Манікюрна продукція orly - любителькам сучасності присвячується

Манікюрна продукція orly – любителькам сучасності присвячується

Orly вважається в наш час, мабуть, найбільш популярним брендом індустрії краси. Кожна справжня законодавиця моди добре знайома з лаками і засобами цієї компанії, і часом не проти себе побалувати їх покупкою. Засновнику бренду Orly, французького дизайнера Джефа Пінка, без найменшого перебільшення дано прізвисько "геній нашого часу".

Так цей сентиментальний підприємець більше 40 років тому, назвав засновану ним компанію в честь своєї дружини. Сьогодні Orly – лідируючий бренд індустрії краси та косметики. Компанія займається виробництвом різних матеріалів для педикюру та манікюру. З цієї причини, сьогоднішній огляд ми присвятимо тому, чим зможе цей виробник порадувати. Ця стаття буде особливо корисна тим, хто ніколи не тестував продукцію цієї відомої фірми. Однак хотів би спробувати.

Косметичні лаки від компанії Orly представляють не тільки як прекрасні покриття хорошої якості, з багатющим спектром кольорів, а й відомі як найбільш безпечні косметичні продукти, що використовуються для обробки жіночих нагідок. До складу Orly ніколи не увійде жодної токсичного що становить, такого наприклад як толуол, який часто можна знайти в складі продукції від інших виробників.

Orly став самим справжнім еталоном якості, і компанія досить дорожить власною репутацією, поставляючи на світовий ринок лише найбільш якісні товари. Крім цього, дизайнери компанії відомі як сміливі перфекціоністи. І це далеко не порожні фрази, так як історія даного бренду просто зобов'язує компанію утримувати завжди високий рівень якості протягом більше 4 десятиліть.

Чудові відомості про бренд

Кожен продукт має певні сильними і слабкими властивостями. На жаль, ідеальних речей не існує, і, крім усього того, думка окремих покупців завжди залишається суб'єктивним, всім тут не догодиш. Однак перш ніж відзначити переваги або ж навпаки, явні недоліки продукції французької компанії Орлі, вашій увазі пропонується кілька примітних фактів відомих про цю компанію:

  1. У 2002-му, компанія Orly оформили патент на виробництво фірмової кришечки для пляшечок з під своїх лаків. Кришечка ця виробляється із спеціального м'якого каучуку. В чому унікальність та особливість такого ковпачка? Його корпус досконало повторює контур дамських пальчиків.Це дозволяє відкривати пляшку і назад закривати її всього однією рукою. Така дрібниця припала до смаку мільйонам жінок, що змогли самі собі наносити лак протягом лічених секунд! Це було справжньою манікюрною революцією!
  2. Через кілька років, вже в 2009 році, дизайнери з Orly вирішили увічнити ім'я компанії і в знаменитій Книзі рекордів Гіннеса. Таким чином, була проведена найбільша "пляшечка" лаку. Її висота становила понад 6 метрів, діаметр 2 метри. Презентація ноу-хау пройшла в одній з філій цієї компанії. Незважаючи на рекламний характер усієї вистави, представники компанії змогли показати своє по-справжньому трепетне і щире ставлення до своєї роботи.
  3. І нарешті, останній факт. Так як в світі кіно відомий "Оскар", в світі косметики існує нагорода за досягнення в цій індустрії – ABBIES. Компанія Orly могла б похвалитися цілими 12 такими преміями! Сучасні впровадження цього бренду, і постійне бажання компанії рухатися тільки до прогресу давно були сповна оцінені експертами і аналітиками з індустрії краси.
  4. У всьому світі найбільш популярним засобом від Orly можна вважати захисне покриття для нігтів Bonder.Такий засіб зустрічається в косметичному арсеналі у 50% всіх дівчат, що роблять собі манікюр на дому.

Існує величезна кількість інших цікавих фактів про цей бренд. При бажанні їх можна прочитати на офіційному сайті цього виробника косметики. Після ближчого знайомства з продукцією Orly ви переконаєтеся в авторитетності цього бренду. Будується цей статус загального визнання на основі переваг, котоирмі мають дані лаки. Зупинимося тут докладніше.

Плюси продукції orly

Ми побіжно вже згадували про те, що лаки для нігтів даної компанія відрізняється високою якістю. До складу косметичних засобів від Orly входять тільки екологічні, безпечні для здоров'я нігтів і гіпоалергенні компоненти. Є у цих лаків і ряд інших достоїнств.

Лаки даного бренду мають при висиханні витонченої структурою, що також відрізняється рівномірністю і щільністю. Будь-яке кольорове покриття від цього виробника буде виглядати шалено красиво і фактурно. Незважаючи на той факт, що традиційно всі лаки для нігтів наносяться в декілька шарів, багато пані щодо продукції від компанії Orly дотримуються абсолютно іншої позиції.Таким чином, вони відзначають, що при обробці нігтів їм досить нанесення всього одного шару.

Ще одним явним достоїнством компанії Orly є їх бачення обраних обсягів флакончиків. Таким чином, на лінії випуску присутні не тільки звичайні пляшки на 18 міліграм, а й крихітні "пробники" на 5,3 міліграм. Побажавши вперше ознайомитися з лаками від Orly, або, наприклад, так і не визначившись з бажаним забарвленням, найкраще для проби придбати невеликий флакончик. Вартість його, до слова сказати, буде цілком придатною для проведення випробувань … на собі. Знаючи ж напевно, яка саме колірна палітра вам необхідна, вигідніше звичайно буде придбати традиційний флакончик на 18 міліграм.

Ну і наостанок, кілька слів про різноманітність фактур і забарвлень від компанії Orly. Палітра продукції тут насправді вразить будь-яку дівчину. Так можна знайти від скромних і консервативних квітів до найбільш зухвалих і яскравих забарвлень. Різноманітність представляють і існуючі фактури покриттів: гліттерние, глянцеві, відтінку металік, пісочний, матові і мн. ін. Переконайтеся в цьому самі, і ви явно не пошкодуєте, вибравши собі один з флакончиків Orly!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: