Набір для манікюру (інструменти): особливості вибору

Набір для манікюру: особливості вибору

Доглянуті руки – найважливіша частина образу сучасної жінки. Часом не вистачає часу, щоб відвідувати салони, постійно робити корекцію, оновлювати покриття лаком і т.д. Деякі люди просто не довіряють свої руки нікому, крім себе і роблять манікюр будинку. Якщо ви вибрали "домашній варіант" догляду за нігтями, вам буде потрібно якісний набір для манікюру.

Як вибрати манікюрний набір?

Зручні інструменти – відмінна риса якісного набору для манікюру. При виборі інструментів звертайте увагу на виробника, матеріал і ціну продукції. Інструменти для манікюру повинні бути виготовлені з високоміцного металу (це гойдається кусачок, ножиць, щипців і т.д.). Не варто економити на них, незалежно від того, призначені для професійної діяльності або самостійного догляду за нігтями.

Манікюрні інструменти кваліфікують по 3 функціональних групах:

 1. Ріжучі (ножиці, кусачки, Кніпсери, щипці). Вони повинні бути гостро заточені, щоб не ступити за кілька використань. До речі, заточування інструментів краще проводити у фахівців.
 2. Нережущіе (палички, пінцети, прилади для чищення нігтів).
 3. Прилади для обробки кутикули і нігтів.

Працюючи з якісними інструментами для манікюру, ви не тільки забезпечите естетичний і здоровий вигляд нігтьової пластини і кутикули, а й істотно заощадите кошти.

Інструменти для манікюру: основні особливості і критерії вибору

Для якісного манікюру можна придбати набір від відомого бренду. Такі інструменти відрізняються підвищеною вартістю, так як якусь частину грошей ви віддаєте за ім'я бренду. Але вам не доведеться турбуватися про те, з чого зроблені прилади, як довго вони прослужать? Дешеві набори часто відрізняються поганою заточуванням і низькою якістю металу.

Основні інструменти для манікюру:

 • Кусачки для нігтів.
 • Пилки різної абразивності.
 • Інструменти для кутикули.
 • Ножиці для шкірки.
 • Щітки для нігтів.

Кусачки і манікюрні щипці

Кусачки – універсальний інструмент для обрізання нагідок. Він підходить для роботи навичками і професіоналам. Кусачки придатні для роботи з нігтиками будь-якої твердості. Цей компактний інструмент не займе багато місця у вашій косметичці.

Манікюрні щипці – це багатофункціональний інструмент, який використовують для обрізання нігтів, околоногтевой шкірки і кутикули.Найбільш зручним інструментів для виконання манікюру вважаються щипчики з довжиною ріжучої кромки до 6 мм. Професіонали часто використовують кромку довжиною до 11мм. Такі щипці забезпечують більш рівний зріз, але користуватися ними складніше. Для очищення глибоких околоногтевих шматочків шкіри рекомендується використовувати щипці з не кутовий ріжучої крайкою.

Пилочки для нігтів

Пилка є в арсеналі кожен жінки. Цим інструментом користуються для виконання 3 основних робіт:

 • Шліфування нігтьової пластини.
 • Полірування нігтя.
 • Додання необхідної форми і довжини нігтів.

Представлений асортимент пилок для нігтів на ринку краси відрізняється різноманітністю, форм, жорсткості матеріалів і ціни. Перед покупкою пилочки, зверніть увагу на її зернистість. Жорсткість цього матеріалу вимірюється в Гріті. Чим більше число грит вказано на упаковці, тим м'якше поверхню інструменту. Для обробки нарощених нігтів краще використовувати пилку з жорсткістю до 180 грит. Власницям натуральних нігтів підійде інструмент з позначенням 200 грит. Для полірування нігтів необхідно використовувати пилку з жорсткість більше 1000 грит.

Такі інструменти для манікюру, як пилки виготовляються з різних матеріалів. Найбільш популярними є металеві, керамічні, скляні та пісочні пилочки.

 1. Металеві. Найчастіше цей вид пилки проводиться з алмазним напиленням. Їх застосовують в догляді за нарощеними нігтями і в чоловічому манікюрі. При частому використанні металевої пилочки для манікюру натуральних нігтів, вони піддадуться розшарування. Для домашнього використання металевої пилки, віддавайте перевагу інструментам з дрібнозернистим покриттям.
 2. Керамічні. Вони м'яко впливають на нігтьову пластину. Раціонально використовувати для манікюру ослаблених нігтів.
 3. Скляні – універсальний варіант, підходить для нігтів будь-якої товщини, не травмуючи їх.
 4. Пісочні. Цей вид пилок підходить для індивідуального догляду (через спеціального напилення не підлягають дезінфекції).

Щітки і лопатки

Кожен набір для манікюру повинен мати в своєму арсеналі лопатки для відсунення кутикули і щітки. Перші зручні в застосуванні і не вимагають сервісного обслуговування. Професійні лопатки практичні і красиві і вимагають від майстрів особливих навичок.

Щітки застосовуються для обробки нігтьової пластини після манікюру (видаляють надлишки пили після обпилювання нігтя, а також видаляють кутикулу після апаратного манікюру). М'які щітки для манікюру не травмують пошкоджену шкіру і не дряпає нігтьову пластину. Жорсткі щітки не рекомендується використовувати для манікюру слабких нігтів. Вони призначені для ретельного очищення нігтя від бруду.

Кількість інструментів для манікюру визначається індивідуально. Головне, віддавайте перевагу перевіреним виробником. А також не забувайте очищати інструменти після кожного використання, за допомогою спеціальних дезінфікуючих препаратів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: