Як зробити градієнтний манікюр (омбре) в домашніх умовах?

Мануал по виконанню градиентного манікюру

Метод найшвидшого манікюр – один з найпопулярніших способів манікюру, які легко виконати в домашніх умовах. Популярним він став ще кілька років тому, проте вже на протязі декількох років залишається одним з провідних трендів в кожному сезоні. Здебільшого це через те, що він красиво виглядає не тільки в самостійному виконанні, але і спільно з додатковим дизайном: розписом, стемпинг, стразами і ін.

Деякий час назад я вже писала невеликий огляд по градиентному манікюру з фото уроками по його виконанню, проте його інформація вже не охоплює всі способи і техніки його створення, тому я вирішила створити окремий великий туторіал з описом 6 способів виконання градиентного манікюру з покроковими фото.

Що таке градієнтний манікюр?

Метод найшвидшого манікюр – це створення плавних переходів від одного кольору до іншого. Він може складатися мінімум з двох кольорів, максимум краще обмежувати чотирма лаками для нігтів, більше вже не буде виглядати органічно. До переваг даного манікюру можна віднести те, що він візуально подовжує нігті, тому він буде красиво виглядати і на коротких нігтики.

Метод найшвидшого манікюр можна зустріти не тільки під такою назвою. Це те ж саме, що манікюр омбре, деграде або розтяжка на нігтях. Тому далі я буду використовувати їх все.

Що потрібно для виконання?

Метод найшвидшого манікюр на натуральних нігтях і на нарощених або на гель-лаку можна створювати по-різному і з використанням різних матеріалів, тому тут я розгляну можливості виконання градиентного манікюру на натуральних нігтях.

Найпопулярніший спосіб створення омбре манікюру – це використання губки. З ростом популярності цього виду манікюру навіть з'явилися в продажу спеціальні дрібнозернисті губки для градієнтного манікюру зручної форми, які спрощують створення переходу між квітами. Однак і звичайна губка для миття посуду впоратися з цим дуже навіть добре.

Перед використанням губка розрізається на зручні для роботи частини, щоб робоча поверхня була порівнянна з розміром нігтів. Щоб пил з неї не заважала при контакті з лаком, попередньо краще помити губку і висушити.

Способи виконання дизайну нігтів губкою

Використовуючи губку, градієнтний манікюр можна створювати по різних технік: працювати з лаками безпосередньо на нігтях, на самій губці або ж на іншій поверхні, наприклад, фользі або плівці.Розглянемо кожен з них окремо.

Першим спільним етапом для всіх є обробка нігтів перед виконанням дизайну: Видалення кутикули і надання нігтям однакової форми і довжини пилкою. Також рекомендую наносити базу під лак для захисту нігтів від фарбувальних пігментів.

Далі можна нанести на всі нігті білий лак або найсвітліший з вибраних для градієнта. Це зробить покриття більш щільним, натуральна нігтьова Платіні не буде просвічуватися через градієнт, але потрібно дочекатися повного висихання лаку. Не наносіть велику кількість шарів лаку, інакше манікюр вийде дуже громіздким.

Спосіб 1: омбре манікюр за допомогою губки

 1. Наносимо на губку обраний лаки по черзі смужками стик в стик. Чекаємо пару секунд, щоб вони трохи вбралися.
 2. Передруковуємо губку на ніготь кілька разів, поки не буде помітно згладжування квітів.
 3. Процедура повторюється кілька разів, поки ви не вирішите, що ефект досягнутий. Якщо з'являються бульбашки, то перші два відбитки зробіть нема на нігті, а, наприклад, на папері.
 4. Покрийте готовий дизайн топом або прозорим лаком.

Спосіб 2: градієнтний манікюр губкою на фользі

 1. Тут лаки наносяться смужками стик в стик на фольгу (можна використовувати плівку, глянцевий папір і ін.), Місця їх з'єднання можна змішати апельсинової паличкою. Потім переноситься на губку простим передруком. Лаки не повинні встигнути підсохнути.
 2. Далі алгоритм аналогічний: з губки лаки передруковуються на нігті.
 3. Процес повторюється до досягнення потрібного ефекту градієнта.
 4. Завершуємо дизайн покриттям нігтів топом.

Спосіб 3: деграде манікюр за допомогою губки на нігтях

 1. В даному способі відмінності є також тільки на першому етапі: лаки наносяться стик в стик безпосередньо на нігтьову пластину.
 2. Відразу ж, поки лаки не почали сохнути, розподіляємо їх губкою таким же легким поплескуванням, як і в перших двох способах. Губка не повинна зсуватися по нігтя, інакше лінія переходу може зміститися.
 3. Перші два кроки повторюються, поки ви не вирішите, що ефект досягнутий.
 4. Завершальним етапом наносимо топ для лаку.

Практичні секрети і поради

При виконанні градиентного манікюру губкою часто виникають складності: шкіра навколо нігтів сильно брудниться, лаки пузиряться, і перехід не виходить. Для їх вирішення є деякі хитрощі.Щоб виконати градієнтний манікюр максимально акуратно і швидко, поділюся деякими секретами по його створенню.

Щоб шкіра навколо нігтів не сильно бруднилися, можна використовувати різні способи її захисту:

 1. Наклеїти навколо нігтів скотч і зняти його, коли градієнт виконаний. Тоді весь лак, який не потрапив на ніготь, залишиться на скотчі і не забруднить шкіру.
 2. Нанести на шкіру навколо нігтів жирний крем для рук. Саме цим способом я і користуюся. Після завершення дизайну його легко видалити з шкіри звичайної ватною паличкою разом з віддрукованим на ньому лаком. Головне, щоб крем не потрапив на нігті при нанесенні, так як в цьому місці лак не зможе відбитися. Крем не повинен швидко вбиратися, тому що в противному випадку лак легко не сумнівайся.
 3. Використовувати навколо нігтів спеціальні засоби. З популяризацією градиентного манікюру з'являються і допоміжні матеріали для спрощення його виконання. Одним з таких і є засіб для нанесення на шкіру навколо нігтів, яке легко знімається разом з віддрукованим лаком. Найпопулярніші засоби даної серії, про які я знаю, це Kiesque Liquid Palisade і Skin DEFENDER. До речі, такий засіб зручно використовувати і для інших дизайнів, де може бруднитися шкіра, наприклад у водному манікюрі.

Що стосується скарг на рахунок того, що при отпечативанія губки на нігтях з'являються бульбашки, то ця проблема також вирішується:

 • По-перше, можна використовувати більш дрібнозернисту губку – так розміри бульбашок будуть мінімізовані;
 • По-друге, щоб бульбашок було менше, перші 2-3 відбитка з знову нанесеним на губку лаком краще зробити на папері або фользі;
 • По-третє, на зменшення бульбашок також впливає кількість шарів: чим їх більше, тим менш помітні точки, так як з кожним новим шаром вони все більше зливаються в градієнт.

Якщо виникає проблема з отриманням переходу, то слід врахувати, що:

 • Можливо, не дуже добре підібрані кольори, наприклад, занадто контрастні, і складно їх згладити. Про поєднанні кольорів в градієнтному манікюрі ми поговоримо нижче.
 • Спробуйте зробити більше шарів з відбитками, почекавши трохи висихання попереднього. Це повинно допомогти згладити перехід.
 • Покривайте підсумковий дизайн прозорим фінішним лаком: він надає плавність градієнту і вирівнює поверхню.
 • Використовуйте кольорову базу. Щоб градієнт вийшов чітким і насиченим нанесіть в один або два шари білий лак або лак самого світлого кольору з обраних для градієнта. Так нігті точно не будуть просвічуватися через градієнт.

При виконанні градиентного манікюру варто врахувати, що тут буде досить велика витрата лаків для нігтів, особливо якщо губка грубозерниста.

інші техніки

Крім губки, існують і інші варіанти створення градієнтного манікюру в домашніх умовах.

Спосіб 4: розтяжка блискітками

Цей спосіб градиентного манікюру полягає в тому, що на однотонному лаковому покритті частина нігтя покривається блискітками, причому на кінчику їх більше, а до середини нігтя вони зникають. Щоб зробити такий перехід не потрібно ніяких додаткових матеріалів, тільки два лаку, один з яких з блискітками.

 1. Покриваємо нігті фоновим лаком і чекаємо його висихання.
 2. Лаком з блискітками робимо розтяжку: проводимо пензлем від вільного краю до середини, залишаючи більше блискіток у краю, а на середині їх уже майже немає. Розтяжку можна робити і в зворотному напрямку – від кутикули до центру нігтя.
 3. Покриваємо дизайн топом.

Блискітки тут краще використовувати дрібні, а кордон переходу краще зробити нерівній – так виглядає органічніше, та й розташувати блискітки в один ряд важкувато :)

Спосіб 5: омбре за допомогою термолаком

Тут немає покрокового алгоритму виконання манікюру,так як досить придбати термолаком і просто покрити їм нігті, як звичайним лаком, а термоефект сам зробить свою справу і створить градієнт. Однак тут є нюанс: ефект омбре переходу буде помітний, тільки є нігті мають хоча б невеликий вільний край, так як працює він за рахунок різниці температур на нігтьовому ложі і без нього. Детальніше про термолаком читайте тут.

Спосіб 6: градієнтний манікюр акриловими фарбами

Метод найшвидшого перехід можна створити і акриловими фарбами. Для цього буде потрібно кисть (віялова або інша об'ємна) і набір кольорових акрилових фарб.

 1. Спочатку наноситься світлий колір на кінчик нігтя і розподіляється до зменшення.
 2. Потім другий колір змішується з першим на палітрі і розподіляється поруч, заходячи на перший і утворюючи рівномірний перехід.
 3. Третім кроком другий колір наноситься самостійно і заходить на загальну частину, щоб також гармонійно з'єднатися з ним.
 4. Якщо залишилися якісь вади, то їх можна доопрацювати будь-яким з цих квітів, "простягнувши" його через весь ніготь.
 5. Тут можна виконати малюнок або покрити топовим лаком.

Кольори лаків і їх поєднання

Особливої ​​уваги потребує питання підбору кольорів для градієнтного манікюру.Щоб правильно навчитися їх комбінувати, рекомендую користуватися колірним кругом і стандартними сполученнями.

Самий плавний перехід будуть створювати аналогові кольору – ті, які в колірному кола розташовані поруч один з одним. Класичний варіант градиентного манікюру має на увазі, що більш світлий колір буде у кутикули, хоча це не панацея.

Красиво і органічно будуть виглядати і інші схеми поєднання кольорів, наведені на зображенні:

Тут можна побачити, які кольори будуть поєднуватися, а які ні з колірного кола. Використовувати так можна від двох до шести кольорів, отримуючи від двокольорового до шестицветной гармонії. Найчастіше в градієнтному манікюрі використовується 2 або три кольори. Справа на малюнку показані, які кольори можна так поєднувати (смішні, схожі, проміжні), а які не можна (несумісні і додаткові).

Для підбору кольорів також можна скористатися спеціальними онлайн сервісами, наприклад mudcu.be. Звичайно, буде складно підібрати лаки відповідно до визначених на колі квітами, але знайти гарне поєднання він повинен допомогти.

Не використовуйте для створення градієнта сильно темні лаки – цей ефект на них буде практично не помітний.Найкраще для створення градієнтного манікюру використовувати сільнопігментірованние, щільні лаки – так для отримання потрібного ефекту потрібно менше шарів.

Види градиентного манікюру

Розглянутий вище градієнтний манікюр є класичним його видом, проте є й інші варіанти зробити ефект деграде на нігтях.

Метод найшвидшого манікюр може бути вертикальним: Тут межа переходу між квітами має не горизонтальну, а вертикальну спрямованість – це єдина їхня відмінність, так як всі способи виконання, описані вище, можуть бути застосовані для створення такого вертикального градієнта. Ось приклад такого манікюру, саме його ми розглядали в третьому способі:

Ще один варіант манікюру з ефектом омбре, коли перехід між квітами створюється не на одному нігтів, а між усіма нігтями, Тобто кожен нігтик забарвлюється в окремий колір, але разом вони створюють гарний градієнт. Тут важливо підібрати лаки з однаковою текстурою (в ідеалі їх повинно бути 5), які відрізняються один від одного на кілька тонів, але всі мають однаковий базовий колір (наприклад, 5 тонів бежевого – від світлого нюда до коричневого).Яскраві і сильно відрізняються лаки не створять градієнт, а будуть асоціюватися з таким несмаком нафарбованими нігтями. Так це може виглядати даний вид манікюру в стилі омбре на нігтях:

Метод найшвидшого французький манікюр також можна виділити в окремий вид омбре манікюру. Його відмінності полягає в тому, що тут використовуються білий кольори, тому виходить, що вільний край нігтя пофарбований у білий колір, як у французькому манікюрі, а ближче до кутикули нігтик практично прозорий. Це дуже ніжний дизайн, але він не буде виглядати на коротких нігтях. Техніка виконання французького градиентного манікюру відрізняється від описаного вище тільки тим, що тут використовується один колір. Тобто спочатку нігті покриваються прозорим лаком, а потім робиться градієнт з акцентом білого на вільному краї нігтя.

Схоже, це все, що можна сказати щодо градиентного манікюру. Сподіваюся, в цій статті ви знайдете відповіді на всі свої питання. З вами була, Танюша, підписуйтесь на розсилку блогу і залишайте свої коментарі, якщо є, що сказати. Буду рада почути вашу думку!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: