Нарощування нігтів: що вигадка, а що правда?

Нарощування нігтів: що вигадка, а що правда?

Нарощування нігтів – досить популярна процедура, яка дозволяє мати гарні довгі нігті без особливих зусиль і турбот. До того ж це дуже швидко і немає необхідності чекати місяці, поки відросте свої ногтікі, які до того ж дуже легко можуть зламатися. Саме цим і приваблює нарощування сучасних жінок. Однак ще не всі готові перейти до такої процедури просто через те, що ходить багато різних байок про шкоду нарощування для натуральних нігтів. Тому в даній статті я пропоную розібратися в самих популярних міфах про нарощування і дізнатися, що ж все-таки правда, а що вигадка?

1. Нарощування – це шкідливо! Існує думка, що нарощування нігтів шкодить здоров'ю організму і натуральним нігтям зокрема. Насправді, нігтьова пластина, перебуваючи під шаром гелевого або акрилового матеріалу, захищена від шкідливого впливу навколишнього середовища і травмування. Харчування ж ніготь одержує не через свою поверхню, а через кровоносну систему в матриксі (корені нігтя). Але є у нарощування та протипоказання: Не рекомендована така процедура в період вагітності, жінкам з цукровим діабетом, шкірними захворюваннями і грибковими інфекціями.

2. Гель або акрил, що краще? Це також один з головних конфліктів вибору не тільки для клієнтів, але і для майстрів. Хтось вважає за краще одне, звинувачуючи іншого і приписуючи йому безліч недоліків, хтось інше. Насправді принципової різниці в них немає, так як в основі обох матеріалів лежать одні і ті ж групи хімікатів – "акрилати" і їх властивості багато в чому схожі. А то, який з матеріалів тримається краще, залежить виключно від нігтів.

3. Використання УФ-ламп шкідливо і може викликати рак. Про шкоду УФ-променів говорять уже давно, але тим не менше все продовжують і користуватися мобільними телефонами і ходити в солярій. У світі проводилося безліч досліджень з цього питання, з чого учені зробили висновок, що використання такої малої дози випромінювання практично абсолютно нешкідливо і насправді прості сонячні промені в наш час завдають більше шкоди нашому організму, ніж ультрафіолетові. А якщо конкретно говорити про використання УФ-ламп при нарощуванні, то випромінювання тут в десятки разів менше випромінювання УФ-променів в солярії, тому появи раку від них можна точно не боятися.

4. Де краще нарощувати: вдома чи в салоні? Тут уже кожен радить своє.По-моєму, так головне, щоб виконував роботу професіонал з досвідом, Який дотримується правильну техніку обробки нігтя перед нарощуванням і використовує при цьому досить якісні перевірені матеріали. Тому краще для першого разу, щоб хто-небудь Вам порадив майстра, до якого можна піти, а де це буде, на дому або в салоні – різниця не велика. Якщо Вам сподобатися робота, то потім Ви будете ходити тільки до нього!

5. За нарощеними нігтями складно доглядати. Так, штучні нігті вимагають певного догляду, але не в більшій мірі ніж натуральні. При цьому якомога менше звертати увагу на кутикулу, задирки, навіть лак на них тримається довше. Єдине, що необхідно – робити корекцію раз в 2-4 тижні в залежності від того, як швидко ростуть ваші натуральні нігті. При цьому нарощені нігті досить міцні і щоб зламати їх потрібно постаратися (звичайно за умови, що вони зроблені якісно).

6. Нарощені нігті можна не знімати взагалі. Звичайно, до штучних нігтям легко звикнути так, що знімати їх не захочеться, але тим не менше це рекомендується робити раз на рік-два на 1-3 місяці, щоб за цей час нігтьова пластина оновилася.Навіщо це робити? По-перше для того, щоб оновити штучний матеріал, так як з часом він втрачає свій естетичний вигляд, "зношується". По-друге, при нарощуванні верхній шар натурального нігтя обпилюють для кращої сцепляемости з матеріалом, що призводить до його витончення. При знятті штучних нігтів також краще провести інтенсивний курс по догляду за натуральними, щоб допомогти їм відновитися.

7. Зняти нарощені нігті можна самим. Можна, але не потрібно! Намагаючись зняти нігті вдома пилкою або іншим механічним впливом, Ви можете сильно травмувати свою натуральну нігтьову пластину. Тому краще цю справу довірити професіоналу.

Сподіваюся, описані вище роз'яснення змогли трохи розвіяти Ваші побоювання з приводу нарощування нігтів. Ну а найкращий спосіб перевірити це – переконатися самостійно. Але будьте обережні, акуратність тут не зашкодить. Успіхів!

P.S. Попереду нас чекає багато цікавих статей про нарощування нігтів, тому всім зацікавленим рекомендую підписатися на оновлення блогу і отримувати статті в день публікації на свій e-mail.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: