Манікюр по фен-шуй: техніка виконання і основні принципи

Манікюр по фен-шуй для любові і благополуччя

У сучасному суспільстві дуже актуально прислухатися до навчань давньокитайських мислителів, мистецтво фен-шуй не виняток.

Багато найвідоміших знаменитості користуються його секретами для створення неповторного образу і неординарного іміджу. Згідно з методикою, кожній людині підвладне залучити фортуну, придбати бажане і бути на вершині успіху, потрібно лише дотримуватися ряду конкретних принципів.

Зазвичай фен-шуй застосовують для організації життєвого простору, однак не заборонено спиратися на його правила при виконанні манікюру. Відповідно до рекомендацій фахівців можна органічно прикрасити свої руки, підбираючи різноманітні кольорові гами лакового покриття.

Для того щоб виконати правильний манікюр по фен-шуй, потрібно грамотно вибрати місце роботи. Багато майстрів акцентують увагу на спеціальній дільниці житлового приміщення, який повинен бути відведений виключно для турботи про тіло. Наприклад, ванна кімната або туалетний столик в спальні. На думку інших фахівців, вибір робочої території залежить від переслідуваних вами цілей.

Втілити в життя ваші ідеї можна, керуючись науковими методиками:

 • Якщо ви вирішили за допомогою манікюру залучити фінансове благополуччя, Фарбуйте нігті в місцях динамічного грошового потоку. Прикладом може бути затишний куточок кухонного столу, біля якого стоїть заповнений ласощами холодильник. Чудовим варіантом послужить місце біля шафи або комода, де зберігаються дорогі елементи гардероба і фінансові заощадження.
 • Манікюр за принципами фен-шуй може допомогти в любовній сфері. Сміливо крокуйте в найбільш комфортну для любові спальну кімнату. Улаштуйтеся там з максимальними зручностями в прикроватной області. Доведений факт, що жіноча краса безпосередньо пов'язана з увагою протилежної статі, з цієї причини не виключаємо ванну кімнату. У ній проводяться косметичні сеанси по догляду за шкірою обличчя і тіла.
 • Кухонний куточок також буде ідеальним містечком для прикраси нагідок. За спільними трапезами на кухні збираються всі члени люблячої сім'ї, ця частина будинку дуже символічна для дівчат, бажаючих вийти заміж.
 • Щоб спіймати удачу за допомогою найдавнішої китайської науки, визначитеся із завданнями. Потрібен зростання по кар'єрних сходах? Проводьте регулярний догляд за руками і нігтями безпосередньо на своєму робочому місці в кабінеті.
 • Для зміцнення здоров'я та імунітету, Слід проводити доглядають за руками процедури в спальній, або вітальні. Ділянка будинку повинен бути пов'язаний з виконанням фізичних вправ і доглядають за тілом процедур.

Існує безліч методичних технологій напрямки фен-шуй, більшість з них викликають суперечки у знавців китайської філософії. Запам'ятавши основні тези, буде просто реалізувати відповідну саме вам техніку, обов'язково відштовхуйтесь від особистих переваг.

Як підготувати нігті по фен-шуй для манікюру

В області манікюрного мистецтва величезну популярність набирають технології найцікавіших методик фен-шуй. Відштовхуючись від певних філософських принципів цього напрямку, можна отримати колосальний заряд позитиву і сприятливого душевного стану. Щоб все вийшло на вищому рівні, дуже важливо налаштуватися психологічно.

Спочатку визначитеся з робочим місцем, не всі ділянки житлового приміщення підходять для виконання техніки фен-шуй.

Щоб руки і нігті стали безпосереднім зброєю для досягнення цілей, зверніть увагу на провідні принципи давньокитайського навчання.

Правильна підготовка до манікюрним процедурам – запорука успіху.Потрібно позбутися від старого лакового покриття за допомогою спеціального засобу для зняття лаку, що не містить ацетон. Скористайтеся соком лимона і спеціальними щіточками, очистіть нігтьову пластину від залишків забруднень. Після очищення займіться формою нігтів, використовуючи пилочки з м'якою структурою.

Правила обрізного манікюру по фен-шуй:

 • Власницям круглих нагідок не варто їх сильно відрощувати. Вони будуть виглядати більш естетично і привабливо.
 • Спираючись на особисті переваги, прямокутні і овальні форми можна акуратно обрізати або залишити довжину.
 • Дівчатам, які мають широкі долоні, не радять сильно відрощувати нігті, вид з боку буде безглуздим.
 • Нігті по фен-шуй не слід оформляти в агресивних моделях. Занадто довгими і гострими "кігтями" розженеться сприятлива енергія з вашої аури.
 • Всі пальці повинні мати рівні відшліфовані нігтики, задирки неприйнятні.
 • Після додання бажаного виду, приділіть увагу комплексному догляду за шкірою рук. Зробіть масаж кистей з використанням зволожуючого крему або ароматного масажного масла.

Щоб покрити нігті по фен-шую,слід вибирати колір лакового покриття у відповідність з приналежністю до певної стихії, для встановлення якої до уваги береться остання цифра дати народження. Наприклад, у вас 1979 рік народження. Остання цифра 9 – ваша стихія Земля.

Типи приналежності до стихій по цифровим значенням:

8 і 9 – Земля;

0 і 1 – Метал;

4 і 5 – Дерево;

6 і 7 – Вогонь;

2 і 3 – Вода.

Для залучення позитивної енергетики потрібен регулярний манікюр у відповідній кольоровій гамі.

Манікюр по фен-шуй: значення пальців

Щоб відтворити справжній ефектний манікюр по фен-шуй, значення пальців на руках слід запам'ятати і дотримуватися правил нанесення лакового покриття. Спираючись на ці знання, ви будете з упевненістю виділяти необхідні нігтики.

Права рука. Великий палець несе відповідальність за прояв розумових здібностей людини. Досягнення успіху і прихильність фортуни, а також можливі помилки безпосередньо пов'язані з ним.

 • Вказівний палець – яскравий символ егоїстичності. Висловлює незадоволеність по відношенню до себе і дратівливість до оточуючих.
 • цінність середнього пальця полягає в відображенні конфліктності і скаженої люті людини, здатності ображати інших, а також в неотриманні сексуального задоволення.
 • безіменний палець уособлює цікаві знайомства, взаємовигідні союзи, любовні і чуттєві відносини, дружнє єдність. Майстри фен-шуй радять звертати на нього найпильнішу увагу для залучення любові.

Ліва рука.

 • Великий палець – хронічна тривожність, нездійсненні мрії, негаразди, непорозуміння, невиправдані завзяття.
 • Вказівний палець характеризує закомплексованість, нерішучість, безглузду ризикованість, схильність до травм.
 • Середній палець позначає процвітання сімейного вогнища, гармонійність романтичних почуттів, сексуальність.
 • безіменний палець знаменує низку страждань, важких розставань, відчуття непотрібності.
 • мізинець передбачає інтриги, плітки за спиною, лицемірство з боку людей, зрада і брехня.

Які пальці найбільше потребують акцентування?

При виділенні безіменного і середнього пальця на правій кисті, ви зможете притягнути стабільне фінансове і кар'єрне становище, любовне одностайність і симпатію.

Виділений по фен-шуй мізинець допоможе досягненню душевної рівноваги, добробуту домівки, узгодженості всіх життєвих сфер.

Якщо акцент зроблено на великому пальці, то значить, що людина прагне бути успішним у всьому, його хвилює кар'єрна драбина і майбутні висоти.

Для природженого лідера характерно акцентувати вказівний палець. Він сигналізує про загальне визнання, самодержавство, прагненні до успіху і диктаторських якостях. Значення цього пальця багатофункціональне у багатьох сферах, проте прямого стосунку до побудови гармонійних любовних зв'язків він не має.

Зверніть увагу.

Важливо віддавати перевагу правій руці, так як вона здатна зосередити позитивну енергетику. Існує думка, що ліва кінцівка має протилежний ефект.

Одних символізують значень пальців недостатньо для дієвого манікюру по фен-шуй. Слід керуватися відповідністю кольорів лакового покриття і характеристиками основних символів.

Як фарбувати нігті по феншуй правильно

Перед тим, як фарбувати нігті по феншуй, треба розібратися в сполучуваності стихій і забарвлень нігтьового покриття:

 • Вогонь. Настійно рекомендується колірна гамма з червоних і бордових фарб з додаванням помаранчевих і золотистих відтінків.
 • дерево. За основу беріть зелений, синій і блакитний колір в різних відтінків комбінаціях. Зупиніть свій вибір на чорному лаку для нігтів, використовуючи його як базу.
 • земля. У представників цієї стихії дуже органічно будуть виглядати різні поєднання коричневого, червоного, жовтого, рожевого і бежевого відтінків.
 • метал. Ідеальним варіантом стануть сріблястий, білий, коричневий і жовтий тони.
 • Вода. Має самий різносторонній перелік тонових співвідношень. Якщо ви належите до водної стихії, то ваші ноготочки можуть бути абсолютно будь-якого колориту.

Для створення манікюру з найпотужнішим ефектом вчення фен-шуй недостатньо простих знань про характеристики відтінків гам. Створення неординарного інструменту, який би притягнув гроші, удачу, успішність, включає вивчення всіх тонкощів вдалих співвідношень фарб.

Пам'ятайте.

Манікюр принесе очікувані плоди і буде повністю гармоніювати з вашим станом душі в тому випадку, якщо пам'ятати про відповідну вам стихійної палітрі.

Нігті повинні подобатися своєму власникові, При погляді на них не повинно виникати агресії і негативних емоцій.Чільне місце відводиться високому позитивному емоційному настрою, якщо ви не вітаєте яскравість і різнобарвність нагідок, прикрашайте їх за допомогою страз, малюнків і аплікацій.

Ви дізналися провідні принципи фен-шуй манікюру і тепер готові приступити до виконання манікюру.

Крок 1
Спочатку нанесіть основну базу, яка допоможе вирівняти нігтьову поверхню і зменшити витрату лаку. Нанесення покриття починаємо з великого пальця, потім мізинець і по черзі інші пальці. У такій послідовності акуратно нанести лак найпростіше.

крок 2
Для отримання насиченої забарвлення зробіть два шари, дозволяючи кожному просохнути протягом 20-30 хвилин. У разі відсутності основи, в кінці наноситься закріплювач.

крок 3
Після висихання нагідок видаляємо надлишки, що потрапили на шкіру. Техніка нанесення схожа з традиційним фарбуванням.

Мистецтво фен-шуй знаходиться на піку популярності. Як і величезній кількості людей, вам підвладне змінити своє життя на краще за допомогою даної науки. Одного разу зазнавши подібний манікюр, ви переконаєтеся, що це дійсно працює.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: