Експрес нарощування нігтів: як швидко наростити нігті

Методи швидкого нарощування нігтів

Багато дівчат не з чуток знайомі з процедурою нарощування нігтів. Існують гелеві, акрилові та інші технології. Стандартне моделювання може проводитися на формах або на типсах, проте подібні процедури досить тривалі і трудомісткі. Сучасне експрес-нарощування нігтів – це безліч різних способів і технологій, які допомагають майстру заощадити час на манікюр. При цьому на якості моделювання це ніяк не відбивається.

Поняття "експрес-нарощування" досить широке. Кожен майстер має на увазі під цією фразою абсолютно різні способи подовження нігтьової пластини. Тому якщо ви хочете швидко наростити нігті, то обговоріть з фахівцем всі деталі процедури і уточніть, яка технологія при цьому буде використовуватися. У нашій статті ми розглянемо деякі поширені способи, існуючі для того, щоб скоротити час нарощування.

Тіпси з готовим дизайном

Спеціальні тіпси набагато спрощують завдання майстра нігтьового сервісу. Їх використання дозволяє швидко і якісно зробити бездоганний манікюр, на який йде зовсім небагато часу.Ви можете самі вибрати, за допомогою яких тіпсів наростити прекрасні кінчики. Це можуть бути пластинки однотонного кольору, з готовим малюнком або з білосніжною лінією посмішки. Зупинившись на такому варіанті експрес-манікюру, ви значно заощадите свій особистий час на створення дизайну, адже він уже готовий. Цей спосіб моделювання штучних кінчиків підвладний навіть новачкам в області нейл-арту, оскільки його технологія гранично проста.

Розглянемо покрокову інструкцію нарощування за допомогою тіпсів з готовим френч-дизайном.

  1. Підготувавши нігтьову пластину, підберіть до кожного пальчика тіпси за розміром. Нанесіть на внутрішню сторону штучного кінчика клей і притисніть матеріал до поверхні нігтя.
  2. Видаливши надлишки клею, підрівняйте вільний край і відшліфуйте нігті за допомогою Бафа.
  3. Покрийте нігтики двома шарами прозорого або камуфлирующего гелю і дайте матеріалу застигнути під УФ-лампою.

Як бачите, наростити красиві і акуратні нігті за допомогою готових френч-тіпсів можна швидко і досить легко. Більше інформації про подібної технології ви дізнаєтеся з корисного і вельми пізнавального відео уроку від прекрасної СвітланиСоколової.

Нарощування за допомогою клей-пудри

Створити прекрасний манікюр дуже швидко можна за допомогою клей-пудри. Ця експрес-технологія має другу назву "метод твелів". Нарощування виконується з використанням пудри, основи і активатора. Нігті, змодельовані таким способом, відрізняються неймовірною міцністю, а сама процедура виконується досить швидко і складається з наступних етапів.

  1. Після стандартної підготовки нігтів до нарощування за допомогою форми і базового гелю необхідно сформувати вільний край. Потім на нігтьову пластину насипається гель-пудра. Струсивши її залишки з поверхні, помістіть нігті під УФ-лампу на 30 секунд.
  2. Покривши нігтики ще одним шаром гелю, усуньте всі нерівності і недоліки. Присипавши нігтьову пластину пудрою, відправте руку в лампу на 30 секунд.
  3. Ретельно відкоригуйте готові нігті, використовуючи при цьому тільки гель. На 2 хвилини помістіть пальчики в УФ-лампу. Зніміть форму і видаліть з поверхні нігтів дисперсійний шар. Обпиляєте нігтьову пластину, надаючи їй бажані обриси.
  4. На знежирений нігтик нанесіть топовий гель. Рухаючись від кінчика до кутикули, що втирають рухами покрийте топом нігтьову пластину в два шари.Після першого покриття необхідно дати матеріалу застигнути під лампою протягом 30 секунд. Другий шар додасть нігтиками приємний блиск. Дочекайтеся повної полімеризації матеріалу. Для цього вам потрібно потримати руки 2 хвилини під УФ-променями. Потім зніміть липкий шар. Запам'ятайте, не можна пересипати пудру більш 3-х разів – це головна особливість експрес-технології за методом твелів.

Подивіться відео урок про те, як швидко можна змоделювати штучні нігті, застосовуючи клей-пудру.

Ми розглянули два найпоширеніші способи експрес-нарощування. Оскільки на моделювання штучних кінчиків і створення дизайну йде багато часу, деякі майстри використовують спеціальні шаблони – стемпинг для нігтів. Подібна технологія активно використовується як при нарощуванні, так і на натуральних нігтях. За допомогою стемпінга ви можете створити неповторний дизайн всього за кілька хвилин. Переконайтеся самі, наскільки зручний і практичний цей інструмент в манікюрі, подивившись цікавий відео урок. З нами ви навчитеся створювати шедеври на нігтях в лічені хвилини!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: