Нарощуємо вії на весілля. Весільний макіяж з нарощеними віями

Нарощування вій на весілля: що потрібно знати?

Розповідаємо, як зробити ваш погляд більш виразним в найважливіший день

Весільний макіяж з нарощеними віями ефектно виглядає на фотографіях, тим більше сучасні техніки і матеріали дозволяють зробити вії максимально природними. Але у нарощених вій є свої мінуси. Наші поради допоможуть прийняти вам правильне рішення.

  • Протестуйте нарощування вій за кілька місяців до весілля. Ви повинні звикнути до них і відчути, чи комфортно вам з ними.

  • Майстер, який буде робити вам нарощування вій перед весіллям, повинен бути перевірений хоча б два рази, щоб у вас не було сумнівів в тому, що ви розмовляєте на одній мові і слово «природність» означає для вас одне і те ж.

  • Якщо ви все-таки зважилися на нарощування, попросіть майстра вибрати найтонші вії, можливо, коричневого відтінку. На весіллі важливо не перестаратися з макіяжем, щоб наречений побачив перед собою дівчину, якій він робив пропозицію, а не прекрасну незнайомку з віями до брів.

  • Якщо є сумніви, але думки про довгих пухнастих віях не виходять з голови, краще відмовитися від ідеї нарощування.Можливо, вам буде досить декількох пучків накладних вій на зовнішніх куточках очей. Попросіть вашого візажиста допомогти вам з цим.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: