Який манікюр у Ольги Бузової: добірка фото

Манікюр Ольги Бузової на фото

Доглянуті руки – візитна картка будь-якої жінки, а манікюр такої знаменитості, як Ольга Бузова, повинен бути бездоганним.

Бузова, будучи публічною людиною, ретельно ставиться до свого зовнішнього вигляду. На її думку, вона зобов'язана виглядати бездоганно.

Ольга вважає за краще довгі нігті. Вона змінила квадратну форму нігтів на овальну і експериментує з яскравими квітами лаку на нігтях.

Телеведуча знає міру в декорі нігтів. Ще зовсім недавно вона була справжня "блондинка в законі" з великою кількістю рожевого кольору і страз. Але деякі моменти поміняли не тільки життя дівчини, але і її стиль. Французький манікюр на її руках може бути прикрашений розсипом дрібних страз лише на безіменному пальці.

Хоч зірка телебачення для деяких є еталоном стилю, перебір з неймовірно довгими нігтями яскравих кольорів все ще зустрічається в образах Бузової. Дивіться також добірку фото манікюру Ксенії Бородіної: //manikyres.ru/manikyur-ksenii-borodinoy/.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: