Манікюр в стилі омбре гель лаком - який градієнт вибрати

Манікюр в стилі омбре гель лаком – який градієнт вибрати

Омбр на нігтях гель-лаком одного разу підкоривши серця не сходить з п'єдесталу пошани, адже саме з цим дизайном можна створювати нескінченну різноманітність покриттів. Змінюються кольору гель лаків в омбре і доповнює дизайн, але сама тенденція не проходить.

Манікюр розтяжка кольору гель лаком – ідеї омбре на нігтях


неонове омбре

Останнє віяння супер яскраві кольори в розтяжці – два, три, чотири змішання в одному дизайні. На додаток до неоновим відтінкам йдуть: негативний простір, стрази, рідка фольга і стемпінг. Такі нігті нікого не залишають байдужими, а вже господиню і поготів.

Модний манікюр омбре добре виглядає з будь-яким стилем в одязі і буде прекрасним яскравою плямою. Обмеженням може стати тільки дрес-код на роботі.

Розтяжка в класичному стилі

Офісним працівникам може підійти розтяжка білим кольором в дусі класичного френча або зворотного, він також актуальний і не менш стильно виглядають на нігтики.

Френч-омбре може бути в будь-якому кольорі, але особливо гарний: у білому, нюдовом і втіркой на прозорій підкладці.

Співробітники більш демократичних за правилами офісів можуть дозволити собі деграде натуральних і пастельних відтінків.Світлі не кричущі кольори привабливі і не вимогливі до складнощів в дизайні нігтів.

Колір і декор градієнта

Якщо на роботі і в житті відносно нігтів дано карт-бланш, можна гратися з будь-яким кольором і декором. Розтяжка на нігтях гель-лаком тільки виграє від такого сусідства.

Об'ємний 3D дизайн стразами і градієнт виглядає багато і вишукано – ця квінтесенція замінить навіть кільця з камінням.

Можливостей урізноманітнити дизайн безліч: від суворої викладки в стилі вінчальних кілець до коронообразних стилістики.

Модні тенденції з різноманітним негативним простором змогли обіграти звичний омбре дизайн і вивести його на новий зухвалий стиль. Градієнт гель лаком перейшов межі від милого і незвичайного на краще.

Ми зі свого боку підібрали самі соковиті варіанти фото з дизайном омбре / градієнт, які будуть виглядати, як на коротких так і на довгих нігтях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: