Як зробити манікюр на Хеллоуїн: ідеї, фото, дизайн манікюру

Манікюр на вечірку на честь Хеллоуїна

ФОТОінструкція: яскравий нейл-арт для найстрашнішої ночі в році

Перед тим як зробити манікюр на Хеллоуїн, нанесіть базове покриття.

©

На нігті вказівного, середнього і безіменного пальців нанесіть два шари темно-сірого лаку з шіммери (937, Frock'n Roll, «Фрак-н-Ролл»).

©

Нігті безіменного і великого пальців покрийте двома шарами чорного лаку (56, Lacorice, «Лакрица»).

©

На вказівному і середньому пальцях зробіть «підкладку», використовуючи білий лак (10, Blanc, «Білий»). Вона послужить основою для малюнка, колір якого стане більш насиченим, через нього не буде «проступати» чорний фон.

©

Найтоншою синтетичної пензлем з тих, що продаються в художніх магазинах, намалюйте на мізинці павутину. Кисть обов'язково повинна бути синтетичною, бо її доведеться мити в рідини для зняття лаку – «колонок» або «білочка» в цьому випадку відразу зіпсується.

©

На безіменному пальці намалюйте скелет, символ Хеллоуїна. Перш ніж приступати до малюнка, потренуйтеся на папері – спочатку олівцем, а потім, наприклад, ручкою. Якщо ви малюєте в перший раз, краще мати перед очима картинку, а не придумувати сюжет на ходу. Майте на увазі, що лак дуже швидко сохне, тому лінію можна провести тільки один раз.

©

Продовження тулуба скелета намалюйте на нігті великого пальця.Потім домалюйте гарбуз на середньому і безіменному нігтях – на білу «підкладку» нанесіть помаранчевий лак (346, Capri, «Капрі»), а потім пензлем з чорним лаком прорисуйте «обличчя» гарбуза.

©

Нанесіть лак-закріплювач на манікюр.

©
©

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: