Наклейки для французького манікюру, смужки і трафарети - класика своїми руками

Наклейки для французького манікюру, їх універсальність і необхідність

Французький манікюр користується великою популярністю, що обумовлюється його універсальністю. Нігті з таким манікюром ідеально поєднуються з будь-яким одягом і з будь-яким заходом.

Французький манікюр завжди залишається популярним, його відрізняє стиль і елегантність, він підходить для будь-якого віку. Подібний нігтьової дизайн виглядає знайомо і звично: для основи використовуються рожеві, тілесні або кремові відтінки, а для всього вільного кінчика – білосніжний.

До того ж, є багато нових варіантів, використовуються наклейки для французького манікюру.

Довжина нігтя може різнитися: і зовсім укорочені, і по-чудернацьки подовжені. Пластина при цьому буває різної форми: прямокутний або квадратний, мигдалеподібний або овальний, стілетообразний. Можлива варіація відтінків: білий, сріблястий і пастельний, для прикраси використовують стрази та візерунки. Завдяки всьому цьому різноманітності звичний вид звучить по-новому.

Френч – найпоширеніший дизайн для нігтів будь-якого типу. Він завжди актуальний, відбувається тільки зміна його різновидів. Різниця може бути в відтінку лаку, декорі, формі нігтьової пластини, незмінно те, що велика частина нігтя покривається кольоровим або світлим лаком, а на кінчик нігтьової пластини наноситься декор, візерунок або контрастний лак.

Френч може наноситися двома основними варіантами, різниця в яких – спосіб виділення кінчика нігтя. Для цього можна використовувати спеціальний олівець, яким відбілюють ніготь зі зворотного боку. Також для фарбування використовується білий лак, для полегшення завдання можна використовувати наклейки для французького манікюру.

Як використовувати смужки для французького манікюру

Перш ніж робити дизайн нігтів, використовуючи смужки для французького манікюру, необхідно підготувати шкіру рук.

Після обробки рук на нігті наноситься закріплювач в два шари. Смужки наклеюються на лінію "усмішки" нігтя. На відкритий кінець нігтя буде наноситися лак білого кольору.

Смужки для французького манікюру наносяться на всі нігті на одній руці. Після цього кінчики нігтьових пластин покриваються лаком білого кольору, для чого використовується кисть для французького манікюру. Як тільки він повністю висохне, наноситься ще один шар. Шар лаку не повинен бути дуже густим, інакше він буде виглядати негарно.

Другий шар також повинен добре просохнути. Якщо є бажання, для зафарбовування внутрішньої поверхні краю нігтьової пластини можна використовувати відбілюючий олівець. Смужки знімаються різким рухом.Інша частина нігтя покривається блідо-рожевим лаком (потрібно стежити, щоб він не потрапив на білу частину). Він також наноситься двома шарами, кожен з яких повинен бути добре просушений. Лак покривається закрепителем. Ті ж процедури виконуються і для іншої руки.

Як зробити трафарети для французького манікюру самостійно

Можна купити в магазині, а можна зробити трафарети для французького манікюру самостійно. Слід заздалегідь обзавестися скотчем і бульбашкою лаку, кришка у якого кругла і плоска.

Скотч наклеюється на кришку, вирізається акуратний гурток. Потім його потрібно розділити на дві або три частини, кожна з них наклеюється на нігтьову пластину. Найголовніше, щоб скотч був добре приклеєний, щоб під нього не потрапив лак. Як у випадку з покупними смужками, трафарети для французького манікюру, самостійно виготовлені, прибираються після того, як просохне білий лак.

Найбільш стійким є покриття в два шари, через третього воно стає вразливим.

Дуже важливий фінальний шар, нанесений на нігті. Захисний шар, подібно попереднім, повинен бути запечатаний, тобто покриття наноситься не тільки на нігтьову пластину, а й на її край. Манікюр так виглядає більш акуратним, відсутні відколи.Для тривалого зберігання манікюру можна скористатися засобами, які захищають лак від стирання і розтріскування.

При створенні свого варіанту французького манікюру слід враховувати, якої форми і довжини нігті. Для довгих нігтів, з формою овалу або прямокутника, підходить дизайн практично будь-якого виду. Для коротко обстрижених нігтів не підходить широка посмішка, так як візуально пальці будуть виглядати більш короткими. За допомогою френча можливе корегування практично будь-яких недоліків нігтів, потрібно тільки не боятися експериментів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: