Масаж особи: користь і навіщо потрібен

Масаж обличчя

Поліпшити стан шкіри обличчя, не вдаючись до радикальних заходів

Масаж особи – профілактичний і лікувальний метод впливу на шкіру і м'язи обличчя. Процедура має комплексний дією: запобігає появі зморшок, підвищує тонус шкіри, покращує кровопостачання, знімає набряки і покращує колір обличчя. За рахунок стимуляції кровообігу в процесі масажу шкіра насичується киснем, посилюються регенеративні процеси. Результат – здоровий і доглянутий вигляд.

Стимуляція біологічно активних точок, розташованих на обличчі і представляють собою проекцію внутрішніх органів, позитивно позначається на їх роботі.

Класичний масаж обличчя передбачає такі прийоми як погладжування, розминка і розтирання. Для посилення ефекту під час процедури використовують спеціальні засоби – крем або масло. Масаж для обличчя anti-age – процедура, спрямована на омолодження, поліпшення текстури шкіри, зняття набряклості і ліфтинг. Вона стимулює вироблення натурального еластину і колагену, завдяки яким шкіра стає більш пружною. Японський масаж обличчя відрізняється більш глибоким впливом на шкіру, м'язи і сполучну тканину.Один з видів – масаж асахі (інша назва – ЗОДА) – виконується всією долонею, а не тільки кінчиками пальців. Рухи рук масажиста проходять уздовж лімфатичних вузлів, в результаті збільшується відтік лімфи від обличчя і шиї, що призводить до виведення токсинів їх цієї зони. Японський масаж підходить для профілактики старіння: овал обличчя набуває більш чіткі контури, зменшується вираженість зморшок, поліпшується зовнішній вигляд шкіри.

Масаж обличчя рекомендується робити курсом – мінімум 10 сеансів, один-два рази на тиждень. Для більш тривалого ефекту проходять два-три курси на рік. Масаж протипоказаний при наявності на обличчі гострих дерматологічних проблем: запалень, грибкових захворювань, відкритих ранок і саден.

Якщо ви спробували, напишіть відгук.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: