Місячний манікюр - як його правильно вибрати

Місячний манікюр – як його правильно вибрати

Вперше місячний манікюр був виконаний в сорокові роки двадцятого століття. Після чого про нього тривалий час ніхто не згадував. Але вже в 2007 році місячний манікюр знову стає популярним. Є кілька припущень, звідки бере свою назву такий манікюр. Хтось вважає, що назва манікюр бере від лунули – нижньої платини нігтя, на яку наноситься лак іншого кольору, ніж на решту нігтя. Інші дизайнери вважають, що назва манікюру пов'язано з його оформленням, яке схоже на місячне затемнення.

Овальна або рівна квадратна форма нігтя дозволяє ідеально виконати місячний манікюр. При квадратній формі нігтя можна використовувати трафарети. З їх допомогою вирівнюється контур лінії. Незалежно від форми нігтя, місячний манікюр має на увазі наявність не одного кольору лаку або шелаку. Їх може бути два або кілька, все залежить від фантазії дизайнера. Також необхідна основа під лак і закріплювач для створення більш стійкого манікюру.

У повсякденному житті найбільш розумним буде використання лаків класичного кольору. Яскраві і екстравагантні відтінки можна застосувати для створення вечірнього або театрального манікюру.

Як отримати гарний місячний манікюр

Створення місячного манікюру проходить кілька етапів:

– Підготовка нігтя. Нігті очищаються, підпилюються, надається необхідна форма і віддаляється кутикула.

– Нанесення основи під лак. Перед нанесенням основи поверхню нігтя підлягає знежирення.

– Нанесення лаку. Після того як основа остаточно підсохла, на поверхню нігтя наносять лак або шелак світлого відтінку. Світлий відтінок необхідний для отримання лунули.

– Створення місячного трафарету. Коли первісний шар лаку висихає, на ніготь кріпиться трафарет. Форма вигину при цьому може бути будь-хто. Потім наноситься лак темного кольору. При нанесенні темного лаку можна виходити за контур трафарету, це дозволить отримати чіткий контур. Трафарет знімається після повного висихання лакової основи. Для закріплення результату місячного манікюру на поверхню нігтя наноситься закріплювач.

Нерідко замість трафарету дизайнери використовують в своїй роботі фольгу. При такому варіанті необхідні ножиці, ватяні палички, основа, сам лак і закріплювач. Цей спосіб дозволяє використовувати фольгу на лак, не чекаючи його висихання.Ватяні палички будуть необхідні для вирівнювання шматочків фольги, а її краї необхідно відрізати, враховуючи контур нігтя. Не потрібно зафарбовування лунули, для чого темного кольору лак необхідно наносити, залишаючи невеликий відступ від основи нігтьової пластини. По завершенні, щоб закріпити манікюр, наноситься безбарвний лак.

Крім красивого і ефектного оформлення нігтя манікюр має і деякі мінуси. Він не підійде власницям коротких нігтів, так як такий малюнок візуально укорочує нігті. Ефектно манікюр буде виглядати на довгих нігтях.

Можливо, місячний манікюр в самостійному оформленні не відразу вийти ідеальним і красивим. Кілька пробних виконань місячного манікюру, і жінка стане володаркою доглянутих рук з красивим манікюром.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: