Нарощування нігтів гелем на формах - відгуки як з ним працювати

Нарощування нігтів гелем на формах – відгуки як з ним працювати

Довгі нігті можуть стати мрією для деяких дівчат. Адже не всім вдається відростити нігтьову пластину до потрібної довжини. Тоді на допомогу приходять сучасні технології.

Нігті на формах гелем можуть бути будь-якої довжини, можливий різний дизайн, наприклад прикраса стразами, бульонкамі, нанесення візерунків.

Гелеві нігті виглядають натурально і красиво, результат зберігається 2-3 тижні, потім вони поступово відростають разом з нігтьової пластиною, тому потрібна корекція.

На російському ринку можна придбати продукцію всіх світових виробників. Представлені гелі як однофазні, так і двофазні, трифазні.

Насторожено варто поставитися до безіменній або невідомої продукції китайських виробників, яка зазвичай не відрізняється гарною якістю. Хоча і тут трапляються винятки.

Для нарощування під лак використовують прозорі гелі та з натуральним відтінком. Також продаються кольорові кошти для французького манікюру.

Як працювати з гелем на формах


Процедура нарощування досить проста, тому досвід навіть у початківців майстрів накопичується швидко.

Хтось справляється з нею навіть своїми силами в домашніх умовах без проходження курсів. Після того як всі інструменти і матеріали будуть підготовлені, можна приступати.

Для нарощування гелем потрібні спеціальні матеріали:

 1. Перше, що необхідно придбати, це форми. Вони можуть бути одноразовими паперовими і багаторазовими тефлоновим. Тефлонові форми мають дротяний каркас і стандартні розміри, їх можна використовувати багаторазово. Також можна знайти в продажу прозорі форми, які краще пропускають ультрафіолетові промені. Купуючи матеріал невідомого виробника, випробуйте для початку кілька штук, щоб переконатися в якості клеїть поверхні, адже форма повинна міцно триматися на нігті під час роботи.
 2. Манікюрні серветки – використовуються в якості альтернативи ватним дискам. Безворсовий матеріал легко видаляє залишки лаку, застосовується для різних манікюрних робіт.
 3. Не обійтися без пензликів. Їх потрібно кілька, вузьких і широких. В процесі роботи потрібний розмір підбирається виходячи з ширини нігтьового ложа. У магазині при покупці кистей особливу увагу зверніть на жорсткість ворсу і надійність кріплення волосків до основи.
 4. Безкислотний праймер – обов'язковий при роботі з гелем. Якщо пластина жирна або волога потрібен кислотний праймер.Рекомендується використовувати гель і праймер одного виробника.
 5. Для трифазної системи – база і топ.
 6. Безпосередньо гель – кожен майстер вибирає виробника дослідним шляхом. Згодом з'являється розуміння того, з яким матеріалом зручніше працювати.
 7. Також буде потрібно лампа для сушки матеріалу. Моделювання нігтів гелем на формах неможливо без ультрафіолетової лампи. Вони розрізняються за такими параметрами, як потужність і конфігурація. Чим могутніше лампа, тим швидше твердне гель. Лампи, які використовуються в салонах, мають потужність 36 Вт – це оптимальний показник і для домашніх апаратів.
 8. Пилочки і блоки для нігтів – краще купити відразу набір з пилками різного ступеня жорсткості. Вільний край обпилюють абразивними інструментами, полірувальними блоками видаляють натуральний блиск. Ступінь абразивності називають грітностью і вказують на кожному інструменті. Чим вище ця цифра, тим м'якше пилка.
 9. Апельсинові палички – зручний одноразовий інструмент для відтягування кутикули.
 10. Засіб для зняття липкого шару- клінсер – потрібно після полімеризації гелю.
 11. Додатково варто придбати антисептичний засіб для рук, засіб для очищення кистей, масло для кутикули.

Як виглядає процес нарощування на формах гелем

Покрокова інструкція нарощування нігтів гелем на формах:

 1. Перший етап. Обробляємо руки антисептиком і приступаємо до обробки нагідок. Для цього обрізають зайву довжину, необхідно видалити кутикулу (або зрушити) і птеригий. Тепер проходимся бафом по нігтиками, прибираючи блиск, кмітливістю прибираємо пил і знежирюємо пластини.
 2. Другий етап. Наносимо безкислотний праймер. Є праймери висихають на повітрі за хвилину і сохнуть в лампі – дві хвилини. Трохи зігнуту форму – трафарет підставляємо до нігтику, закріплюємо вушка над пальчиком і знизу нігтя. Форма повинна бути прямим продовженням пластини і триматися без зазорів.
 3. Третій крок. Беремо моделює гель першого шару, крім покриття нігтя їм викладають основу – надають форму майбутнього нігтику. Цей шар має потреби в сушінні в УФ. Після лампи акуратно знімаємо основу. (Деякі системи нарощування використовують спеціальну базу – її тонко наносять на нігтик і відправляють на просушування в лампу на дві хвилини. У цій системі форми не видаляються з нігтів -ноготь буде вибудовуватися моделює гелем за формою.)
 4. Четвертий етап. Для прикладу розглянемо однотонне нарощування.Викладаємо гель пензликом – починаємо з центру, спускаючись вниз зигзагоподібним рухом, трохи відтягує гель у напрямку до кутикули, зводимо нанівець у шкіри і по бічних валиків. Опрацюйте стресову зону і відправляйте нігті в сушку на пару хвилин.
 5. П'ятий етап. Приступаємо до запиливанию і доданню чіткої форми нігтиками. Кмітливістю видаляємо пил, протираємо серветкою в клінсере. Тепер можна нанести топове покриття і провести фінальне просушування – три хвилини.


Досить популярним залишається нарощений френч, коли край нігтики оформляють білим або кольоровим гелем, а основа залишається натурального кольору.

Французький манікюр виглядає стильно, доречний і в повсякденному житті, і на святі, а при отрастании нігтя менш помітний.

Перш ніж зважитися на гелеве нарощування нігтів на формах, Варто переконатися, що протипоказання до процедури до вас не відносяться.

Варто уникати гелевих матеріалів тим, хто приймає антибіотики і страждає алергічними реакціями.

При роботі з побутовою хімією варто використовувати захисні рукавички. При пошкодженні нігтя необхідно якомога швидше зробити корекцію, щоб виключити залом.

В цілому корекція потрібна кожні два-три тижні, щоб нігтики виглядали акуратно і красиво.

ПО ТЕМІ

У чому полягає корекція гелевих нігтів на формах


Для того щоб повернути відросло нігтям привабливий зовнішній вигляд, а також відновити форму, вдаються до процедури корекції.

Вона полягає у видаленні отслоек і запилення верхнього шару шляхом спилювання пилкою, і нанесенні нового шару.

 1. Майстер починає роботу з обробки рук антисептичним засобом,
 2. Потім видаляє лакове покриття.
 3. Велику частину часу займає спилювання старого гелевого шару. Тут важливі професіоналізм і акуратність майстра, який не повинен пошкодити шкіру і натуральне покриття, щоб уникнути появи повітряних бульбашок під новим шаром.
 4. Після видалення залишків гелю наносять свіжий шар, формують вигин і покривають відросла частина нігтики, полимеризуют під лампою і обпилюють для надання потрібної форми. Завершують процес топовим покриттям або дизайном з покриттям.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: