Дизайн нігтів на вечір

Манікюр на святковий вечір

Планування святкового вечора завжди асоціюється у дівчат з особливим таїнством. Вони вибирають своє улюблене плаття, роблять легкий макіяж і, звичайно ж, завершувати образ необхідно вечірнім дизайном нігтів. Манікюр в цьому випадку повинен бути оригінальним і неповторним. Дизайн залежить від того, який наряд ви збираєтеся надіти і від тематики самого заходу. Важливо, щоб манікюр гармоніював з сукнею, але найголовніше він повинен бути виконаний за правилами. Тому краще звертатися до фахівців і попередньо подивитися відео, як створюється такий чудовий дизайн.

Перш за все, необхідно підготувати нігті, привести їх у порядок. Шкіру рук треба зволожити спеціальним кремом. Далі, озброївшись пилкою і іншими манікюрними інструментами, слід підрівняти нігті і видалити кутикулу. Тепер можна приступати до самого малюнку.

Якщо у вас короткі нігті, то можете зовсім не сумніватися, такий манікюр буде виглядати також красиво, як і на довгих нігтях. У цьому відео представлена ​​для прикладу прямокутна форма нігтів.

Починати слід з нанесення бази під лак. Потім після повного висихання першого шару, наноситься чорний колір і на третьому етапі йде шар синього відтінку разом з блискітками. Це підкреслить диво вечірнього події.По завершенню прикрасити нігті можна зображеннями квітів або іншими візерунками. А в кінці все це закріплюється спеціальним безбарвним лаком. Таким чином, ваш манікюр буде просто чарівним на майбутній вечорі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: