Манікюр гель-лаком Котяче око з дизайном 2017

Модний манікюр гель-лаком Котяче око

Всім привіт! Сьогодні у нас на порядку денному модний дизайн з гель-лаком котяче око. Хоча кішка в 2017 році вже трохи втратила в своїй популярності в порівнянні з бумом минулого року, коли практично всі виробники випускали колекції гель-лаків з ефектом котячого ока. Однак ви закохаєтесь в нього заново, коли побачите, як розкішно сяють ці відблиски в променях літнього сонечка!

Для дизайну я використовувала гель-лак з ефектом котячого ока LaiNail Сибірська кішка. Це бездонний синій колір з блакитно-блакитним переливом. І хоча сам відблиск не так яскравий, як я того очікувала, гель-лак анітрохи від цього не стає менш цікавим. Він супер-тягучий, легко вирівнюється по поверхні нігтьової пластини. Але що мене вразило найбільше – щільний і рівний колір виходить всього в один шар (навіть при промальовуванні пензлем), при цьому не потрібно ніякої підкладки у вигляді чорного гель-лаку, щоб він виглядав яскравіше!

Ну а дизайн я пропоную зробити ось такий – свого роду імітація дорогоцінних каменів в оправі зі стрічками, щось схоже на колечко:

Відео МК

Покроковий алгоритм дизайну

  1. Попередньо виконуємо підготовку нігтьової пластини під гель-лак і перекриваємо нігтики базою з просушуванням в лампі і вирівнюванням нігтьової пластини, якщо потрібно.
  2. Під камінці наносимо білий гель-лак в 2-3 шари, щоб він ліг рівно і без просвітів.
  3. На одному нігтики я зробила відблиск з 4 частин, щоб вийшов ромб. Виконується він по мазаічному типу: кожна частина фігури малюється окремо тонким пензлем, відблиски магнітом по потрібній траєкторії і сушиться в лампі, потім переходимо до наступної.
  4. Перекриваємо нігтики топом. На ромб в центрі я прикріпила великий стразик з бульонкамі. В лампу.
  5. Камінці квадратної форми також малюються тонким пензликом. Додаємо їм смужку, що проходить через центр обох каменів, і сушимо в лампі.
  6. Знімаємо липкий шар і малюємо топом тонкі контури навколо квадратиків, після чого встановлюємо на них по периметру дрібні бісеринки. Сушимо.
  7. На завершення зміцнюємо стрази і бісер топом як із зовнішнього боку квадратів, так і з внутрішньої.

Ось і все, ніяких складнощів і особливих навичок тут не потрібно, а виглядає дизайн модно, стильно і яскраво. А ви що скажете? Пишіть в коментарях вашу думку з приводу дизайну і задавайте питання, якщо вони є. Дякую за увагу і поки! Ваша Танюша.

Гель-лак надано інтернет-магазином krasotkapro.ru

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: