Мереживо у французькому манікюрі

Мереживний французький манікюр

Як відомо, французький манікюр вважається класикою і перш за все його застосовують на весіллі. А якщо ще сюди додати такий узор, як мережива, то наречена буде просто чарівна. До речі, мережива можуть бути не тільки білими. Для різноманітності можна розбавити манікюр і додати чорного або рожевого кольору.

Однак в нашому відео уроці, ви навчитеся робити прості мережива з використанням білого лаку. Вже потім, як тільки ви навчитеся створювати такі малюнки, можете сміливо експериментувати.

Для мереживного французького дизайну нам знадобиться спеціальний набір, призначений для нейл-стемпінга, в якому є диск з переліком візерунків. Звідти ви маєте можливість вибрати саме те, що вам сподобається.

Як тільки візерунок обраний, потрібно нанести на ніготь базове покриття, а також бежевий лак. Далі використовуйте гумовий штамп, за допомогою якого ви зможете намалювати красиві мережива. Потім нанесіть блискучий лак.

У тому випадку, якщо у вас під рукою не виявилося набір стемпінга, то візьміть тоненьку кисть і вручну покажіть мережива. Такий дизайн нігтів виглядає чудово і відмінно підійде для такого торжества, як весілля.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: