Місячний манікюр шелаком: як робити місячний манікюр шелаком або гель лаком

Місячний манікюр шелаком: популярні тенденції

Зараз дуже модно для виконання місячного манікюру користуватися шелаком. Назву цей манікюр отримав завдяки технології, по якій засіб наноситься на ніготь: для виділення лунули, схожою з півмісяцем, використовується контрастний лак.

Такий метод в результаті призводить не тільки до ефектного зовнішнього вигляду, але і до стійкості, адже шелак дозволяє покриттю зберігатися протягом трьох-чотирьох тижнів.

Виконуючи місячний манікюр шелаком, важливо правильно підібрати колірну гамму. Між відтінками повинна бути хороша сполучуваність. Можна використовувати і глянсове, і матове покриття, причому навіть одночасно. До того ж користуються стразами або перекладними малюнками. Місячний манікюр шелаком виконується так само, як і у випадку зі звичайним лаком.

Варто відзначити.

Важливо використання певної колірної гами. Для покриття підстави нігтя використовується світлий відтінок, а для всієї решти – контрастний. Якщо тони будуть підібрані правильно, манікюр буде виглядати дуже ефектно.

Шелак має масу переваг:

  • Шелак може бути завдано і на довгі, і на короткі нігті. У такому випадку при ламких і тонких нігтях їм дається шанс відрости і зміцнитися.
  • Шелак не страждає від побутової хімії. Щоб стерти його, потрібні спеціальні засоби.
  • Завдяки цьому засобу нігті стануть яскравими і глянсовими, причому з часом вони не потьмяніють.
  • Шелак представлений величезною кількістю квітів і відтінків, їх постійно стає все більше.
  • До складу шелаку не належать небезпечні речовини, наприклад формальдегід, тобто користуватися ним можуть і майбутні матусі. Компоненти, що входять до складу засобу, щадні, тому шкоди здоров'ю не буде.
  • Позбутися від покриття можна самостійно, досить придбання спеціальної плівки і рідини.

Але шелак має недоліки, хоч і не в великій кількості:

  • Перш за все, варто він досить дорого. Вартість цієї недешевої процедури можна порівняти з нарощуванням. До того ж, шелаку потрібна корекція, за що теж доведеться чимало заплатити.
  • Незважаючи на стійкість шелаку, на нього може впливати температура. При митті посуду або купанні відбувається розширення нігтя, а потім знову звуження. Ця деформація може привести до мікротріщин, візуально непомітним. У свою чергу, це призводить до потрапляння бруду або води, і, відповідно, будуть розмножуватися бактерії. Через тривалості дії шелаку на нігті впливають шкідливі бактерії і в результаті може розвинутися грибок.

Як зробити місячний манікюр шелаком в домашніх умовах

Перш за все, для манікюру з шелаком потрібно придбання ультрафіолетової лампи і гелю-лаку. Це мінімальний набір для домашнього користування.

Ну а щоб зробити салонний манікюр, потрібно придбання базового і фінішного покриття, а також рідини, щоб зняти липкий шар. Не варто забувати про рідини для зняття гель-лаку.

Отже, як зробити місячний манікюр шелаком будинку?

Перш за все, потрібно нанесення базового покриття. Потім протягом декількох хвилин воно витримується під лампою. Необов'язково чекати повного його затвердіння, так може і не статися. Потім, скориставшись ватним диском, змоченим в рідині для зняття липкого шару, потрібно ретельно протерти нігтьові пластини. Покриття в результаті стає тонким, блискучим і прозорим.

Перш, ніж дізнатися, як робити місячний манікюр шелаком, необхідно приготувати круги-трафарети, щоб промальовувати місяця було простіше.

Варто відзначити.

Перед включенням лампи слід позбутися кіл, інакше, якщо гель-лак затвердіє, лунки вийдуть з рваними краями.

Для того щоб нігті стали товщі, а колір яскравіше, гель-лак можна нанести двома шарами.Кожен шар просушується окремо. До того, як зробити місячний манікюр шелаком, необхідно потренуватися малювати, навчитися використовувати наклейки для місячного манікюру.

Якщо після застигання гель-лаку виявляться недоліки в покритті, їх можна трохи підпилювати. Не варто лякатися зіпсованого виду – все виправляється фінішним покриттям. Після його нанесення нігті просушуються лампою протягом двох хвилин.

Варто відзначити.

Якщо здається, що в манікюрі не вистачає контрастності, можна скористатися доповненнями. Наприклад, уздовж лунок можна нанести лінії за допомогою фарби для нігтів або звичайного лаку. Їх легко можна стерти і можна міняти хоч щодня.

І до того, як робити місячний манікюр шелаком, потрібно знати, як потім позбутися від покриття. Для зняття верхнього шару нігті обробляються пилою, абразивність якої – 180 одиниць. Потім пальці обертаються ватяними дисками, змоченими спеціальною рідиною. Для прискорення процесу зверху обертається фольга. Тривалість цього етапу – 10 хвилин. Шелак повинен відійти самостійно, якщо не вийшло, слід використовувати пластиковий шабер або апельсинову паличку.

Місячний манікюр: ідеї дизайну (фото)

Місячний манікюр гель лаком: поєднання кольорів

У місячному манікюрі можна використовувати різні кольори. Які ж поєднання найчастіше застосовують, виконуючи місячний манікюр гель лаком?

Найбільш розкішним є поєднання чорного і золотого. Воно настільки прекрасно, що його не використовують щодня, воно призначене для урочистих і святкових моментів.

Коли виконується місячний манікюр гелем, досить сміливо можна використовувати поєднання малинового і чорного.

Завдяки цьому образ стане дещо відчайдушним, що дуже підходить юним модницям.

Для створення суворого і неймовірно стильного образу користуються поєднанням білого і чорного або кремового і чорного. Такий місячний манікюр гель лаком буде ідеальним для роботи: офіс, конференція, ділова зустріч.

Також використовують інверсію – поєднання темного місяця і світлої основи. Завдяки створенню контрасту манікюр робить образ яскравим і сміливим. За допомогою соковитих "фруктових" квітів створюється безтурботний і веселий образ. Його можна використовувати у відпустці або на дружній зустрічі.

Щоб місячний манікюр гелем зробити більш різноманітним, "місяць" можна робити різної товщини: тонку смужку або помітний півмісяць.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: