Манікюр на квадратні нігті для практичних і стильних жінок

Манікюр на квадратні нігті для практичних жінок

Манікюр на квадратні нігті заслужено вважається самим практичним. У жінок завжди багато справ вдома і на роботі. Домашні справи, пов'язані з прибиранням, пранням, миттям посуду можуть зіпсувати зовнішній вигляд манікюру, викликати розшарування нігтьової пластини.

Квадратні нігті дозволять манікюру триматися довше. Вони зберігають нігтьову пластину від розшарування, роблячи її більш міцною. На роботі довгі нігті можуть викликати незручність, в той час як квадратна форма більш природна і такі нігті не заважають.

Квадратні нігті добре гармонують з діловим стилем одягу. З ними зручно працювати за комп'ютером. Для манікюру на квадратні нігті є безліч ідей суворого лаконічного дизайну, тому квадратні нігті є визнаними лідерами серед ділових жінок.

Манікюр на квадратні нігті візуально подовжує пальці, робить їх тонше, тому він не дуже вдало буде виглядати на довгих худих пальцях. На товстих і коротких, особливо при широкому нігті, цей варіант також не підходить. Бажано візуально оцінити квадратну форму манікюру на своїх нігтях, підібрати максимально вдалу довжину.

На свої нігті квадратний манікюр робиться наступним чином:

  • нігті зрізати перпендикулярно нігтьової пластини (необхідно стежити за тим, щоб довжина вільної частини нігтя була однаковою на всіх пальцях);
  • обробити зріз дрібною скляною пилочкою рівномірно від кута до середини (перевірити рівність поверхні можна приклавши ніготь до столу);
  • обробити бічні частини (працювати пилкою тільки в одному напрямку: від низу до верху);
  • м'якою пилкою злегка закруглити гострі куточки.

Якщо свої нігті не дозволяють досягти бажаного результату, можна використовувати квадратні форми для нарощування нігтів. Квадратна форма на нарощених нігтях є більш практичною і тримається довше.

Прості і красиві ідеї манікюру на квадратних нігтях: фото

Вибір дизайну на квадратний манікюр

Квадратний манікюр добре виглядає на нігтях будь-якої довжини. У ньому відмінно поєднуються різні стилі і колірні рішення.

Найбільш поширеними є ідеї французького манікюру на квадратних нігтях. Цей стиль манікюру передбачає природність, що ще більше підкреслює квадратна форма. Він більш підходить коротким і середньої довжини нігтям.Для прикрас на особливий випадок можна використовувати розпис, стрази та інші декоративні елементи.

В манікюрі френч колірної акцент на вільної частини нігтя квадратної форми виглядає більш ефектно, ніж на круглої. Можна зробити нестандартний френч, зафарбувавши вільну частину нігтя вздовж кутів.

Варто відзначити.

Квадратний манікюр вигідно підкреслюють геометричні фігури у вигляді ромбів, квадратів, трикутників. Такий манікюр виглядає стильно і незвично.

Довгі нігті пропонують великий політ фантазій на тему дизайну манікюру на квадратні нігті. За основу можна взяти класичний френч, який прикрашається різними елементами. Особливо добре на довгих квадратних нігтях виглядають об'ємні прикраси. Однотонне покриття є хорошою основою для розпису.

Манікюр з смужками органічно вписується в квадратну форму. Це можуть бути вертикальні, горизонтальні, діагональні смужки. Вони можуть бути різних кольорів, що чергуються між собою або акцентним кольором на основному фоні.

Вертикальні смужки на квадратному манікюрі візуально подовжують нігті, що особливо важливо для власниць коротких пальців.

Чудовою ідеєю буде використання градієнтного і чорно-білого манікюру, холодних і темних кольорових покриттів на квадратних нігтях.

Такий елемент дизайну, як квіти, набувають особливої ​​витонченість і ніжність на суворої квадратній формі, саме тому на квадратному манікюрі їх використовують часто.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: