Манікюр з лунками на нігтях знизу

Манікюр з лунками на нігтях знизу

Мода, як і все інше в нашому світі, не стоїть на місці. Один фешн-тренд змінюється іншим, інший третім, а той є відлунням моди давно минулих днів. Так вийшло і з популярним в наші дні, манікюром з лунками, який був відомий ще на початку 20-го століття. У ті далекі роки нігті, повністю покриті лаком, вважалися вульгарними і тому жінки покривали лаком тільки їх частина.

В наші дні манікюр з лунками дозволяє зрадити собі індивідуальність і виразити своє внутрішнє "Я".

Манікюр з лункою має назву місячний, і виглядає дещо інакше, ніж звичний варіант френча. В цьому випадку класична посмішка з кінчика нігтьової пластини переміщується до лунула і має форму півмісяця, кінчики якого можуть бути спрямовані в будь-яку сторону. І якщо поєднувати френч з місячним нейл-артом, то слід пам'ятати одне правило – "посмішка" і лунка повинні бути спрямовані в одну сторону.

В такому манікюрі цінується контраст, поєднувати можна абсолютно будь-які кольори і відтінки: чорний з блідо-жовтим, синій з смарагдовим, червоний з срібним, але при цьому стилісти висловлюють думку, що найкраще поєднання – це червоний з бежевим і чорний з білим.

Для повсякденного життя ідеально підійдуть такі поєднання кольорів, як білий з ніжно-рожевим, а так само насичений чорний з бежевим.

Вибираючи колір, слід враховувати варіант нанесення лаку. Для деяких нігтів ідеально подходёт лунка повторює форму місяця, для інших краще буде, щоб вона переступала за її межі. Місячний стиль візуально укорочує нігтьову пластину, тому власницям коротких нігтів слід наносити класичний френч або робити невелику лунку, щоб мінімізувати ефект укорочення. При цьому довгі нігті так само не виглядають виграшними для місячного нейл-арту, вони виходять безглуздими. Найоптимальнішим варіантом є нігті середньої довжини.

Що стосується текстур, наприклад поєднання матового з глянцевим, то тут однозначно ні чого сказати не можна, деякі дизайнери таке поєднання вважають екстравагантним, інші безглуздим, тому вибір залежить тільки від особистих переваг.

Френч з білими або прозорими лунками

Використовуючи "перевернутий" французький манікюр лунку слід фарбувати безбарвним або білим лаком. Таке рішення зрадить ідеальне поєднання основного колірного покриттю.При цьому необхідно чітко розмежовувати розміри лунки. Для цього можна скористатися спеціальним трафаретом.

Нейл-арт з трикутними лунками

При такому нейл-арте форма лунки трикутна і виконується за допомогою трафарету. Ця форма найбільш відповідає сучасним тенденціям, до того ж, якщо зробити її на коротких нігтях вона візуально їх збільшить.

подвійні

Крім лунки, так само виділяють, і краю нігтьової пластини, що виглядає вельми молодіжно. Можна комбінувати різні кольори.

відкриті

Вищеописані варіанти припускали використання двох кольорів лаку, але насправді використання декількох кольорів при місячному манікюрі зовсім не обов'язково. Досить спеціальним трафаретом, який кріпиться до основи нігтя, закрити лунку, а вільний простір забарвити лаком, після цього ви отримаєте дуже красивий місячний нейл-арт.

Місячний манікюр зі стразами

Цей модний голлівудський френч зі стразами виглядає не просто яскраво, але і шикарно створюючи атмосферу значущої події. Саме тому такий манікюр найчастіше вибирають нареченої. Декорувати нігтики стразами можна різними способами,все залежить від власних уподобань, але особливо шикарно виглядає манікюр на якому виведений візерунок з великих і дрібних каменів, але, як відомо – краса досягається великими зусиллями і місячний манікюр зі стразами не виняток, і без спеціальних навичок він навряд чи вийде.

Слід сказати, що в місячному нейл-арте необов'язково використовувати трафарети для створення ідеального півмісяця, можна зробити його і від руки. А як це зробити буде описано нижче:

  1. Наносимо на всю поверхню нігтя базовий шар, який відповідає за стійкість майбутнього манікюру і надає натуральний блиск нігтів. Після цього чекаємо його висихання.
  2. Приступаємо до декоративного оформлення. Окреслюємо пензликом контур півмісяця, при цьому стежимо, щоб контури були пропорційно однакові на кожному нігтики. Якщо у вас цього не вийде, то ні чого страшного, все приходить з досвідом, і наступного разу у вас все вийде. Якщо ваш манікюр передбачає використання червоних тонів, то контур лунки можна окреслити олівцем для макіяжу, а після накладення кольорового шар видалити кордон засобом для зняття макіяжу.
  3. Вибрати колір лаку і нанести його від облямівки півмісяця до кінчика нігтя.Як і при звичайному нанесенні лаку, в місячному нейл-арте шар лаку наноситься двічі. Намагайтеся нанести лак на ніготь, як можна рівніше і не заходити за межі півмісяця, інакше бажаний ефект навряд чи вийде.

Наносимо закріплювач. В цілому – все. Але якщо ви хочете зрадити своїм нігтики ще більшу індивідуальність, то можете завдати стрази, при цьому досить їх нанести на 1 або 2 нігтя, це буде елегантно. Стрази накладають наступним чином: на лінію півмісяця кладуть прозору основу, потім викладають кілька страз (можете створити будь-який візерунок), а після цього закріплюють останнім шаром.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: