Монастирський чай, відгуки, правда чи розлучення, де купити?

Монастирський чай, відгуки, правда чи розлучення, де купити?

Монастирський чай останнім часом став одним з тих препаратів, щодо яких ведуться постійні дискусії та дебати. Багато хто не може визначитися, чи дійсно варто купувати це чудо-препарат, чи допоможе він в боротьбі з тією чи іншою проблемою, або ж це не більше, ніж чергова рекламна "качка", завдяки якій виробники намагаються отримати чимало грошей. Правда це чи розлучення, з'ясує кожен користувач для себе, проте ми постараємося розглянути всі основні моменти щодо цього збору, а також можливості його використання з метою побороти різноманітні проблеми організму.

Що за секрет криється в чудо чаї?

Широку популярність монастирський чай придбав кілька років тому, оскільки з кожним роком все більша кількість людей намагаються вдаватися до нетрадиційних варіантів лікування різних хвороб. Сюди ж можна віднести і цей збір, який насправді надає відмінне вплив на організм, і буде дуже корисним. Але багато хто задається цим питанням, що саме являє собою цей чай? Чи справді він збирався за тими рецептурами і начитує молитвами ченців або це просто маркетинговий хід, метою якого є збільшення прибутку?

Багато людей знають, що дуже часто в різних монастирях і церквах застосовуються спеціальні збори з трав для лікування тієї чи іншої хвороби, завдяки якому можна отримати хороший результат. Однак ці чи чудовий збори будуть надаватися тим людям, які захотіли придбати монастирський чай? Чи є докази того, що він доставляється людям саме з монастиря і збирався ченцями, які досить багато інформації знають про властивості тих чи інших трав і можуть пояснити, як вони будуть впливати на лікування хвороби.

Найчастіше до складу цього чаю входять натуральні компоненти і сухі трави, які ростуть на території нашої та сусідніх країн. У деяких зборах компоненти можуть відрізнятися, але частіше за все серед них будуть ромашка, звіробій, лопух, хвоя, шипшина, кульбаба. Можуть застосовуватися також плоди і ягоди чорниці, і інші компоненти. В цілому всі ці складові відомі людям, оскільки вони таять в собі досить велику кількість поживних елементів і можуть допомогти під час лікування тієї чи іншої хвороби.

Якщо взяти звичайну книгу, де розглянуті корисні властивості рослин,а також описаний ефект від застосування відварів, можна з'ясувати, що абсолютно всі складові такого розрекламованого чаю, надаватимуть відмінний зміцнюючий ефект для всього організму. До того ж, більшість з цих рослин є відмінними антиоксидантами, які виведуть з організму шкідливі речовини. До речі примітно, що дуже рідко виробник буде вказувати повний склад того чаю, який буде надсилатися. У той же час багато хто говорить, що він буде створюватися за стародавніми рецептурами ченців, які передавали секретні дані про інгредієнти для приготування того чи іншого чаю через покоління.

Стандартна доза чаю, який буде придбаний, становить до 3 чашок в день. Бажано використовувати його в той момент, коли буде замінюватися самий звичайний чай, кава або какао. Виробник обіцяє, що через місяць після використання можна буде побачити досить вагомі результати, зокрема ефект від використання стосуватиметься і схуднення, а також боротьби з певними хворобами.

Який результат від використання чудового напою?

Виробник стверджує,що монастирський чай може стабілізувати і нормалізувати цукор в крові, зупинити хвороби, які почали прогресувати, а також зможе вплинути на кількість споживаної їжі і допоможе схуднути. Додатково буде нормалізовано обмін речовин, а також приведена в порядок робота підшлункової залози. Саме ці чудодійні властивості має надати чай для тих людей, які вирішили його приймати.

Однак варто розглянути, яким саме чином в тій чи іншій хворобі, а також проблеми зі здоров'ям монастирські чаї зможе допомогти. Треба розібратися і в тому, завдяки яким складовим і компонентів буде досягатися необхідний результат, і чи буде він помітний взагалі.

Чи допоможе монастирський чай при діабеті?

Це дуже актуальне питання для багатьох людей, оскільки велика кількість жителів Росії страждає на таку хворобу, як цукровий діабет. Суть її в тому, що всі симптоми захворювання виникають через брак інсуліну, який допомагає проводити різноманітні процеси метаболізму в організмі людини. Практика показує, що від загального населення планети більше, ніж 2% людей будуть страждати від цієї недуги.Досить часто вони вдаються до використання найрізноманітніших медикаментів, які націлені не так на лікування хвороби, а на те, щоб зняти самі симптоми захворювання. Саме цим пояснюється той факт, що багато людей намагаються знайти нетрадиційні методи лікування даного захворювання. Звичайно, багато людей вважають, що варто спробувати і монастирський чай, про який вже почали складати легенди.

Крім того, що буде йти постійне вживання монастирського чаю хворий повинен розуміти, що тільки так досягти результату не вийде. Тому необхідно дотримуватися досить суворі правила щодо тих продуктів харчування, які вживаються. Тільки так можливо уповільнити хворобу і поліпшити свій стан. Сам по собі діабет є одним із проявів захворювання ендокринної системи, а завдяки своїм складом монастирський чай дійсно зможе поліпшити стан людини, яка вболіває. Але такий ефект це буде досягатися в тільки в тому випадку, якщо до складу препарат будуть дійсно входити натуральні трави, причому збиратися вони повинні в досить стислі терміни, а після їх висушування і приготування відразу ж відправлятися замовнику.Тут варто пам'ятати, що лікування монастирським чаєм діабету може викликати певні ускладнення в організмі, так що підходити до цього методу лікування необхідно тільки після консультації з лікарем. Та й проводитися така процедура буде тільки на страх і ризик хворого, адже жоден лікар не візьме на себе відповідальність за те, який саме ефект вийшов під час лікування монастирським чаєм.

Додатковим фактором виступає це, що ні в однієї людини немає гарантії щодо питання, чи зможе монастирський чай вилікувати захворювання. Буває, що він також прибирає наявну симптоматику, але сама проблема залишається незайманою.

Чи реально схуднути за допомогою монастирського чаю?

Це найактуальніше питання, який зараз зустрічається на просторах мережі Інтернет. Якщо таке ефект можливо отримати, то завдяки чому він буде досягатися?

Кожному, хто хоче скинути зайву вагу варто розуміти, що багато рекламні ролики обіцяють дуже швидке схуднення завдяки такому чарівному напою. Тут варто пам'ятати, що різка втрата великої ваги буде негативно впливати на організм людини.По-перше, він просто не встигне перебудуватися під такі зміни, що загрожує різними захворюваннями. По-друге, чи варто говорити про те, що навантаження на кістки також буде змінюватися, через це може виникати досить великий дискомфорт під час руху. По-третє, для досягнення більшого результату необхідно не тільки вживати монастирський чай, паралельно потрібно займатися фізичними вправами, а також помітно обмежити себе в себе в їжі. Якщо було прийнято рішення просто вживати монастирський чай і їсти все підряд, оскільки чудо засіб допоможе позбутися від зайвих кілограмів, можна забути про схуднення як про такий.

Багато людей скидають вагу якраз завдяки тому, що з організму буде йти волога. Чи є використовувати монастирський чай для схуднення, тоді потрібно пам'ятати, що відвідування туалету дуже часто стане для вас нормою. Всі компоненти, які теоретично входять в натуральний збір даного чаю, зможуть придушити почуття голоду у людини, відповідно буде відбуватися зниження апетиту. До речі, багато відгуки про монастирському чаї щодо схуднення можуть це підтвердити, але цей ефект буде триматися тільки в той час, коли чай застосовується.Як тільки його використання припиняється, знову повернеться втрачену вагу і постійне бажання що-небудь з'їсти.

Деякі люди відзначають, що зниження апетиту а також зниження ваги завдяки монастирським чаю відбувається тільки завдяки тому, що існує таке поняття як "ефект плацебо". Особливо на це ведуться люди, які сильно вразливі. Звичайно, кожен раз заходячи на ваги, вони будуть бачити зниження на 100-200 г. і порахують це ефективністю чаю, але доведено фактично це не буде.

Є такі жінки, які відзначають, що придушення апетиту і схуднення відбуватиметься завдяки помірному отруєння організму, яке надаватимуть складові уживаного напою. У цьому випадку варто потурбуватися про те, в потрібних чи пропорціях будуть додані ці отруйні компоненти, який саме вплив вони будуть чинити на організм. До речі, не тільки припущення, але і багато відгуки говорять про те, що після припинення вживання монастирського чаю, повертається бажання перекусити, а також повертається вага. Тобто ефект схуднення і зменшення загальної ваги тіла буде спостерігатися тільки в той момент, поки ведеться прийом чаю.Відповідно буде необхідність в постійному його застосуванні і закупівлю, що також позначиться на бюджеті сім'ї.

Чи лікують монастирський чай простатит і паразитичні захворювання?

Багато чоловіків, у яких немає бажання вдаватися до звичайних варіантів лікування простатиту хочуть позбутися від наявних проблем завдяки покупці і використання такого монастирського чаю. Безперечно, корисні компоненти, які входять до його складу, можуть зробити певний позитивний вплив на організм. Але розглядаючи стандартний склад чаю можна зрозуміти, що в нього не входить жоден компонент, який був би націлений на знеболення. Відповідно неприємні відчуття і біль в прямій кишці, а також в промежині ліквідовуватися не будуть.

Багато людей знають, що таке захворювання, як простатит, буде викликається бактеріями і паразитами, які живуть в досить хороший для них середовищі. Суть полягає в тому, що знищити такі організми можна тільки завдяки прийому антибіотиків і спеціальних препаратів.

В цьому випадку є стовідсоткова гарантія того, що жоден вечір лікар не зможе вам виписати монастирський чай в якості основного лікуючого препарату.Справитися з такою проблемою зможуть тільки ліки, які перевірені часом, і нададуть згубний вплив на всіх паразитів, які викликають хворобу. Тому в даному випадку покупка препарату для лікування такого захворювання, як простатит економічно необґрунтована і не невигідна. Якщо тут буде використаний тільки чай, то хворобливі і неприємні відчуття не пройдуть. Тому не бажано купувати цей засіб навіть на офіційному сайті в разі, якщо вам обіцяють швидке одужання і лікування простатиту протягом мінімально стислі терміни.

Які шкідливі звички можна викорінити завдяки монастирським чаю?

Багато людей, які часто бувають на просторах інтернету, бачили рекламу про те, що покупка монастирського чаю і постійне його вживання допоможе викорінити такі шкідливі звички, як куріння і алкоголізм. Звичайно, було б ідеально пити чай і забути про ту тязі, яку відчуває людина. Всі складові, які є в зборі, можуть надати загальнозміцнюючий ефект на організм, в деякому випадку навіть трохи відновлять здоров'я. Однак ці трави не здатні позбавити людину від згубних звичок, до яких він звик протягом довгих років.Ні питуща людина, ні чоловік, який курить велику кількість сигарет за день, не зможе забути про свою залежність завдяки використанню чаю. Найчастіше алкоголізм лікується комплексно, тут застосовуються не тільки препарати, які будуть очищати організм від залишків речовини розпаду етанолу, тут необхідна також психологічна підтримка людині, обмеження його в можливості придбати і випити алкоголь. Додатково потрібно чимало часу для того, щоб відстежити той факт, що людина більше не вживає спиртні напої. Досягти всього цього можна тільки в комплексі в разі, якщо хворий сам хоче вилікуватися. Звичайно, допомогти в цьому випадку людині тільки чаєм неможливо. Хоча не виключено, що монастирський чай матиме позитивний вплив на організм, допоможе його відновити, а також наситить корисними речовинами.

Що стосується куріння, то в цьому випадку також немає сенсу використовувати тільки напій і думати, що одужання не за горами. Нікотин і його складові є досить сильними наркотичними речовинами, які дуже швидко викличуть звикання.Так що самі компоненти, які входять в препарат, значного впливу не нададуть. В цьому випадку ефект можна отримати тільки завдяки так званому плацебо, причому цей факт має науковий доказ. Велика кількість людей відзначали, що тяга до чергової сигарети починає зменшуватися, але ефект від цього був нетривалим, і не стовідсотковим. Тому під час боротьби з нікотиновою залежністю можна застосовувати монастирський чай як додатковий варіант психологічного впливу на залежну людину.

Чи варто довіряти Олені Малишевої і її відгуками про чай?

Це питання ще гостро стоїть у багатьох людей, оскільки під час трансляції передачі з її участю розглядалося питання щодо ефективності та корисності монастирського чаю. Були розглянуті найрізноманітніші варіанти, а також питання щодо того, в яких випадках і за яких хворобах монастирський чай стане порятунком. Тут провідна зазначає, що дійсно можна отримати певний ефект від використання чаю, і пацієнти почали відчувати себе набагато краще, ніж до його використання.Паралельно відзначається, що терапія чаєм допоможе позбутися від гепатиту, простатиту, остеохондрозу. Однак базуються це припущення на тому, що хвороби виникають через неправильну роботу клітин організму, тому якщо привести їх у тонус, то можна позбутися від хвороби. Почасти це так, але варто пам'ятати про те, що хронічні хвороби є тим фактором, з яким дана штука не пройде. Хворі клітини будуть передавати спадкову інформацію виникають одиницям, які вже будуть мати в собі дані про організм. Обернути назад цей процес неможливо, та й до того ж ішлося про те, що буде відбуватися використання монастирського чаю, який створювався в одному-єдиному монастирі, який знаходиться в Білорусії. Гарантії того, що куплений вами препарат був виготовлений саме там, взагалі не існує. А з огляду на те, яка кількість цього чаю зараз реалізується, ймовірність покупки оригіналу взагалі дорівнює нулю.

Загалом, раціональне зерно в словах Олени Малишевої, воно стосується якраз таки корисного складу напою і його позитивного впливу на організм. Але варто пам'ятати той факт, що придбати оригінальний продукт буде досить складно, та й уникнути підробки також не надто просто.Тільки відштовхуючись від цих чинників варто розуміти, що є велика ймовірність потрапити на підробку.

Будь-яка розсудлива людина прекрасно зрозуміє той факт, що для багатьох монастирський чай стане відмінною підмогою і допоміжним засобом для того, щоб позбутися від хвороб і зміцнити організм. Однак він ні в якому разі не стане базою, використовуючи яку можна стати на шлях одужання. До того ж, більш логічно було б включити в його склад оман, центнеллу і інші трави. А як показує практика, склад монастирського чаю вони не входять.

Чи допоможе приготований напій при грибку нігтів?

Велика кількість рекламних роликів з сайтів стверджують, що грибок нігтів легко можна вилікувати завдяки використанню монастирського чаю. Говориться про те, що в його склад входять трави, які зможуть надати позитивний ефект під час лікування, а також допоможуть зняти неприємні симптоми, свербіж. Багато людей знають, що в разі такого прояву, як грибок, необхідно вдаватися до медикаментозного лікування, використовувати спеціальні мазі, спреї і примочки. Тут основним завданням є придушення вогнища, де йде виникнення і розвиток бактерій. Вже після цього необхідно чекати відростання нігтя і появи нового покриття.Багато людей звертаються в спеціальні медичні центри, в яких проводиться видалення нігтьової пластини, і йде відрощування нової. Звичайно, процедура буде недешевою, але ефект від неї дійсно помітний.

У той же час багато сайтів стверджують, що такий же ефект можна отримати безболісно, ​​якщо використовувати монастирський чай, та до того ж при високій ефективності витрати будуть мінімальними. Чи так це?

Спочатку варто розуміти, що для лікування грибка нігтя необхідно впливати на нього зовні, а не зсередини. Грибкова інфекція вражає саму нігтьову пластину, вона не розвиваються всередині людини. В теорії можна допомогти хворому в тому випадку, якщо робити певні компреси використовую препарат, але прийом монастирського чаю всередину крім чергової порції вітамінів організму нічого дати не зможе. З грибком необхідно боротися всіма методами, ліками і мазями, які зможуть повністю придушити їх здатність до розмноження і регенерації, і тільки після відростання нігті можна побачити помітний результат. Від того, що місяць поспіль буде прийматися монастирський чай, грибкова інфекція не пропаде, здоровий ніготь рости не почне, і свербіж не припиниться.

Спірні моменти покупки монастирського чаю

Купити його для проби, безумовно, можна.Ці ліки, що створювалося природою, і раціональне правильне вживання його може дати певний результат. Причому побачити ефект може як людина, яка не страждав ніякими хворобами, так і та людина, у якого був значно знижений імунітет. У першому випадку буде спостерігатися загальнозміцнюючі і тонізуючі дію на організм, а в другому випадку чай буде додатковою допомогою виснаженому і втомленому організму, який бореться з хворобами.

Складові цього чаю, звичайно, можуть допомогти в тому чи іншому варіанті лікування хвороби, але тут дуже важливо знати, як правильно заварювати чай і в якій дозуванні. Основна проблема може полягати в тому, що трави, які використовувалися для виготовлення цього чаю, повинні завалюватися по-різному. Для одного настою вистачить 5-7 хвилин простою з окропом, а для другого не вистачить навіть 2 годин. Саме тому ефективність від одного компонента буде помітна, від другого – немає.

Досить складним моментом є той факт, що дуже рідко на упаковках з монастирським чаєм пишуться точні пропорції складу цієї речовини. Відповідно немає інформації про те,в якому співвідношенні є трави в упаковці, тому дуже складно з'ясувати, для якої хвороби він буде ефективним методом боротьби, а для якої – немає. Складно визначити і ту дату, коли збирався і створювався цей збір. Там так само немає відомостей про те, чи правильно збиралися і висушували все компоненти. В ідеалі відбуватися це повинно вручну, так і збір являє собою досить делікатний процес.

Не виключено, що той пакетик з чаєм, який можна отримати поштою, був зібраний вручну. Але от імовірність того, що його дійсно збирали ченці одного з білоруських монастирів, дорівнює нулю.

Важливість правильного збору трав

Для того, щоб дійсно побачити позитивний результат, необхідно розуміти, що всі складові для чаю повинні створюватися завдяки натуральним компонентам, відповідно це повинно бути трави, які збиралися далеко від доріг і магістралей, і виростали без впливу на них жахливих умов навколишнього середовища. Збір кожного листочка і квітки повинен відбуватися в ручну, і причому тут дуже важливо правильно відібрати рослини, листя і квіти в той час, коли вони будуть давати максимальну користь.Одні з складових необхідно збирати в момент цвітіння, інші в той момент, коли тільки розпускаються квіти. Треті тільки після того, коли рослина вже отцвело.

Вибираючи чай необхідно орієнтуватися не на брехливі відгуки а на те, чи дійсно ефект був отриманий від використання цього препарату. Велика кількість сайтів можуть розхвалювати свою продукцію, але відгуки на них запросто могли написати самі ж продавці. Тому в даному випадку краще всього буде дізнатися, за якими параметрами проводився збір, і що саме може вилікувати напій. Якщо ви отримаєте загальний опис, що збір допомагає при всіх мислимих і немислимих хворобах, то перед вами підробка, збуваючи яку люди просто мають бажання отримати гроші.

Якщо ж вам дають гарантію того, що даний чай був виготовлений із зібраних в певному місці компонентів за старовинними рецептами, то не складе складності знайти телефон місця, де відбувалася розфасовка. Зателефонувавши туди можна визначити, чи дійсно там створюється таке чудовий продукт.

Важливим аспектом є те, наскільки подрібнена буде кожна трава, яка входить до складу чаю.Перед покупкою монастирського дуже важливо прочитати, як той чи інший компонент застосовується, в яких пропорціях його можна використовувати, і в якій формі він використовується. Тобто, дрібно чи будуть змінюватися листя і квіти, або ж вони повинні бути практично цілими. До того ж, якщо в упаковці зараз все буде подрібнене в пил, ви взагалі не зможете визначити, чи є тут корисні трави.

Чи є протипоказання до застосування?

Ні, хоча є трохи. Першим є те, що у певної людини може бути повна непереносимість компонентів, які входять до складу чаю. Це може бути сама банальна алергія, яка буде помітна після застосування диво напою. Другий випадок несумісності може бути тоді, якщо у вас немає справжньої гарантії, що в чай ​​входять ті чи інші трави, а їх термін придатності не вийшов. Тому якщо спостерігаються якісь відхилення у функціонуванні організму, необхідно негайно припинити використання цього напою і звернутися до лікаря.

Небажано використовувати його і дітям до 14 років а також вагітним і годуючим матусям, адже ефект від використання цього препарату може не найкращим чином позначитися на дитині.Ризикувати здоров'ям малюка немає необхідності, тим більше що жодна розсудлива лікар не запропонує використовувати монастирський чай в якості вітамінного комплексу для малюка.

Ще одна складність вибору

Залишається один неясний момент, де саме проводиться збір і упаковка цього чудового напою. Одні кажуть, що він створюється тільки в одному монастирі в Білорусії, інші стверджують, що місцем збору та поставки цього дивовижного напою є Краснодарський край. Є також дані про те, що напій виготовляється в Україні, але точне місце збору трав і їх розфасовки ніхто назвати не може.

Дуже часто різним людям приходять різні упаковки з монастирським чаєм. Чи не зрозумілий і той факт, чому на упаковці не пишуть складові і пропорції, в яких виготовлялися зібрані і підготовлені трави, або не ставиться печатка монастиря або церкви. Найчастіше це буде звичайний целофановий пакетик, в якому немає ні листочка зі складом, ні листочка з інструкцією щодо використання.

Були випадки, коли проводилася спеціальне інформування, і покупці намагалися дізнатися, чи дійсно в монастирях виготовлявся цей чай.За вказаними контактами вони дізналися, що в даний момент займається храм або церква не промишляє збором і продажем трав і компонентів, які могли б входити до складу цього напою. Багато людей відзначають, що в самих монастирських крамницях можна придбати ті чи інші трав'яні чаї. Продаються вони на рівні з сувенірами, а священнослужителі відразу вказують на те, що чай приготований власноруч, і над ним читалися молитви. Однак жоден з продавців не підтвердив той факт, що напій має відношення до відомій рекламі.

Тому найімовірніше, що той чай, який зараз рекламується на сайтах, збирався і розфасовують певною організацією, так що малоймовірно, що він зможе принести певну користь організму. Якщо ж його вплив і буде спостерігатися, то виражено воно буде тільки в зміцненні організму, насичення його вітамінами та поживними комплексами. Однак вилікувати діабет, простатит, ожиріння або певну залежність від алкоголю і нікотину тільки цим чаєм неможливо.

Яскравим фактом є те, що рекламна кампанія за монастирським чаю популярна тільки в країнах СНД, на заході про цей напій нічого не чути.

Купувати цей засіб чи ні вирішувати кожній людині самостійно, благо його вартість не надто висока, тому якщо не буде отримано бажаний результат, не буде великих нарікань на високу вартість товару.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: