База під тіні - навіщо потрібна база і як її використовувати

Навіщо потрібна база під тіні?

Щороку б'юті-індустрія пропонує все нові засоби, які повинні полегшити процес створення макіяжу. Одне з таких засобів – база під тіні

  • База під тіні (вона ж основа, вона ж праймер для очей) дозволяє зробити макіяж очей по-справжньому стійким. Сухі та кремові тіні, нанесені на базу, тримаються в середньому в два рази довше.

  • З'явилися зморшки і через це ви відмовляєте собі в яскравих тінях? База працює як грунт, приховує зморшки і не дає тіням забитися в складку століття. Дрібнодисперсні частки візуально розгладжують поверхню століття, роблячи її більш рівною і гладкою.

  • Безбарвна або з відтінком, база допомагає приховати сліди втоми. Її можна наносити як самостійний засіб, щоб зробити погляд розкритим і відпочив. Так ніхто й не здогадається, що ви нафарбовані, але погляд у вас буде свіже однозначно.

База стане в нагоді, якщо ваша шкіра схильна до жирності. Засіб відмінно матує шкіру повік і не дає тіням скочуватися протягом всього дня або вечора.

  • За допомогою бази для повік можна легко посилити інтенсивність кольору тіней. Пігмент, нанесений на підготовлену шкіру, виглядає набагато яскравіше.

  • Якщо у вас немає бази для тіней під рукою, а зробити стійкий макіяж очей дуже потрібно, можете злегка припудрити очі перед нанесенням тіней. Цей спосіб не такий ефективний, як використання бази, але він вас не підведе.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: