навислим століттям. Відволікаючи увагу від проблеми, додавши трохи блиску у внутрішні куточки очей, а також під бровою. Цей прийом допоможе візуально відкрити очі, зробити погляд свіжим і бадьорим, а це дуже важливо, якщо врахувати, що нависання повік, навпаки, надає особі стомлений вигляд.Користуйтеся Хайлайтер з м'яким шіммери – такими, як Afterglow від Urban Decay.

зміщення акцентів

Нарешті, ще один спосіб зробити так, щоб ваша проблема нависла століття нікому не впадала в очі – привернути увагу до губ. Нічим не фарбуйте повіки. Нанесіть лише трохи туші на вії. А губи підкресліть або яскравим, або темним відтінком помади.

Стрілки для навислої століття: інструкція

  • Нанесіть на все віко базу для тіней (чим її можна замінити, читайте за посиланням), поверх розтушуйте тіні тілесного відтінку – завдяки їм стрілки не буде друкуватися на столітті протягом дня.

  • Прокрасьте межреснічного простір чорним олівцем, на слизову по всій довжині очі нанесіть підведення.

  • Дивлячись у дзеркало, намалюйте «хвостик» стрілки (щоб досягти симетрії, всі кроки виконуйте одночасно на обох очах). З зовнішнього куточка ока проведіть лінію у напрямку до скроні, а з кінчика цієї лінії – пряму до складці століття.

  • Домальовуйте стрілку, рухаючись від отриманого «хвостика» уздовж війкового краю. Поступово зменшуйте ширину стрілки до внутрішнього куточка ока.

  • Під брову і у внутрішній куточок ока нанесіть світлі тіні, вії фарбуйте тушшю.

Як зробити макіяж для навислої століття «від» і «до», дивіться в цьому відео.

А як ви справляєтеся з навислим століттям? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: